Ktery si nechat S6 vs Z3

Potřebujete poradit s výběrem chytrého telefonu, tabletu nebo příslušenství? Pak jste tu správně!
Uživatelský avatar
GreenArrow
Ban
Ban
Příspěvky: 1156
Registrován: čtv dub 15, 2010 14:41
Zařízení: iPhone 6

Ktery si nechat S6 vs Z3

Příspěvek od GreenArrow »

Já si myslím, že mu to tady popisovat nemusíš, jak je podle tebe amoled skvělý, má je oba doma, když mu přijde IPS lepší, tak asi těžko změníš jeho názor. Já třeba nad S6tkou přemýšlel taky, ale kdykoliv ji vidím v obchodě vystavenou a dám vedle toho svůj iPhone, tak to rychle vrátím, ten displej je pro mě hodně velké mínus.
Na druhou stranu souhlasím s tebou s těmi tlačítky na displeji, bohužel dneska už nic kromě samsungu nekoupíš. Chápal bych ještě nějaké gesto ala BB na ukončení aplikace, ale že mi bude velkou část displeje zabírat domeček se šipečkou(a na amoledech se ještě vypálí) to je velký hnus.
JuaNex
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 180
Registrován: ned črc 27, 2014 10:40
Zařízení: Samsung Galaxy S4
Bydliště: Slovakia

Re: Ktery si nechat S6 vs Z3

Příspěvek od JuaNex »

Ved prave ze aj ja mam vedla seba dva telefony a tablet. Asi kazdemu sedi daco ine. Preto by som netvrdil to co tvrdi...
Ja by som vsetkymi desiatimi bral aj OLED telku v takej kvalite ake su teraz.
Ale zase Xperia Z5 bude mozno konkurencieschopna. Na to sa tesim. Ale Xperiu Z3+ by som si urcite nekupil ani teraz po S4.
Davedroid
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 311
Registrován: pát črc 01, 2011 16:55
Zařízení: iPhone 7
Bydliště: Praha

Ktery si nechat S6 vs Z3

Příspěvek od Davedroid »

Z3+ určitě horší než starší Z3. Měl jsem ji chvíli a velmi rychle se prehriva a vypíná pak foťák. Taky bych řekl, že Z3 má o chlup jasnější a lepší displej. Takže Z3+ souhlasím.nebrat, buď levnější Z3 a nebo počkat na novinku Z5/4 nebo jak ji nazvou.
Odpovědět

Zpět na „Jaké zařízení si mám koupit?“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 hostů