4" palcový displej do 5000,-

Potřebujete poradit s výběrem chytrého telefonu, tabletu nebo příslušenství? Pak jste tu správně!
Odpovědět
R0bin
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: ned led 18, 2015 17:18
Zařízení: Nokia 625

4" palcový displej do 5000,-

Příspěvek od R0bin »

Zdravím , prosím o radu pri vyberu telefonu. Mel jsem nokii lumii 625 , vcera mi upadl a displej je prasklý ( opravovat ho nechci) . Da se sehnat svizny telefon s displejem 4-4.3 palce? Takový iPhone 5s by byl ideál :D ( kdyby stal 3x méně) Radeji těch 4 ". S WP jsem byl spokojeny , jenom ty rozmery telefonu mi nevyhovovaly ( tluste rámečky) . Kdyby se dal sehnat WP s tenšími rámečky, tak bych bral Wp, pokud ne , tak se uspokojim i s tim Androidem. Telefon bude na Sms , sem tam nějaký hovor , ale především kontrola emailu a facebooku ( někdy na nějaké novinky ze světa atd. )
Nechci nejaky zasekany , zpomaleny mobil. Fotak by mohl byt průměrný, dioda.
Lte , nfc atd. Nepotrebuji. Cena by mela byt do 5000,- diky za tipy
Uživatelský avatar
iambenny
nováček
nováček
Příspěvky: 14
Registrován: pát bře 08, 2013 9:49
Zařízení: OnePlus One

4" palcový displej do 5000,-

Příspěvek od iambenny »

Pomalým telefonů už odzvonilo. Koukni na Lumii 635, má 4.5" displej.

Z Androidů je super plynulý Motorola Moto G případně připlatit si na druhou generaci > Moto G 2nd Gen., které je třeba z CZC nad rozpočtem 5 tisíc.
Nutno upozornit, že jak první, tak i druhá se tu neprodávají oficiálně, jsou to šedivky (některé jsou v ENG). :???:

Máš ale zaručené aktualizace jako u Nexusů, je to z 99% čistý Android, neporovnatelný se Samsungem (TouchWiz), LG ani Sony.

PS: 1. generace vyšla i v edici s LTE. :)

Pokud by ani jeden neseděl, tak napiš, zkusíme vybrat něco jiného, do 5 tisíc kolem 4.5" je toho dost, na 4.3" zapomeň, tam by sis například na Z1 Compact musel připlatit několik tisíc.
eXtenZ
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 135
Registrován: pát lis 12, 2010 20:57
Zařízení: iPhone 5S

4" palcový displej do 5000,-

Příspěvek od eXtenZ »

Ahoj, ja ti poradím Lumiu 735, síce má väčší displej ako požaduješ, ale je celkom kompaktná do ruky a dobre sa drží. Alebo kukni starší typ Lumiu 820, tá je 4.3".(na bazare za smiešny peniaz).
R0bin
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: ned led 18, 2015 17:18
Zařízení: Nokia 625

4" palcový displej do 5000,-

Příspěvek od R0bin »

Ty jo ty telefony vypadají takové široké(hlavně ty lumie :D a jejich rámečky ) chtěl jsem 4" , abych to mohl ovládat jednou rukou, do mojich malých rukou by se ten 4,7" ani nevešel :D zase by byl lepší na prohlížení internetu :) . Musím někde v kamenném obchodě vyzkoušet do ruky.děkuji za tipy ;)
Figgo182
nováček
nováček
Příspěvky: 33
Registrován: sob říj 20, 2012 5:40
Zařízení: Blackberry Q5, Nokia Lumia 820

4" palcový displej do 5000,-

Příspěvek od Figgo182 »

Co třeba BlackBerry Z10 nebo Q5? Sice mají vetší rámečky, ale v této cenové kategorii neni moc na výběr.
R0bin
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: ned led 18, 2015 17:18
Zařízení: Nokia 625

4" palcový displej do 5000,-

Příspěvek od R0bin »

JOU , ta z10 by mohla být ta pravá co hledám (y) , Vypadá dobře( zařazuji do užšího výběru :) ) dík
R0bin
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: ned led 18, 2015 17:18
Zařízení: Nokia 625

4" palcový displej do 5000,-

Příspěvek od R0bin »

Kvuli tomu displeji bych ji bral ;) Vidím , ze z toho úzkého rámečku budu muset "slevit" :D Zatim budu vybirat mezi lumia 532 , BB z10 , a vyzkouším tu 735 v ruce :)
tslany
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3070
Registrován: sob úno 24, 2007 9:56
Zařízení: Lumia 830, Lumia 435DS, Asus T100
Bydliště: Brno

4" palcový displej do 5000,-

Příspěvek od tslany »

Připlatit půl tisíce a zkoušet sehnat Z1C z bazaru. Sice to lidi prodávají za ceny kolem 8 tisíc, ale upřímně, nikdo to nekupuje, dokud nesleví k těm šesti :)
Odpovědět

Zpět na „Jaké zařízení si mám koupit?“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 61 hostů