Lumia 1520 ---> Iphone 6

Potřebujete poradit s výběrem chytrého telefonu, tabletu nebo příslušenství? Pak jste tu správně!
Odpovědět
Uživatelský avatar
vykouk
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 77
Registrován: čtv srp 22, 2013 17:54
Zařízení: Lumia 1520

Lumia 1520 ---> Iphone 6

Příspěvek od vykouk »

Zdravím, jsem momentálně spokojeným vlastníkem L1520. Začíná mi všakpo 1,5 roku vadit velikost(je to fakt někdy únavné vymýšlet kams ní) a Trosku mi však začíná vadit, jak se WP mění. Dle mého názoru ne k lepšímu. Začínám pokukovat po změně. Protože ale už nikdy víc android, moc na výběr nemám. Je rozumné ji vyměnit za Iphone 6?
Potřebuji telefon k práci, tzn. synchronizovat 2 emaily (jeden 100% musí zůstat liveackej), kalendář a spolupráce s MS Outlookem. Čtení MS Office souborů. V PC mam Windows a MS Office a měnit určitě nebudu.
Je mi vůbec pomoci? ;-)
spellshaper
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 429
Registrován: pát dub 08, 2011 19:41
Zařízení: Lumia 930, Surface Pro 3

Lumia 1520 ---> Iphone 6

Příspěvek od spellshaper »

Občas musím pro iPhonisty dělat support a pro mě byl u iPhone velký problém iTunes. Na Windowsech je to v podstatě malware. Ale pokud telefon k PC nepřipojuješ, tak to tolik nevadí.
Zkušenosti se samotným systémem mám bohužel jen omezené nebo zprostředkované. Ale má také svůj díl problémů.
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

Lumia 1520 ---> Iphone 6

Příspěvek od imperator »

itunes rozhodne nie je malware - nehovorim ze je nejak extra user friendly ale nie je to nic strasne... pre mna je to v pohode programik... ja som mal L920 - presiel som na ip5s - a znova pokukujem po wp napr 830 alebo tak...a uvazoval som presne tak ako ty ked som prechadzal a teraz uvazujem zas inak :) takze ak si na tom podobne tak nie, nie je ti pomoci - a ja by som sa rad zbavil tejto nemoci :D :D
chmeldas
smartguru
smartguru
Příspěvky: 635
Registrován: pát zář 04, 2009 8:42
Zařízení: iPhone 6S/ Miix 2 8"
Bydliště: Německo a okolí Brna

Lumia 1520 ---> Iphone 6

Příspěvek od chmeldas »

Koukám, že máme podobné problémy. :D Pokud netrváš na iPhonu, zkus si omrknout i BB Passport. Spolu s iP6 je to můj favorit na pozici nové mobilní hračky a na práci asi nic lepšího neseženeš.
Třeb
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: pon led 12, 2015 21:56
Zařízení: iPhone 5S

Lumia 1520 ---> Iphone 6

Příspěvek od Třeb »

Zdravím,

z osobních zkušeností (kamarád má 1520 a otec iP6) bych doporučil iPhone 6. Chápu, že někdo má problémy s iTunes, ale podle mého názoru je hlavní zkušenost se samotným telefonem, než s věcmi ne zas tak důležitými pro běh přístroje. Osobně s iTunes problém nemám, ale chápu, že někteří jo, zvláště, když dojde ke správě na více zařízeních atd. Ale ne, že by WP bylo nějak lepší :D
Davedroid
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 311
Registrován: pát črc 01, 2011 16:55
Zařízení: iPhone 7
Bydliště: Praha

Lumia 1520 ---> Iphone 6

Příspěvek od Davedroid »

Budes nadseny, jak vse bude slapat. Chybu urcite neudelas. Spis lidi co ceka leta maji iOS a chteji zmenu, tak se vetsina vraci stejne po case k iPhonum. Mel jsem 6 i 6plusko. 6plus zatim nejlepsi tel, co jsem mel. Ale jestli chces neco mensiho, tak 6 vyborna. 6Plus bude ale proti 1520 i tak mesni, tak urcite vezkousej v obchode i to. Ma navic optickou stabilizaci, o neco lepsi vydrz a nejake ficurky v OS v lanscape rezimu.
JuaNex
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 180
Registrován: ned črc 27, 2014 10:40
Zařízení: Samsung Galaxy S4
Bydliště: Slovakia

Re: Lumia 1520 ---> Iphone 6

Příspěvek od JuaNex »

Ja som zase pred dvomi rokmi od iOS odysiel k Androidu a velka spokojnost. System funguje bez jedineho zadrhelu (na iOS sem tam padla nejaka aplikacia ale nic vazne) a aplikacie dokonale spolupracuju. Za danych okolnosti odchod z Androidu v ziadnom pripade.
(Osobne sa so systemami - ROM nebabrem, nieje to potrebne. Mam len precisteny original system Samsungu s funkcnejsim launcherom a upraveny framework)

Kazdemu vyhovuje nieco ine a ja v Androide nemam ziadne proti, vsetko je len plus. Ale je pravda ze starsie Androidy som nemal no viem ze casto mali od funkcnosti daleko.
Odpovědět

Zpět na „Jaké zařízení si mám koupit?“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 30 hostů