Velké dilema, odchod z iOS?

Potřebujete poradit s výběrem chytrého telefonu, tabletu nebo příslušenství? Pak jste tu správně!
Mizlerek007
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 110
Registrován: čtv říj 17, 2013 6:42
Zařízení: Samsung Galaxy S6 Edge+

Velké dilema, odchod z iOS?

Příspěvek od Mizlerek007 »

já to povídal :D a zkus si u někoho hrát s 6" a už to nedáš z ruky :D a po pul roce budeš říkat že by jsi snesl i o málo větší :D na mě už je i tech 6" málo :D
Davedroid
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 311
Registrován: pát črc 01, 2011 16:55
Zařízení: iPhone 7
Bydliště: Praha

Velké dilema, odchod z iOS?

Příspěvek od Davedroid »

Dobra volba. A dej vedet po par mesicich, jestli budes stale spokojen nebo se budes vracet k iOS:-) docela by mne to zajimalo:-)
Tommino
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: ned led 04, 2015 17:30
Zařízení: Apple Iphone 5

Velké dilema, odchod z iOS?

Příspěvek od Tommino »

Takze ohromny, zatim mu volali z T-mobilu, ze zeleny nemaji(i kdyz je stale na eshopu), s tim, jestli nechci cerny. Rekl jsem ze ne, takze cekam, kdy se zjevi. Od Tmobile bere, protoze tam mam hardware banku.
Tommino
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: ned led 04, 2015 17:30
Zařízení: Apple Iphone 5

Velké dilema, odchod z iOS?

Příspěvek od Tommino »

Ahoj, tak telefon už mám(Xperia Z3C), dnes je to týden. Krátké postřehy: rychlost systému je super, oproti IP nepozoruju změny k horšímu, baterka je perfektní, opravdu vydrží 2 dny. První 3 dny jsem ale nabíjel každý den, cca při 20% baterky, protože jsem tel nepustil z ruky. Doma po práci vše nastavoval atd. Musel jsem si zvykal na android, ale už jsme celkem kamarádi :). Nemohl jsem a dosud nemůžu vytvořit v Albumu svoje galerie, což mě zaráží, vytvořím si je pouze přes Commandera, ale přímo v aplikaci Galierie mi to nejde, ale zvyknul jsem si používat Commander, je to jednodáchý a rychlý. Zajímavé je, že s IP jsem skoro nikde nechytal LTE a s Xperií skoro všude - okolí Prostějova atd. Takže zatím takto :) Jsem hodně spokojený.
mberdych
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1172
Registrován: ned kvě 22, 2011 21:54
Zařízení: iPhone 7/Blackberry Priv

Velké dilema, odchod z iOS?

Příspěvek od mberdych »

Pokud jsi neměl aspoň 5s, tak se LTE nedivím. Ale jinak gratuluji ke compactu, je to super telefon.
JuaNex
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 180
Registrován: ned črc 27, 2014 10:40
Zařízení: Samsung Galaxy S4
Bydliště: Slovakia

Re: Velké dilema, odchod z iOS?

Příspěvek od JuaNex »

Stiahni si galeriu Quickpick. Je omnoho lepsia ako ta xperiacka.

Alebo spravcu ES file explorer. V nom je aj galeria.
Tommino
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: ned led 04, 2015 17:30
Zařízení: Apple Iphone 5

Velké dilema, odchod z iOS?

Příspěvek od Tommino »

Ano, měl jsem pouze IP5. A galerku stáhnu a vyzkouším.
slawei
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: pon črc 26, 2010 18:15
Zařízení: iPhone

Velké dilema, odchod z iOS?

Příspěvek od slawei »

Jak si spokojený s foťákem oproti iP5S? Taky hodně uvažuji o Z3c, ale chtěl bych pořádný foťák a xperie jsou vždycky tak nějak pozadu, i když mají papírově kvalitní snímače...
Mizlerek007
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 110
Registrován: čtv říj 17, 2013 6:42
Zařízení: Samsung Galaxy S6 Edge+

Velké dilema, odchod z iOS?

Příspěvek od Mizlerek007 »

z vlastní zkušenosti obyčejná Z3 ač má 21Mpx nebo kolik, tak na automatiku fotí jak Lumia 1320 ... a ani to nastavení není nijak bůh ví jaký... ale jestli je na tom Z3c líp to netuším, usuzuju že to bude podobný ovšem proti Iphone mě přišlo že všechno fotí líp z IP mi přijdou fotky jak skrz cedník jak jsou rozšuměný...
Odpovědět

Zpět na „Jaké zařízení si mám koupit?“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 39 hostů