HighEnd - Foťák - do 5,5palcov

Potřebujete poradit s výběrem chytrého telefonu, tabletu nebo příslušenství? Pak jste tu správně!
Odpovědět
Acrees
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: čtv říj 16, 2014 17:03
Zařízení: Samsung Galaxy Ace II

HighEnd - Foťák - do 5,5palcov

Příspěvek od Acrees »

Písal som tu dávnejšie že sa rozhodujem kúpiť nový mobil (HighEnd- Telefón na 2roky) vtedy som bol najviac rozhodnutý pre Lumiu 930 no po mesiaci prezerania telefónov a ich dostatkov a nedostatkov si neviem vybrať a jedinné prečo som sa rozhodol je počkat do konca roka a snáď vyjde ešte niečo čo ma zaujme... Ale nechcem to vzdávať tak ľahko a chcem sa spýtať na vaše osobné skúsenosti alebo čo by ste preferovali vy na mojom mieste ... :)

Od mobilu vyžadujem: kvalitný foťák (tj. aby automatika fotila kvalitne fotky lebo momentky a tam neni cas hrat sa s mobilom), plynulý chod, dizajn, HighEnds a ich okolie, max 5,5 palcov, prípadna odlonosť voči pádom by bola fajn :x cize možná lepšia konštrukcia,
Mobily ktoré nechcem : Apple, S5 (aj keď pekne fotí už mám odpor k Samsungu), Phablet ruky mám dostatočne veľké skôr problém je vo vrecku :)
Dôvody prečo som sa odradiľ od Lumii 930 : Podľa recenzií a diskusií nemá až tak dobrý foťák ako som si myslel o automate ani nehovorím (súdim z testov), strach z baterky ma prešiel ale chytil ma strach z amoledu...
Telefón si pravdepodobne pojdem kúpiť až koncom decembre ciže ak by ste vedeli o nejakých novinkách na ktoré sa oplatí počkať upozornite...
Predom diky za rady :)
madpavel
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: sob dub 09, 2011 21:12
Zařízení: SGS2 brzy HTC One

Lumia 930 vs lepší nápad

Příspěvek od madpavel »

Já jsem po pár letech používání android telefonů přešel asi před týdnem přesně na Lumii 930 a zatím jsem hodně spokojený. Baterka mi vydrží přibližně +/- stejně, kvalita fotek obrovské zlepšení a rychlost systému mě také celkem udivuje, i když HTC nebylo zas tak hrozné.
Také jsem přemýšlel co koupit, ale android telefony mě poslední dobou ničím nepřitahují...
HTC má špatné kamery, telefon od LG už nikdy nechci po zkušenosti s LG Optimus 2X a Sony je na tom podobně jako HTC.
Acrees
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: čtv říj 16, 2014 17:03
Zařízení: Samsung Galaxy Ace II

HighEnd - Foťák - do 5,5palcov

Příspěvek od Acrees »

upravený text.
Davedroid
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 311
Registrován: pát črc 01, 2011 16:55
Zařízení: iPhone 7
Bydliště: Praha

HighEnd - Foťák - do 5,5palcov

Příspěvek od Davedroid »

Pokud nechces Apple a Samsung a chces kvalitni fotak, tak se hned zrikas jednech z nejlepsich fotaku, ale respektuji. Pak zbyva uz jen Sony Z3 popr.Z2.
Osobne prave kvuli fotaku jsem mel SGS5, iPh6 a ted Note 4. Vse top spickove fotaky. Vem tedy Z3. Ostatni fotaky budou vzdy za touhle trojkou znacek a jejich top modelu.
steelspace
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1094
Registrován: stř lis 24, 2010 22:29
Zařízení: L920, L930, L950 XL, iPhone 7 Plus
Bydliště: Líbeznice

Re: HighEnd - Foťák - do 5,5palcov

Příspěvek od steelspace »

Foťáky všech mobilů bez výjimky je jedna velká tragédie. Ano, jsou lepší nebo horší modely, ale pořád jen ve své kategorii. Subjektivně fotí stejně špatně iPhone, L930 (tu mám) i OnePlus One. Za jasného dne vše vypadá přijatelně, ale jak se trochu setmí, tak je to katastrofa. Já osobně jako parametr při výběru telefonu škrtám.
marcoama
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 74
Registrován: stř led 16, 2013 19:43
Zařízení: iP6/ SGSIV / iPAD mini2

Re: HighEnd - Foťák - do 5,5palcov

Příspěvek od marcoama »

Nejlepší fotaky ma iPhone6 a Samsung Galaxy S5, takže pokud nejlepší, pak jeden z techto. Další alternativou je LG G3
Davedroid
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 311
Registrován: pát črc 01, 2011 16:55
Zařízení: iPhone 7
Bydliště: Praha

HighEnd - Foťák - do 5,5palcov

Příspěvek od Davedroid »

Jeste o trosku lepsi fotak ma Note 4
srovnani nej fotaku:
http://www.phonearena.com/reviews/Camer ... e-3_id3822" onclick="window.open(this.href);return false;
Odpovědět

Zpět na „Jaké zařízení si mám koupit?“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 69 hostů