Blackberry Z10 nebo Z30?

Potřebujete poradit s výběrem chytrého telefonu, tabletu nebo příslušenství? Pak jste tu správně!
Odpovědět
Jira717
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: pát srp 01, 2014 18:36
Zařízení: samsung s3 mini

Blackberry Z10 nebo Z30?

Příspěvek od Jira717 »

V současné době mám Samsung Galaxy S III mini, řeším výměnu. Přes víkend jsem četl všechno možné o Blackberry a musím říct, že se mi začíná čím dál víc líbit. Z10 vypadá moc dobře, ale display jen 4,2"? Z30 je zatím zase moc drahý. A stávající telefon se rozhodl, že definitivně skončí. Tak tedy opravdu nevim???
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Blackberry Z10 nebo Z30?

Příspěvek od htcjirka »

Ja za sebe bych uz sel do BB Z30, je na tom sakra vyrazne lepe s baterii, 5" displej uz te uspokoji (ac ma o neco mensi zarivost nez v Z10), mnohem lepsi fotoaparat nez v Z10, mnohem lepsi hlasity reproduktor apod.Celkove to neni vubec spatny Smartphone i OS.
Ale pokud to chces jen na zkousku, aby jsi neslapnul vedle s OS, tak Z10 je tim nejlepsim kandidatem diky cene.
Uživatelský avatar
Peete
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 120
Registrován: sob led 08, 2011 0:24
Zařízení: Huawei P9 black
Bydliště: Karlovy Vary - Třinec/Brno

Blackberry Z10 nebo Z30?

Příspěvek od Peete »

Nebo si počkat na Z3. Někteří majitelé Z10 se na něj těší(větší displej-jako Z30, výborná baterie), ale to mi přijde jako hloupost a tak nějak ani krok vřed ani "vzad" ale s tou Z30 bych asi souhlasil. Také jsem do ní chtěl jít, ale raději jsem si pořídil za 6 tisíc Z10 LTE verzi, abych až nechutně do detajlu proklepl systém a pak se uvidělo, jenže ona mi ta Z10 prozatím slušně slouží a Z30 je stranou, protože si dělám zálusk na Passport :-)
Standa
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1622
Registrován: úte led 15, 2008 20:38
Zařízení: BlackBerry Z10, Samsung Galaxy Note 10.1

Blackberry Z10 nebo Z30?

Příspěvek od Standa »

Jen bych dodal, že majitelé Z30 jsou téměř všichni nadšení její konstrukcí.
Z10 mám už rok a půl, a kdybych jako Peete nečekal na Passport, asi bych se pomalu stěhoval k Z30.
Odpovědět

Zpět na „Jaké zařízení si mám koupit?“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 38 hostů