Telefon do 9.000

Potřebujete poradit s výběrem chytrého telefonu, tabletu nebo příslušenství? Pak jste tu správně!
Thompson
smartguru
smartguru
Příspěvky: 599
Registrován: stř zář 10, 2008 13:41
Zařízení: Apple iPhone SE 64GB SG + Apple Watch series 2
Kontaktovat uživatele:

Telefon do 9.000

Příspěvek od Thompson »

5S je staré a co bude příští rok, neví nikdo.
Vodotěsnost ruls
Dagan
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 71
Registrován: čtv led 05, 2012 18:03
Zařízení: Nokia Lumia 800 a 920, LG G2

Telefon do 9.000

Příspěvek od Dagan »

Ja prechazel z Lumie 920 na LG G2 (pisu to jako reakci na Blooddrunk) a ano Android je jiny system a narocnejsi na HW ale funguje ... co se tyka WP o ktere se ovsem autor vlakna vubec nezminoval tak podle meho 1520 je skvely stroj pokud prekousnete velikost a 930 je prumer ... nic extra (pro me spatny display, naprd vydrz a mohl bych pokracovat)

jinak to jsou zase debaty ... hadaji se tu a bez argumentu o nicem
tslany
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3070
Registrován: sob úno 24, 2007 9:56
Zařízení: Lumia 830, Lumia 435DS, Asus T100
Bydliště: Brno

Telefon do 9.000

Příspěvek od tslany »

Tak ono zakladatel vlákna už má asi dávno vybráno (je z července), tedy minimálně alespoň já psal vzhledem k příspěvku od reeja
JuaNex
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 180
Registrován: ned črc 27, 2014 10:40
Zařízení: Samsung Galaxy S4
Bydliště: Slovakia

Re: Telefon do 9.000

Příspěvek od JuaNex »

tslany to co mas za telefon ked ho musis restartovat a cistit kazdy tyzden? Ja som svoj S4 nerestaltoval ani nepamatam kedy naposledy. Slape bez zavahania a vyuzivam ho naplno. A to mam original Samsungacku ROM s Nova Launcherom a iba mierne upravenym frameworkom a ocisteny od nepotrebnych aplikacii. Z mojich aplikacii zakupenych v play mam nieco cez 100 nainstalovanych. Greenify si robi svoju pracu a ukoncuje co ja osobne nepotrebujem aby slo stale.
Preto osobne nechapem ako ludia pouzivaju telefony, ked im vraj idu zle.
steelspace
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1094
Registrován: stř lis 24, 2010 22:29
Zařízení: L920, L930, L950 XL, iPhone 7 Plus
Bydliště: Líbeznice

Telefon do 9.000

Příspěvek od steelspace »

Lidi už jsou takoví, používají telefon, i když funguje špatně a příště si koupí tu samou značku. Stejně jako nadávají na telku, že tam nic není a čumí na ni nebo volí tu samou stranu i když vidí, že to jde od desíti k pěti.
kocicak
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 129
Registrován: ned črc 27, 2014 13:51
Zařízení: Nokia Lumia 1320, Palm Treo 650, Lenovo P780

Re: Telefon do 9.000

Příspěvek od kocicak »

Jenže v mnoha oblastech zkrátka není lepší alternativa,takže člověk musí chtě nechtě používat to, co nu nevyhovuje.
Uživatelský avatar
GreenArrow
Ban
Ban
Příspěvky: 1156
Registrován: čtv dub 15, 2010 14:41
Zařízení: iPhone 6

Telefon do 9.000

Příspěvek od GreenArrow »

Tak ono sony je zalagované, s tím mám osobní zkušenost. Naopak samsung i na takovým low endu jako je S3 neo dokáže dodat kvalitní systém, který neměl ani náznak nějakýho zpomalení za ten měsíc a půl, co jsem ho měl. To moje bývalá xperia by se už přehřívala a sekala se.
mberdych
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1172
Registrován: ned kvě 22, 2011 21:54
Zařízení: iPhone 7/Blackberry Priv

Re: Telefon do 9.000

Příspěvek od mberdych »

Uf, tak tohle uz komentovat nebudu. Levne xperie mozna, stoji za pendrek stejne jako levne samsungy. Cokoli vyssiho uz ale ani nahodou. A napsat, ze Xperia laguje a Samsung vubec, to uz je docela ulet.
JuaNex
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 180
Registrován: ned črc 27, 2014 10:40
Zařízení: Samsung Galaxy S4
Bydliště: Slovakia

Re: Telefon do 9.000

Příspěvek od JuaNex »

Musim nesuhlasit. Dostal som v Telekome 120€ kupon a z ponuky som si vybral Xperiu E3 za 179€. Je to teda moj sekundarny telefon ktory mi ma sluzit hlavne na beh a cyklistiku - treningy s aplikaciou Endomondo, preto som aj vyberal telefon s podporou ANT+ .
Telefon ma milo ptekvapil rychlostou a chodom. Velmi sa mi zapacil funkcnostou, jedine mi vadia velke okraje okolo displeja, ale k funkcnosti nemam co vycitat. (Okrem velkosti pamati, ako primarny telefon by mi v tomto nestacil)
Uživatelský avatar
GreenArrow
Ban
Ban
Příspěvky: 1156
Registrován: čtv dub 15, 2010 14:41
Zařízení: iPhone 6

Telefon do 9.000

Příspěvek od GreenArrow »

Moje zkušenost, na tom není s čím souhlasit nebo nesouhlasit. Osobně já jsem přes prázdniny používal S3 neo a byl to skvělý smartphone, který se ani po 2 měsících nezadýchal. Kdežto kamarádova Z1 compact je na tom asi stejně, jako moje xperia T před rokem. Zasekaný šrot.
mberdych
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1172
Registrován: ned kvě 22, 2011 21:54
Zařízení: iPhone 7/Blackberry Priv

Re: Telefon do 9.000

Příspěvek od mberdych »

Ano a ja mam presne opacnou zkusenost. Tedy Samsung ne nutne spatne, ale lagy hned od zacatku a xperia ani tuk, na zadnem z top modelu. Ale hadat se nebudu.
hudyss
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 406
Registrován: pát led 19, 2007 17:07
Zařízení: Google Pixel 2

Telefon do 9.000

Příspěvek od hudyss »

K tomu se přidám. Samsung špatný, teď už jen tablet, ale pořád nějaký problémy. Ale Sony, nikdy žádný problémy a prostředí daleko lepší a plynulejší.
michael.zeleny
nováček
nováček
Příspěvky: 49
Registrován: stř říj 09, 2013 19:39
Zařízení: Huawei Ascend P6

Telefon do 9.000

Příspěvek od michael.zeleny »

Myslím, že LG G2 je v téhle cenové kategorii hodně zajímavá alternativa
Odpovědět

Zpět na „Jaké zařízení si mám koupit?“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 38 hostů