fotomobil do 10k s androidem

Potřebujete poradit s výběrem chytrého telefonu, tabletu nebo příslušenství? Pak jste tu správně!
Dagan
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 71
Registrován: čtv led 05, 2012 18:03
Zařízení: Nokia Lumia 800 a 920, LG G2

fotomobil do 10k s androidem

Příspěvek od Dagan »

Ahoj

scháním co nejlepší fotomobil s androidem do 10k zatím mě vycházejí dvě možnosti a to P7 nebo LG G2 (jelikož nemá slot na karty tak 32 GB verze), který je podle Vás lepší ? nebo my můžete zkusit navrhnout i něco jiného nebráním se ani číně.

díky
Blooddrunk
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 289
Registrován: čtv dub 10, 2014 18:55
Zařízení: iPhone :P
Bydliště: Holomoc

Re: fotomobil do 10k s androidem

Příspěvek od Blooddrunk »

Nejsem úplným zastáncem WP, ale pokud chceš foto mobil do 10 k, tak se neomezuj na Android a pořiď si Lumii 1020, nic lepšího na focení zatím není. Nebudeš litovat.
Dagan
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 71
Registrován: čtv led 05, 2012 18:03
Zařízení: Nokia Lumia 800 a 920, LG G2

fotomobil do 10k s androidem

Příspěvek od Dagan »

jasně, vím WP znám teď chci zkusit Android :)
MKLumia1020
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 241
Registrován: pát kvě 16, 2014 20:31
Zařízení: Lumia 1020

fotomobil do 10k s androidem

Příspěvek od MKLumia1020 »

Fotomobil do 10 s Androidem - kup si 1020 z bazaru a k tomu si kup lacinej android - obě tvé podmínky jsou splněné do 10 se vlezeš a Android mít budeš :D
Jinak pokud to myslíš skutečně vážně tak asi S4 ZOOM - i takováhle příšernost fotí ale hůř jak 1020. Nebo se kouknout po starších top modelech jako Z1, G2, S4..... nic z toho se nedá označit za ,,fotomobil,,.
Dagan
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 71
Registrován: čtv led 05, 2012 18:03
Zařízení: Nokia Lumia 800 a 920, LG G2

fotomobil do 10k s androidem

Příspěvek od Dagan »

je mi jedno jak si to kdo označí zkrátka hledám mobil s androidem do 10k s co nejlepším foťákem dva favority mám ....
Standa99
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 242
Registrován: ned bře 12, 2006 10:53
Zařízení: Pixel

fotomobil do 10k s androidem

Příspěvek od Standa99 »

........
Uživatelský avatar
Daniel Fibikar
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1482
Registrován: pon úno 12, 2007 10:54
Zařízení: Microsoft Lumia 950
Bydliště: Liberec

fotomobil do 10k s androidem

Příspěvek od Daniel Fibikar »

Pořid si Nexus, fotky průměrné, cena 32GB do 10 tisíc a budeš mít pure Android.

Na focení by byla nejlepší asi Lumia 1020, ale určitě bych se nebál ani G3 či Z2, ale to je mimo tvou cenovou relaci.
MKLumia1020
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 241
Registrován: pát kvě 16, 2014 20:31
Zařízení: Lumia 1020

fotomobil do 10k s androidem

Příspěvek od MKLumia1020 »

Dagan - tak pokud ti nevadí, že si s tím foťákem pohoršíš z té 920 tak v podstatě vše zde vyjmenované - s přihlédnutím na jiné vlastnosti bych si vybral asi Z1.
Koudy69
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 109
Registrován: úte led 10, 2012 21:32
Zařízení: Sony xperia z1c

Re: fotomobil do 10k s androidem

Příspěvek od Koudy69 »

Z1 nefoti vubec dobre. Ze zde jmenovanych je na tom nejlepe g2 vleze se do venove relace a fotky jsou nadprumerne co se android mobilu tyce
MKLumia1020
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 241
Registrován: pát kvě 16, 2014 20:31
Zařízení: Lumia 1020

fotomobil do 10k s androidem

Příspěvek od MKLumia1020 »

Já bych řekl, že ono je to už jedno jaký ten model z toho vypsaného, jelikož ,,dobře,, z toho nefotí nic. U Z1 je mi osobně sympatičtější design a hlavně ta voděodolnost - zda to funguje nevím, ale lákavé to je :D
Ale G2 taky pěkný - no šak uvidí co ho zaujme, tak či tak co do foto si jen pohorší místo aby si výrazně polepšil s 1020 která nabídne výstup kvalitních kompaktů kolem 10-15 tisíc :)

Jinak co mě zaujalo - většinu lidí co znám z Androidu přechází na WP a iOS - naopak jsem to v okruhu přátel ještě neviděl :)
Uživatelský avatar
GreenArrow
Ban
Ban
Příspěvky: 1156
Registrován: čtv dub 15, 2010 14:41
Zařízení: iPhone 6

fotomobil do 10k s androidem

Příspěvek od GreenArrow »

Nevím, co ti na tom přijde nepochopitelný...u high end modelů se už ani nepozná ta výhoda WP v plynulosti a android nabízí daleko víc možností a aplikací jak WP, to je jasná věc.
eXtenZ
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 135
Registrován: pát lis 12, 2010 20:57
Zařízení: iPhone 5S

fotomobil do 10k s androidem

Příspěvek od eXtenZ »

Z týchto mobilov čo tu ponúkate jednoznačne G2 by som bral, nespravíš s ním chybu.
MKLumia1020
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 241
Registrován: pát kvě 16, 2014 20:31
Zařízení: Lumia 1020

fotomobil do 10k s androidem

Příspěvek od MKLumia1020 »

Ano více ano - nedávno jsem někde četl pěkný příspěvek od majitele Androidu v tom smyslu, že 95% aplikací na Google Play je pěkný balast a duplicitní aplikace. V neděli jsem měl spich s bratranci - sešla se nám taková pěkná skupinka iPhone 5S a ta Sony Z1 - neustále bratránka přemlouvám ať jí dá do sklenice s vodou a pořád se mu do toho nechce :D
Sonka se během odpoledne několikrát sekla..... I tak je to lepší než jeho předchozí S4 - ta byla seklá co půl hodiny když mi na ní něco ukazoval.
iPhone šlapal pěkně, ale vedle 1020 a Z1 je ten displej prostě moc malinkej - někomu to může sedět.
Ta výhoda v plynulosti se právě pozná všude - 5S ani 1020 sem seklé ještě neviděl - Android telefony zcela běžně - některé víc - S4 tam je spíš problém vidět nezaseklý - některé míň Nexus G2 ....
Ale to je každého věc. Jen píšu, že většinou majitelům Androidu rupnou nervy a jdou do jiného OS než naopak....

Ta Z1 nebo ta G2 by byla dobrá volba.
Uživatelský avatar
GreenArrow
Ban
Ban
Příspěvky: 1156
Registrován: čtv dub 15, 2010 14:41
Zařízení: iPhone 6

fotomobil do 10k s androidem

Příspěvek od GreenArrow »

Strašný kecy. Mimochodem WP se mi sekal taky, i 3 roky starý 4S je plynulejší(a hlavně o hodně rychlejší!! U WP je pomalost schovaná za animacemi) jak 920 co jsem měl. Myslím, že Z1 je tak na úrovni WP na dvoujádrovým snapdragonu, jestli se to u nového HW zlepšislo u WP nevím, 930 rozhodně kupovat nebudu.
A o aplikacích jsem mluvil spíš o hrách, nemyslím čísla, ty mě jsou fuk, ale hry prostě pořád nejsou, základní aplikační základna tam samozřejmě je.


Jinak abych nebyl jenom OT - LG se mě osobně nelíbí, ale parametrově je perfektní, jak fotoaparátem, displejem, HW apod., ale co jsem viděl, je to strašný plasťák.
Z1 zas nefotí tak přesvědčivě (nějak to nechápu, třeba Oppo používá čipy od Sony a fotí daleko líp), ale zas vypadá dobře.

Za mě Z1 nebo Z1C, pokud tazatel nechce pádlo
Koudy69
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 109
Registrován: úte led 10, 2012 21:32
Zařízení: Sony xperia z1c

Re: fotomobil do 10k s androidem

Příspěvek od Koudy69 »

Omg tady to forum jde vazne do prd.le. Jedine wp je dokonale. Jedine 1020 umi fotit. Cokoliv co je s androidem je na nic. Lidi bezte se lecit protoze to uz neni normalni. Mam doma snad z kazdeho systemu neco a ty vase kecy jak jedine wp je dokonale uz jsou vazne trapne. Tazatel se ptal jasne mobil na fotky s androidem tak odpovidam na otazku a netlacim ty vase moudra jak je wp dokonale. Z1c je super telefon, ale fotky vazne ma spatne. V jeho cenove relaci vychazi na fotky asi nejlepe lg g2.
M.BoBo
smartguru
smartguru
Příspěvky: 504
Registrován: stř pro 17, 2008 13:18
Zařízení: iPhone XS, iPad 2018, Apple Watch 5
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

fotomobil do 10k s androidem

Příspěvek od M.BoBo »

Jak píše Koudy69, tak nejlepší kauf v Androidu co dobře fotí v téhle cenové relaci je LG G2, dobře fotí i Galaxy S4, ale ten není moc dobře optimalizovaný.

Sony obecně fotí špatně stejně jako HTC a sklo ho nezachrání.

A s těmi WP trolly by už mohl někdo z adminů něco udělat ne? Tazatel chce Android, a ti nejmenovani sem stále cpou WP. Ale nejedná se jen o tento thread, ale obecně o celé fórum.

OT: WP svou pomalost opravdu skrývá za animace (a ano, měl jsem WP viz. popis), to iOS taky, ale tam jdou alespoň vypnout pomocí jailbreaku a dalších úprav.
Uživatelský avatar
Peete
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 120
Registrován: sob led 08, 2011 0:24
Zařízení: Huawei P9 black
Bydliště: Karlovy Vary - Třinec/Brno

fotomobil do 10k s androidem

Příspěvek od Peete »

Také bych se spíše přiklonil k LG G2. LG poslední dobou zapracovalo i na své nadstavbě Androidu od řady LII :-) A říkat, že nic s Androidem nefotí dobře.. no ono se stačí podívat na Nick toho co to psal :-D
Uživatelský avatar
Daniel Fibikar
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1482
Registrován: pon úno 12, 2007 10:54
Zařízení: Microsoft Lumia 950
Bydliště: Liberec

fotomobil do 10k s androidem

Příspěvek od Daniel Fibikar »

Určitě si nemyslím, že by telefony na Androidu fotili špatně, je pravdou, že fotomobilu se v podstatě dá říct pouze L1020 a možná Galaxy S4 Zoom, které budou výrazně vyčnívat.

Ale nové vlajkové lodě také fotí více než slušně (Note 3, Z2, G3), co se týká Z1 tak tam bych byl velmi opatrný... nefotí nic moc, u Z2 se to hodně zlepšilo. G2 netuším, osobně nezkoušeno.
Uživatelský avatar
GreenArrow
Ban
Ban
Příspěvky: 1156
Registrován: čtv dub 15, 2010 14:41
Zařízení: iPhone 6

Re: fotomobil do 10k s androidem

Příspěvek od GreenArrow »

Koudy69 píše:Omg tady to forum jde vazne do prd.le. Jedine wp je dokonale. Jedine 1020 umi fotit. Cokoliv co je s androidem je na nic. Lidi bezte se lecit protoze to uz neni normalni. Mam doma snad z kazdeho systemu neco a ty vase kecy jak jedine wp je dokonale uz jsou vazne trapne. Tazatel se ptal jasne mobil na fotky s androidem tak odpovidam na otazku a netlacim ty vase moudra jak je wp dokonale. Z1c je super telefon, ale fotky vazne ma spatne. V jeho cenove relaci vychazi na fotky asi nejlepe lg g2.
A on je problém i u té 1020, že nefotí dobře(třeba já fotím jenom na automatiku a co jsem viděl, tak na auto fotí 1020 daleko hůř jak třeba 5S). A když se to vezme do důsledku s nastavováním těch serepetiček před fotkou, tak 1020 fotí hůř jak její předchůdce, 808 pureview, takže zas taková hitparáda to taky není.
l0lz
smartguru
smartguru
Příspěvky: 517
Registrován: úte pro 17, 2013 18:05
Zařízení: iPhone 6S, Surface Pro 3, Lenovo A7000

fotomobil do 10k s androidem

Příspěvek od l0lz »

GreenArrow dobré nezmysli hovoriš ale nevadi :grin: :grin:

Ja by som bol za LG G2, popripade ak si este vies priplatit 2000 tak Galaxy note Note 3, to foti asi najlepsie zo vsetkych androidov (pola mna co som videl)
Odpovědět

Zpět na „Jaké zařízení si mám koupit?“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 36 hostů