Sony Xperia Z2 nebo LG G3

Potřebujete poradit s výběrem chytrého telefonu, tabletu nebo příslušenství? Pak jste tu správně!
Odpovědět
Miyaa
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: pát čer 06, 2014 0:01
Zařízení: Sony Ericsson (xperia) Lt18i

Sony Xperia Z2 nebo LG G3

Příspěvek od Miyaa »

Rozhoduji se mezi těmi to dvěma smarty a pořád nevím, který si mám koupit. Dokázal by mi někdo poradit jaký je lepší ? Na internetu všude čtu jak se LG dostává na první příčky. A když už si po delší době budu kupovat smart tak nechci vyhodit peníze za něco co potom nebude odpovídat ceně.
Vždy jsem používala Jen vše Sony. Oba dva smarty jsou hezký ale dokáže mi někdo říct není ta Z2 trochu velká pro holku ? No ono Lg g3 na tom s velikostí je podobě :D tak já vážně nevím. Líbí se mi oba dva..... tak teď babo(chlape) raď :???:
Uživatelský avatar
Daniel Fibikar
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1482
Registrován: pon úno 12, 2007 10:54
Zařízení: Microsoft Lumia 950
Bydliště: Liberec

Re: Sony Xperia Z2 nebo LG G3

Příspěvek od Daniel Fibikar »

Ja osobně bych preferoval G3.
Lepší a hezčí nez Z2 a nejspíš bude i levnější.
Ale psát, že se rozhoduješ již dlouho,když G3 byla představena minuly týden :)
Uživatelský avatar
jaroslavii
smartguru
smartguru
Příspěvky: 576
Registrován: sob bře 02, 2013 8:30
Zařízení: Lumia 830
Bydliště: Český Krumlov

Sony Xperia Z2 nebo LG G3

Příspěvek od jaroslavii »

Takze lhal. Za me G3, ma lepsi odladeny system. Sony to moc odladovat nejde.
Miyaa
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: pát čer 06, 2014 0:01
Zařízení: Sony Ericsson (xperia) Lt18i

Sony Xperia Z2 nebo LG G3

Příspěvek od Miyaa »

Ale psát, že se rozhoduješ již dlouho,když G3 byla představena minuly týden
Víš nebylo to zrovna LG g3 ktére jsem chtěla, původně jsem chtěla Xiaomi Mi3 nebo Z2 Ale když jsem viděla recenzi na G3 zaujal mě. O peníze nejde bude to dárek od přítele k narozeninám :) Tak že Lg je podle tebe lepší jo.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Sony Xperia Z2 nebo LG G3

Příspěvek od htcjirka »

Lepsi/nelepsi.Vsechny jsou to zajimave telefony na dobre urovni a je to spise o preferenci znacky.Kazdy telefon ma nejake ale.Ja bych se zase priklanel k Z2.
Miyaa
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: pát čer 06, 2014 0:01
Zařízení: Sony Ericsson (xperia) Lt18i

Sony Xperia Z2 nebo LG G3

Příspěvek od Miyaa »

O to právě jde nevím jestli si dokážu představit používat jiný telefon než Sony :/ od svých 15 let jsem neměla jiný telefon než od Sony/Sony Ericsson. Ale na druhou stranu kdyby byl nějaký telefon lepší jak Z2 šla bych do něj. Hlavně né samsung s5
Uživatelský avatar
Balrog
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1017
Registrován: úte zář 25, 2007 13:25
Zařízení: iPhone :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Sony Xperia Z2 nebo LG G3

Příspěvek od Balrog »

Já mám teď Sony Xperii Z2 i HTC One M8 a kdybych nechtěl odolnost proti prachu kvůli práci, tak si nechávám HTC one M8. Je to nejlepší telefon co jsem měl. O HTC jste neuvažovala?
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Sony Xperia Z2 nebo LG G3

Příspěvek od htcjirka »

Jj, odolnost jakou Z2 ma se hodi a je velke plus.
Uživatelský avatar
jaroslavii
smartguru
smartguru
Příspěvky: 576
Registrován: sob bře 02, 2013 8:30
Zařízení: Lumia 830
Bydliště: Český Krumlov

Sony Xperia Z2 nebo LG G3

Příspěvek od jaroslavii »

Ja bych sony nechtel, jejich system take neni moc dobre odladeny, nicim zvlast neoslnili, mozna jen tim utesnenim tela. Htc ma vyborny zvuk a Lg skvele odladeny system. A ted babo rad. :-) Chce si to nekde vyzkouset nazivo, ktery lip padne do ruky. Je rozumne nechtit Samsung. Jsou to nejhorsi stroje v techto vodach. Je to polotovar mezi mobily.
hudyss
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 406
Registrován: pát led 19, 2007 17:07
Zařízení: Google Pixel 2

Sony Xperia Z2 nebo LG G3

Příspěvek od hudyss »

Já měl v poslední době 2x Sony a musím říct, že jejich systém je dobře odladěný. Nejhůř opravdu Samsung.
Uživatelský avatar
Balrog
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1017
Registrován: úte zář 25, 2007 13:25
Zařízení: iPhone :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Sony Xperia Z2 nebo LG G3

Příspěvek od Balrog »

Sony a HTC jsou nejlépe odladěné systémy, samozřejmě bavíme se u Androidu o vlajkových lodích :-) za mě když není potřeba odolnost tak HTC One M8. Skvěle vypadá, je odladěný, zaručené aktualizace na 2 roky a za mě absolutní spokojenost
miroslavpriesol
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: úte říj 25, 2011 9:22
Zařízení: SE NEO

Re: Sony Xperia Z2 nebo LG G3

Příspěvek od miroslavpriesol »

Musím reagovat, právě, že Sony má jedno z nejlépe vylaěných rom. Jsou plynulé atd.. Z něho hlediska bych po letech co používáte Sony dál šanci LG G3 jelikož, tento telefon má opravdu super parametry a tahle firma jde hodně nahoru. Za mě G3 a přejí hodně krásných chvil strávených s tímto telefonem..
Uživatelský avatar
Daniel Fibikar
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1482
Registrován: pon úno 12, 2007 10:54
Zařízení: Microsoft Lumia 950
Bydliště: Liberec

Sony Xperia Z2 nebo LG G3

Příspěvek od Daniel Fibikar »

Jen bych se pozastavil u té odolnosti, u Sony více než pochybná a servis se k tomu moc netváří. Co se týká Samsungu, tak tam je u té jejich odolnosti opravdu vždy řešena záruka v pohodě, i když by se stalo, že má zák. otevřenou krytku, tak v drtivé většině zařízení vymění, což se mi líbí, toto ale u Sony nefunguje.

G3 je novější a řekl bych, že je hezčí (subjektivní pocit samozřejmě). Líbí se mi, že neplýtvá u displeje místem a je protažený až skoro do stran s malými rámečky. Co se LG týká, tak se neuvěřitelně zvedli a to jak do kvality, tak do prodejů.

Je to otázka no, asi stejně vyhraje preference a líbivost, nutné ale říct, že ani jedním neuděláte špatně.
Miyaa
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: pát čer 06, 2014 0:01
Zařízení: Sony Ericsson (xperia) Lt18i

Sony Xperia Z2 nebo LG G3

Příspěvek od Miyaa »

Děkuji za vaše názory :) ale myslím že zůstanu věrná Sony. Lg G3 je opravdu pěkné co se týče stylu ale v životě jsem LG nepoužívala. Postrádám důvěru která by mě přesvědčila v tom že se jedná o Smart co vydrží nějakou tu dobu.
IvanGS
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 83
Registrován: čtv srp 04, 2011 8:43
Zařízení: LG G2 32 GB, Nexus 7, Asus Transformer TF700T

Sony Xperia Z2 nebo LG G3

Příspěvek od IvanGS »

No a o tom to je také - celý život si Sony spojuji s neotřesitelnou kvalitou, v době, kdy jsem měl plný dům spotřebičů Sony, snad ještě LG ani neexistovalo. Když jsem LG začal vnímat, bral jsem ho jako podřadnou značku a opět koupil TV Sony. Tyhle předsudky prostě jsou i když jsem přesvědčen, že neoprávněné, zvlášt v dnešní globalizaci. S Xperií T jsem se rozloučil po 2 měsících a koupil G2, důvodem nebyla kvalita, nicméně nelituji. Ale nakupujeme nejen rozumem, ale i srdcem a pocity mají mnohdy větší váhu. Myslím, že Z2 je skvělý telefon stejně jako snad bude G3.
Odpovědět

Zpět na „Jaké zařízení si mám koupit?“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 70 hostů