Alternativa k Samsung galaxy s II

Potřebujete poradit s výběrem chytrého telefonu, tabletu nebo příslušenství? Pak jste tu správně!
Odpovědět
da126
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: čtv kvě 22, 2014 11:34
Zařízení: Samsung galaxy s II

Alternativa k Samsung galaxy s II

Příspěvek od da126 »

Dobrý den,

v současné době vlastním telefon Samsung galaxy s II, jehož dny slávy se však blíží ke svému konci. S telefonem jsem nadmíru spokojená a proto hledám alternativu k tomuto telefonu. Musím ale přiznat, jakož to žena, že se na současném trhu s mobilními telefony trochy ztrácím. Proto bych Vás chtěla poprosit o radu, jaký telefon mám zvolit. Vím, že v žádném případě nechci telefony značky Nokia a HTC. Na internetu mne zaujal telefon Evolveo XtraPhone 4.5 Q4, ale s touto značkou nemám zkušenosti a nikdo z mého okolí taktéž ne.

Předem Vám děkuji za radu a přeji krásný slunný den.

S pozdravem,

da126
Uživatelský avatar
GreenArrow
Ban
Ban
Příspěvky: 1156
Registrován: čtv dub 15, 2010 14:41
Zařízení: iPhone 6

Alternativa k Samsung galaxy s II

Příspěvek od GreenArrow »

To jako fakt? Nokia a HTC ne a ve výběru je něco jako Evolveo?
da126
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: čtv kvě 22, 2014 11:34
Zařízení: Samsung galaxy s II

Alternativa k Samsung galaxy s II

Příspěvek od da126 »

To jako fakt. Nokia a HTC dávno leží v koši, akorát vyhozený peníze... A jak jsem psala - s Evolveo nemám zkušenosti, takže o téhle značce nic nevím ...
Uživatelský avatar
GreenArrow
Ban
Ban
Příspěvky: 1156
Registrován: čtv dub 15, 2010 14:41
Zařízení: iPhone 6

Alternativa k Samsung galaxy s II

Příspěvek od GreenArrow »

A cena? Co třeba S4 mini?
da126
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: čtv kvě 22, 2014 11:34
Zařízení: Samsung galaxy s II

Alternativa k Samsung galaxy s II

Příspěvek od da126 »

Cena je otázka ... :lol: Chtěla jsem se vejít do 10 000Kč. Pak mi bylo řečeno, že nový telefon si mám vybrat jako dárek, čímž se cena snížila, ale na kolik přesně, to nevím. Na Samsung galaxy s 4 mini jsem koukala a nevypadá zle, dokonce i barevné varianty vypadají dobře. Na druhou stranu má jen dvě jádra a nevím, zda to je dost, poměrně dost "pařim" hry a můj současný telefon některé z nich nezvládá.

A samozřejmě bych si radši koupila telefon bez omezování se na to, kolik mi můj dárce dá peněz. Bohužel jsem ale v situaci, kdy si moc vybírat nemůžu - čeká mě stěhování do nového bytu a můj notebook je téměř v posledním tažení. A můj původní plán byl čekat na to, jak bude vypadat Samsung galaxy s 6 ... Pak si však jednoho hezkého dne můj telefon řekl, jaké to asi je proletět se z kabelky na zem, takže momentálně za něj hledám alternativu, která tak za rok, rok a půl bude vystřídána něčím lepším.
michael.zeleny
nováček
nováček
Příspěvky: 49
Registrován: stř říj 09, 2013 19:39
Zařízení: Huawei Ascend P6

Alternativa k Samsung galaxy s II

Příspěvek od michael.zeleny »

Pokud bys chtěla dobrý telefon do 10 000,- doporučuji model G2 od LG. Velmi chválený model uživateli, já sám jsem měl možnost ho delší dobu zkoušet a je super. Dobrá výdrž (2-3 dny v pohodě, což je na tuhle třídu telefonů dost :-) ) , dobrý výkon (4 jádro 2,26 Ghz, RAM 2 GB) a je za docela hezkou cenu. Pokud bys chtěla telefon levnější, můžu doporučit zase od LG model L9 II, který má výborný poměr cena/výkon, nebo L90, což je jeho ,,nástupce" a dá se sehnat také za dobrý peníz
frydas
nováček
nováček
Příspěvky: 32
Registrován: pon črc 08, 2013 9:21
Zařízení: xiaomi mi2s 32GB

Alternativa k Samsung galaxy s II

Příspěvek od frydas »

a já bych doporučil xiaomi mi2s nebo zte nubia z5s mini u mi2s tě jako ženskou může oslovit velikost, telefonu společně s výkonem a cenou a nubia je taková stylovka s výkonem a relativně slušnou cenovkou
Odpovědět

Zpět na „Jaké zařízení si mám koupit?“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů