Lenovo (W8) vs LEnovo vs iPAd Mini

Potřebujete poradit s výběrem chytrého telefonu, tabletu nebo příslušenství? Pak jste tu správně!
Odpovědět
Adoner
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: sob kvě 03, 2014 12:40
Zařízení: Sony Xperia L

Lenovo (W8) vs LEnovo vs iPAd Mini

Příspěvek od Adoner »

Mezi tablety jsem totální neznalec, proto se obracím s prosbou o radu. Budu nastupovat na vyokou školu a řekl jsem si, že takový tablet není špatná věc. Tak jsem pátral a vybral několik tabletů, ale nevím, který si vybrat. Rozhodně bych rád tablet, na kterém se dobře rozjedou kancelářské programy/aplikace, s foťákem a zároveň, aby byl rychlý na prohlížení a hraní nějakých těch základních her (třeba Hearthstone). Dále bych chtěl, aby se k němu dala připojit klávesnice, protože si nedokážu představit, jestli je psaní na softwarové klávesnici pohodlné. Rád bych zhodnocení mnou vybraných, popřípadě nějaké úplně jiné návrhy. Předem díky moc za radu a omlouvám se za tu slohovku ;)

http://www.alza.cz/lenovo-miix-2-10-sil ... .htm#popis" onclick="window.open(this.href);return false;

http://www.alza.cz/ipad-mini-s-retina-d ... .htm#popis" onclick="window.open(this.href);return false;

http://www.alza.cz/lenovo-ideatab-yt-10 ... 481110.htm" onclick="window.open(this.href);return false;
tslany
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3070
Registrován: sob úno 24, 2007 9:56
Zařízení: Lumia 830, Lumia 435DS, Asus T100
Bydliště: Brno

Lenovo (W8) vs LEnovo vs iPAd Mini

Příspěvek od tslany »

Rozhodně s Win, tedy z jmenovaných Miix. Android ani náhodou, a pokud chceš opravdu dělat kancelářinu, tak iPad nee.
frydas
nováček
nováček
Příspěvky: 32
Registrován: pon črc 08, 2013 9:21
Zařízení: xiaomi mi2s 32GB

Lenovo (W8) vs LEnovo vs iPAd Mini

Příspěvek od frydas »

pokud ten tablet chceš využívat na školu, tak ti poradím spíš koupit si netbook, jinak z tabletů yogu nebrat :D ale za 11 tisíc, který stojí ten první tablet už koupíš v pohodě notebook, kterej si myslím využiješ daleko líp, já se taky chystám na vysokou a nejspíš budu kupovat taky NTB, ale kolem těch 16-20 tisíc, tka aby mi to vydrželo aspon do bakaláře :)
Uživatelský avatar
GreenArrow
Ban
Ban
Příspěvky: 1156
Registrován: čtv dub 15, 2010 14:41
Zařízení: iPhone 6

Lenovo (W8) vs LEnovo vs iPAd Mini

Příspěvek od GreenArrow »

Tu yogu jsem měl nedávno doma, na angry birds 3 letýmu děcku je to ideál, pro něco jinačího(ať už zasekaný prohlížení internetu se zasekaným chromem) bych to nedoporučoval. A ten miix bych taky nebral, full hd je moc i na 13" natož 1920x1200 na 10". Windows na tohle nejsou připravený a pochybuju, že jsi jeden z těch 0,000000001% lidí, co si oblíbili metro a budou ho používat. iPad mini je zas malej.

Já jako Applista doporučuju iPad Air + klávesnicový dock(těch je docela dost), cena stejná jak miix, lepší rozlišení, OS přizpůsobený na tablety. A kecy o kanceláčské práci neposlouchej (zvlášť ne od člověka, co iPad viděl poprvé a naposled před rokem u mě), na iPad je office přímo od MS, nebo kancelářský balík od Applu, který je podle mě lepší.
Thompson
smartguru
smartguru
Příspěvky: 599
Registrován: stř zář 10, 2008 13:41
Zařízení: Apple iPhone SE 64GB SG + Apple Watch series 2
Kontaktovat uživatele:

Lenovo (W8) vs LEnovo vs iPAd Mini

Příspěvek od Thompson »

Já říkám Miiiiix 2.
Uživatelský avatar
Dr.Y
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 205
Registrován: pon srp 05, 2013 21:44
Zařízení: Huawei P9 Lite White

Re: Lenovo (W8) vs LEnovo vs iPAd Mini

Příspěvek od Dr.Y »

Jednoznacne z techto vybranych miix 2, to, ze nejaky applista rekne, ze se metro nikomu nelibi, je samo o sobe dost vypovidajici... Jestli chces nahradu notebooku, ber to Miix 2, jestli chces spise hrat hry, ber ipad air.
icepoint
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 381
Registrován: pon pro 07, 2009 20:55
Zařízení: Nokia Lumia 800,920

Re: Lenovo (W8) vs LEnovo vs iPAd Mini

Příspěvek od icepoint »

Vysokou mam teda za sebou-a nevím,na jakou se chystas,ale aplistovy rady na aut jsou na nic.Neumim si představit,ze bych se s tímto paral na VS.Jedine s woknama,tj netbook nebo Miix plus klavesnici.
icepoint
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 381
Registrován: pon pro 07, 2009 20:55
Zařízení: Nokia Lumia 800,920

Re: Lenovo (W8) vs LEnovo vs iPAd Mini

Příspěvek od icepoint »

Na Air -pardon,překlep.
icepoint
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 381
Registrován: pon pro 07, 2009 20:55
Zařízení: Nokia Lumia 800,920

Re: Lenovo (W8) vs LEnovo vs iPAd Mini

Příspěvek od icepoint »

A pro slavného aplistu vyse-pokud se ti nelibi intuitivní a zive metro,muzes jej vypnout a pouzivat mrtvé pidiikonky ala staré win a Apple ci android,či dokonce v metru naskladat ty ikonky v nejmenší velikosti a vypadá to pak podobne.Sice zastaralé,nefunkční,ale kdo chce....
icepoint
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 381
Registrován: pon pro 07, 2009 20:55
Zařízení: Nokia Lumia 800,920

Re: Lenovo (W8) vs LEnovo vs iPAd Mini

Příspěvek od icepoint »

A nepletu li se,tak od prizpusobeny u Apple na tablety je roztahly system z telefonu.Zedy drive urcite byl.U Miix mas zarucenu plnou zpětnou funkčnost PC-tj.statisice aplikaci a neomezena funkčnost.
icepoint
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 381
Registrován: pon pro 07, 2009 20:55
Zařízení: Nokia Lumia 800,920

Re: Lenovo (W8) vs LEnovo vs iPAd Mini

Příspěvek od icepoint »

OS prizpusobeny -preklep-omlouvám se,na plazi u tretiho piva se mi třesou ruce. :-)
Uživatelský avatar
GreenArrow
Ban
Ban
Příspěvky: 1156
Registrován: čtv dub 15, 2010 14:41
Zařízení: iPhone 6

Lenovo (W8) vs LEnovo vs iPAd Mini

Příspěvek od GreenArrow »

Tady jde o to co chce. Pokud chce windows, tak miix je kravina a má si koupit nějakej Ečkovej 11" thinkpad. Pokud chce tablet, jedině iOS. Tady ty polořešení od MS jsou k ničemu.
icepoint
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 381
Registrován: pon pro 07, 2009 20:55
Zařízení: Nokia Lumia 800,920

Re: Lenovo (W8) vs LEnovo vs iPAd Mini

Příspěvek od icepoint »

Proč by měl být miix kravina nechápu.S klávesnicí má plnohodnotný noťas a bez, supr tablet.S iOS má systém z telefonu se všemi slavnými omezeními iOS roztažený na vetší displej.K práci a studiu k prdu.
Odpovědět

Zpět na „Jaké zařízení si mám koupit?“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 74 hostů