Mobil do 180€

Potřebujete poradit s výběrem chytrého telefonu, tabletu nebo příslušenství? Pak jste tu správně!
Odpovědět
Lionne
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: sob bře 22, 2014 20:21
Zařízení: HTC Desire C

Mobil do 180€

Příspěvek od Lionne »

Zdravim. Potrebujem poradit ohladom noveho android telefonu. Momentalne vlastnim HTC Desire C a chcel by som nieco lepsie do 180€. Najprv som rozmyslal nad Moto G ale 8GB mi bude asi malo a 16GB stoji 230€ . Nasiel som aj Zopo Zp 980+ octa core , co nanho hovorite? Ktory by ste mi odporucily? Dakujem za rady
Lionne
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: sob bře 22, 2014 20:21
Zařízení: HTC Desire C

Mobil do 180€

Příspěvek od Lionne »

Nikto neporadi?
Fruitix
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: sob bře 08, 2014 18:29
Zařízení: Jiayu G4 Advanced

Mobil do 180€

Příspěvek od Fruitix »

No tak je jich více ZOPO ZP980+ je slušná pecka, akorát že si musíš připočítat DPH z dovozu ze třetích zemí DHL už začalo přitvrzovat jako Česká pošta speciálně se zaměřují na mobily, takže si připočti 21% DPH...Takže to tak levně asi nepořídíš.
Lionne
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: sob bře 22, 2014 20:21
Zařízení: HTC Desire C

Mobil do 180€

Příspěvek od Lionne »

A co tak inew v3? Alebo nejaky iny mobil do 180€?
Ked by som si ho objednaval z zopomibileshop tak by som nemusel platit dph?
Dakujem
frydas
nováček
nováček
Příspěvky: 32
Registrován: pon črc 08, 2013 9:21
Zařízení: xiaomi mi2s 32GB

Mobil do 180€

Příspěvek od frydas »

inew v3 je slušnej, ale pochybuju, že k němu bude vůbec nějaká podpora dýl než půl roku a to by mě štvalo. Navíc hned od začátku prodeje tam byli nějaký problémy s NFC a s GPS, takže já bych ho asi nebral.
JanHavlicek
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 154
Registrován: čtv pro 14, 2006 12:57
Zařízení: Xiaomi Redmi 2 2GB
Bydliště: Praha

Mobil do 180€

Příspěvek od JanHavlicek »

Ježiš 180 eur je zhruba 5 táců, za to koupíš všechno možný. Kašli na nějaký noname. Za bura koupíš jak Xiaomi Hongmi, což je i nadále nejlepší mid-class telefon na trhu, nebo na německým amazonu Motorolu Moto G. Oba telefony mají support, komunitu, někdo se jim věnuje, mají nejlepší value for money

Čínskej noname bude lákat na jakoby lepší parametry, který budou vykompenzovaný pochybnou optimalizací androidu, absencí jakejkoliv aktualizací, pochybný záruky atd.
Odpovědět

Zpět na „Jaké zařízení si mám koupit?“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google a 33 hostů