Jaký tablet koupit?

Potřebujete poradit s výběrem chytrého telefonu, tabletu nebo příslušenství? Pak jste tu správně!
Odpovědět
Dzejna35
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: ned bře 02, 2014 21:19
Zařízení: HP 4340s

Jaký tablet koupit?

Příspěvek od Dzejna35 »

Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat někoho, kdo se v tom vyzná, jaký tablet si pořídit. Potřebovala bych ho hlavně do školy na zápisky a internet, abych nemusela tahat notebook, takže by měl vydržet alespoň 4-5 hodin a cenově by se měl pohybovat do 4000 Kč. Díky za rady
matoman
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1163
Registrován: sob lis 10, 2007 11:56
Zařízení: Nokia Lumia 920

Jaký tablet koupit?

Příspěvek od matoman »

Hm, novy nexus 7 alebo stary ipad mini by mohol byt dobry, akurat velkost na zapisovanie nemusi byt az taka pohodlna...
Dzejna35
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: ned bře 02, 2014 21:19
Zařízení: HP 4340s

Jaký tablet koupit?

Příspěvek od Dzejna35 »

Omlouvám se, chtěla jsem napsat do 4000,-
Frank1
nováček
nováček
Příspěvky: 18
Registrován: sob úno 01, 2014 6:01
Zařízení: Nokia 302

Jaký tablet koupit?

Příspěvek od Frank1 »

Doporucuji tablet Lenovo IdeaTab S5000 za 4tis. Vypada perfektne a vaha je pouze 245g-super! A jeste je verze se slotem na datovou SIMkartu za 5tis. Pokud byste chtela jeste vetsi vydrz,tak Lenovo Yoga 8
Uživatelský avatar
iambenny
nováček
nováček
Příspěvky: 14
Registrován: pát bře 08, 2013 9:49
Zařízení: OnePlus One

Jaký tablet koupit?

Příspěvek od iambenny »

Do 4000 Kč to nebude žádná hitparáda. Neseženeš nic slušného s větší úhlopříčkou než 7".

Já mám Asus MemoPad HD 7, což je ekvivalent pro ten Ideatab co psal Frank a nemůžu si ho vynachválit. Výdrž na netu kolem 9 hodin, aktualizace chodí tzn. Asus se na to nevykašlal, ale stále vylepšuje. Dělá si i v několika barvách a kvalita tabletu taky není špatná, rozhodně o nic menší než to Lenovo.
Odpovědět

Zpět na „Jaké zařízení si mám koupit?“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 73 hostů