koupit HTC HD2???

Potřebujete poradit s výběrem chytrého telefonu, tabletu nebo příslušenství? Pak jste tu správně!
Odpovědět
milan1968
nováček
nováček
Příspěvky: 47
Registrován: ned říj 14, 2012 7:59
Zařízení: nokia

koupit HTC HD2???

Příspěvek od milan1968 »

Dobrý den. Chtěl bych poprosit Vás zkušenější uživatele o radu. Chtěl bych si koupit mobilní telefon tak do 3000kč. Víc nechci za telefon dávat. ;-) V úvahu připadají nějaké starší telefony ze kterých by se mi líbil HTC HD2. Dá se tento telefon doporučit i v dnešní době? Je přeci už nějaký ten pátek starý. Doslechl a dočetl jsem se,že se na něj dají nahrát i jiné os-Android i novější WP. Snese tento telefon srovnání i s dnešníma telefonama,byl by to smysluplný kup,který se ještě vyplatí? Jsem takovej běžnej uživatel,žádný maniak do telefonů,ale ani žádný analfabet :oops: Doporučily by jste mi tento telefon??? :roll: Předem Vám moc děkuju za případné názory,připomínky a rady. Děkuju. 8-)
Thompson
smartguru
smartguru
Příspěvky: 599
Registrován: stř zář 10, 2008 13:41
Zařízení: Apple iPhone SE 64GB SG + Apple Watch series 2
Kontaktovat uživatele:

koupit HTC HD2???

Příspěvek od Thompson »

No nevím, za 3tis bych si radši koupil Desire X.
IvanGS
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 83
Registrován: čtv srp 04, 2011 8:43
Zařízení: LG G2 32 GB, Nexus 7, Asus Transformer TF700T

koupit HTC HD2???

Příspěvek od IvanGS »

Telefon je to skvělý, mám ho, ale už nepoužívám, protože ho nikdo nechtěl ani za 2500,- i přes několik pouzder a krytů, baterku originální, větší i vekokapacitní včetně zvětšeného zadního krytu, dokovacího stojánku, aktivního držáku do auta, kompletního balení a stavu téměř nového telefonu. Používám ho proto v autě jako rezervní GPS atd. Měj jsem v něm WM 6.5, rychlost v pohodě, i když s mým aktuálním LG G2 se to srovnat nedá. s Androidem je ale mnohem svižnější a jdou tam i WP. Myslím, že dobře poslouží i středně náročnému uživateli.
milan1968
nováček
nováček
Příspěvky: 47
Registrován: ned říj 14, 2012 7:59
Zařízení: nokia

koupit HTC HD2???

Příspěvek od milan1968 »

IvanGS: Takže bych neudělal chybu pokud bych ho koupil? Vím že na nové modely co se týká vybavenosti,kvality a rychlosti nemá,ale já nechci dávat za telefon víc peněz,je to pro mě zbytečný.Ještě jsem našel HTC Evo 3d,je taky za slušnou cenu.Prodat bys ho nechtěl?
tslany
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3070
Registrován: sob úno 24, 2007 9:56
Zařízení: Lumia 830, Lumia 435DS, Asus T100
Bydliště: Brno

koupit HTC HD2???

Příspěvek od tslany »

Za 3110 Kč jsem v pátek koupil zbrusu novou Lumii 520 z kamenného obchodu. A do 3 tisíc není problém koupit ani nějaký nový telefon s androidem z číny, který ti ostudu neudělá.
IvanGS
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 83
Registrován: čtv srp 04, 2011 8:43
Zařízení: LG G2 32 GB, Nexus 7, Asus Transformer TF700T

koupit HTC HD2???

Příspěvek od IvanGS »

Milan -těžko radit, klidně bych ho s Androidem používal dál, ale každý máme jiné nároky na výkon, stabilitu atd. Je fakt, že za cenu blízkou se dá koupit něco se zárukou, na druhou stranu HD2 je legenda, ještě slušně udělaná - po 2,5 letech baterka slušně drží, nic nevrže, není odřené, dobře se drží. Prodat ho už nechci, ty peníze mne nevytrhnou a mám skvělý záložní mobil, navigaci, MP3 přehrávač atd., ted ho vozím na motorce v kaslíku jako hudební přehrávač, je napíchlý na audiosystém a za jízdy si užívám muziky...
milan1968
nováček
nováček
Příspěvky: 47
Registrován: ned říj 14, 2012 7:59
Zařízení: nokia

koupit HTC HD2???

Příspěvek od milan1968 »

IvanGS:Jasný,jen jsem to zkusil. Taky jsem ještě objevil dobrou recenzy na HTC Desire HD,píšou tam o něm taky docela pozitivně. Vím,jsou to už starší kousky,ale drahýho nic nechci .tslany:Na tu Nokii jsem se taky díval,jen ten WP8,nevím jestli by mě vyhovoval. Vím,že ten op.system je stabilní,rychlý,telefony s WP se nesekají,jsou rychlý a stabilní ale... Na telefony z číny jsem se taky již díval. Psal jsem jedný paní z prahy http://www.sbazar.cz/poradnamobilu/deta ... ny-ruznych" onclick="window.open(this.href);return false; značek, Dostal jsem nabídku na zajimavý telefon za zajimavou cenu,ale z čeho mám strach je případná reklamace a servis.U nás není žádný servis,není to ofic.dovoz,psala mi že případné reklamace řeší sama přímo v číně,nějak se mi to nezdá.
tslany
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3070
Registrován: sob úno 24, 2007 9:56
Zařízení: Lumia 830, Lumia 435DS, Asus T100
Bydliště: Brno

koupit HTC HD2???

Příspěvek od tslany »

Než bych to řešil přes nějaký inzerát, kdy se pak ten člověk na tebe může vy..., tak bych si spíš našel např. někoho z fóra kdo ti to protáhne přímo z číny (nebo můžeš klidně i sám, není na tom nic těžkého, prostě objednáš, zaplatíš, pokud máš dopravu DHL tak tě na 90% ani nevyhmátnou s DPH, a pak jen týden počkáš a je doma :-) ), a nebo teda v českých shopech (ale tady se pak už vyplatí jedině ta Lumie 520, a rozhodně bcyh se WP nebál. Zkus si ji někde např. v obchodu zkusit, na takovou půl hodinku oxidovat v Datarku nebo T-Mobilu :) )
IvanGS
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 83
Registrován: čtv srp 04, 2011 8:43
Zařízení: LG G2 32 GB, Nexus 7, Asus Transformer TF700T

koupit HTC HD2???

Příspěvek od IvanGS »

Klidně mne kamenujte, ale já myslím že tady dost platí že "nejsem tak bohatý, abych si kupoval levné věci", v tomto případě bych to bral jako doporučení koupit něco, třeba levného, ale nového a se zárukou v ČR než dát poslední peníze za to, že mi někdo něco objedná přímo z Číny, pak se to rozbije a já zjistil že jsem 3000,- vyhodil z okna. Pouzdro si možná v Číně nebo kdekoliv, kde nemám jistotu vyřízení záruky, koupím, ale telefon ne. Z toho důvodu bych se vyhýbal i nejistým bazarům a když, tak bych tam koupil relativně zánovní telefon, koupený v ČR a se všemi doklady kvůli záruce.
Simon
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 462
Registrován: pon led 21, 2013 10:21
Zařízení: Nokia Lumia 900 Cyan + Nexus 7 II

koupit HTC HD2???

Příspěvek od Simon »

Záruku v Číne máš pomaly istejšiu než tu v ČR/SR. Pokiaľ nakupuje cez osvedčení obchod alebo rovno, sám za seba tak sa nemá čoho báť.
Rozhodne by som ale nešiel cez nejakého prostredníka na inzerát.
Bude ešte chvíľu trvať kým si Slovensko-Český národ uvedomí že záruka tu doma je oveľa väčšie riziko ako niekde v zahraničí.
PetrCBR
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 207
Registrován: čtv říj 17, 2013 9:32
Zařízení: Lumia 520, iPhone 5, Huawei P9 Lite

koupit HTC HD2???

Příspěvek od PetrCBR »

Ja napr. na DX nakupuju dost i elektroniku a o zaruku se opravdu nebojim (DX jeden z nejvetsich e-shopu zasilajicich celosvetove, pro ty co nevedi).
tslany
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3070
Registrován: sob úno 24, 2007 9:56
Zařízení: Lumia 830, Lumia 435DS, Asus T100
Bydliště: Brno

koupit HTC HD2???

Příspěvek od tslany »

Kolik přístrojů z číny už mi prošlo rukama, a mimo vadu jedné série přístrojů ze které jsem objednal jeden jedný kus zrovna před začátkem vyrábění nové (Ainol Novo 7 Fire a dotykovka, bez problému mi zaslali nov kus) a vymlácené baterky po více jak roce a půl užívání Newman N1 jsem za tu dobu žádný jiný problém neviděl. Souhlasím se Simonem, záruka u prodejce v číně je jistější než v ČR, nikdo se tě nesnaží odrbat typem "oxidace", nevrátí ti telefon s dorýpaným krytem, a už vůbec po tobě nebudou chtít za opravu 3x ceny telefonu.
milan1968
nováček
nováček
Příspěvky: 47
Registrován: ned říj 14, 2012 7:59
Zařízení: nokia

koupit HTC HD2???

Příspěvek od milan1968 »

Zdravím. Všem moc děkuju za názory. Chtěl bych ted poradit jen v jedné věci. Mám vybráno tyto dva telefony HTC HD2 a HTC DesireHD. S cenovkou která odpovídá mím možnostem,jak jsem psal výše,nechci utrácet za mobil velké peníze,je to pro mě zbytečný. Na oba telefony jsem četl dobré recenze jak odborné tak i od uživatelů. Chtěl bych Vás poprosit o jedinou radu-který z těchto dvou telefonů mám vzít? Všem ještě jednou moc děkuju za názory a hlavně za ochotu pomoct a poradit,moc si toho vážím. Doufám,že mi poradíte i v této poslední věci. Děkuju.
Thompson
smartguru
smartguru
Příspěvky: 599
Registrován: stř zář 10, 2008 13:41
Zařízení: Apple iPhone SE 64GB SG + Apple Watch series 2
Kontaktovat uživatele:

koupit HTC HD2???

Příspěvek od Thompson »

Za 3K koupíš Desire X, nebo Sensation.
l0lz
smartguru
smartguru
Příspěvky: 517
Registrován: úte pro 17, 2013 18:05
Zařízení: iPhone 6S, Surface Pro 3, Lenovo A7000

koupit HTC HD2???

Příspěvek od l0lz »

ako tu už niekto spomenul, kup radšej sensation. Ja som HTC hd2 mal a tak ako u strašne vela použivatelov, tak aj mne odyšiel digitizer, fungoval len ked som poriadne tukol do praveho dolneho rohu telefonu a potom fungoval tak pol dna. ale inak to bol super smartfon. No HTC sensation bude lepšia volba
Thompson
smartguru
smartguru
Příspěvky: 599
Registrován: stř zář 10, 2008 13:41
Zařízení: Apple iPhone SE 64GB SG + Apple Watch series 2
Kontaktovat uživatele:

koupit HTC HD2???

Příspěvek od Thompson »

Desire X, po 3x.
hamoun
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 325
Registrován: úte úno 05, 2013 8:48
Zařízení: Nokia 930 (W10M)

Re: koupit HTC HD2???

Příspěvek od hamoun »

mozna nekde doma jeste hd2 najdu, na cene se domluvime ... pokud chces, napis :-)
Odpovědět

Zpět na „Jaké zařízení si mám koupit?“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 36 hostů