Dotaz na seznam aplikaci Lumia 520 ...

Potřebujete poradit s výběrem chytrého telefonu, tabletu nebo příslušenství? Pak jste tu správně!
Odpovědět
joza
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: stř led 08, 2014 15:37
Zařízení: Android

Dotaz na seznam aplikaci Lumia 520 ...

Příspěvek od joza »

Písmenka v seznamu aplikaci :D<br />Je tam jen jedno porad to po me chtelo oriznout ale kazdy pochopi ze tam mam celou abecedu :D
Písmenka v seznamu aplikaci :D
Je tam jen jedno porad to po me chtelo oriznout ale kazdy pochopi ze tam mam celou abecedu :D
dotaz5.jpg (72.04 KiB) Zobrazeno 2031 x
Dobrý večer chci se zeptat jestli nevíte jak mam zrušit v seznamu nastaveni ty písmenka ukážu na fotce.....
Normálně jsem byl včera na Store a stahnul jsem si aplikaci.A najednou prejedu z uvodni obrazovky na seznam aplikaci a mam tam to co na fotce co pridam.Aplikaci jsem odinstaloval a ty pismenka zmizely.Jakmile jsem ale zamcel telefon a pak jsem zase po par minutach sel napsat sms tak tam ty pismenka byli zase poradte prosim jak to odstranit aby to byl zase jenom seznam... Díky
PS : sorry za kvalitu fotky :D
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Dotaz na seznam aplikaci Lumia 520 ...

Příspěvek od htcjirka »

Znaky rozdělující seznam aplikací se objeví při překročení počtu čtyřiceti pěti nainstalovaných aplikací. Jsou tam z důvodu usnadnění přesunu v seznamu. Po kliknutí na čtvereček s písmenem se objeví celá abeceda a následným stisknutím např. "w" se přesunu v seznamu rovnou na aplikace začínající na "w" - například "wmm jízdní řády". Ač se to ze začátku nikomu nelíbí, každý bez vyjímky to nakonec ocení. Vypnout to nijak nejde, odstranění je možné pouze HardResetem (uvedení telefonu do továrního nastavení).
matoman
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1163
Registrován: sob lis 10, 2007 11:56
Zařízení: Nokia Lumia 920

Dotaz na seznam aplikaci Lumia 520 ...

Příspěvek od matoman »

Pri urcitom pocte aplikacii pismenka naskocia (mozno ak nejaku aplikaciu odinstalujes tak sa to zrusi), ale inac zrusit to nejde. Sam uvidis, ze ked tam budes mat viac aplikacii je to rychle a uzitocne.

BTW ak chces urobit obrazok obrazovky stlac naraz "start" a "Power"
Uživatelský avatar
mato289
smartguru
smartguru
Příspěvky: 535
Registrován: sob čer 22, 2013 11:07
Zařízení: Xiaomi Mi Max
Bydliště: Slovakia

Dotaz na seznam aplikaci Lumia 520 ...

Příspěvek od mato289 »

Ináč, screnshoot obrazovky sa robí naraz stlačením tlačidla Start(to stredné) a tlacidla Power(zapnutie)

EDIT: matoman na predbehol
joza
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: stř led 08, 2014 15:37
Zařízení: Android

Dotaz na seznam aplikaci Lumia 520 ...

Příspěvek od joza »

Vim na co jsou ty pismenka . Jako jo je dobre ale musi si na to clovek zvyknout . Kdyz to mam normalne a pak me tam naskoci tohle je to nezvyk. Skusim par veci odinstaovt a snad to bude ok diky
culis
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 145
Registrován: úte říj 27, 2009 2:12
Zařízení: Galaxy S7

Dotaz na seznam aplikaci Lumia 520 ...

Příspěvek od culis »

Nebude, musel bys udělat HR. To už je jednodušší si na to zvyknout, navíc bys to musel pořád hlídat, co se týče počtu aplikací. ;-)
Simon
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 462
Registrován: pon led 21, 2013 10:21
Zařízení: Nokia Lumia 900 Cyan + Nexus 7 II

Dotaz na seznam aplikaci Lumia 520 ...

Příspěvek od Simon »

Čo takto ohľadne tejto otázky, urobiť niekde pevnú odpoveď? Pretože toto nie je prvý a myslím že ani posledný topic, ktorý sa týka písmen v zozname aplikácií
murder
smartguru
smartguru
Příspěvky: 610
Registrován: ned pro 23, 2007 14:07
Zařízení: LG G3 Android 6 Marshmallow

Re: Dotaz na seznam aplikaci Lumia 520 ...

Příspěvek od murder »

Stejně ji nepřečtou a zeptají se i po milion prvé...
mceza

Dotaz na seznam aplikaci Lumia 520 ...

Příspěvek od mceza »

joza píše:Vim na co jsou ty pismenka . Jako jo je dobre ale musi si na to clovek zvyknout . Kdyz to mam normalne a pak me tam naskoci tohle je to nezvyk. Skusim par veci odinstaovt a snad to bude ok diky
Také jsem se poprvé (tehdy ještě na WP 7.5) pěkně rozčiloval. Jenže teď už bez toho nemohu být. Je to zcela logický a správný krok. Bohužel MS to udělal nejlepší možnou cestou, která znamená, že se prostředí telefonu v průběhu jeho používání "samo" změní. To je nepříjemné pro uživatele, ale je to kompromis mezi absencí těch písmenek -> při velkém počtu aplikací zcela hloupé a tím, že tam budou od začátku (což po byvalení z krabic bude působit hrozně).

Ručím ti za to, že si na to zvykneš. Také se mi to nelíbilo, ale dnes si bez toho menu nedokážu představit.

PS: Odinstalování aplikací nepomůže. Pomůže jen hard reset a hlídání limitu počtu aplikací. Sám si zvaž, zda něco takového budeš dělat...
Simon píše:Čo takto ohľadne tejto otázky, urobiť niekde pevnú odpoveď? Pretože toto nie je prvý a myslím že ani posledný topic, ktorý sa týka písmen v zozname aplikácií
Opravdu si myslíš, že někdo, kdo dá obecný dotaz na chování Windows Phone 8 do sekce "Jaké zařízení si mám koupit" a pojmenuje ho "Dotaz na seznam aplikaci Lumia 520 ..." vyhledá nejdříve nějakou pevnou odpověď?
Odpovědět

Zpět na „Jaké zařízení si mám koupit?“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 68 hostů