Přechodka

Potřebujete poradit s výběrem chytrého telefonu, tabletu nebo příslušenství? Pak jste tu správně!
Odpovědět
lada91
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: pát bře 16, 2012 8:19
Zařízení: s8000

Přechodka

Příspěvek od lada91 »

Caute,mam takovy dotaz,cely den uz hledam jestli nejde sehnat prechodka z iphone samice na micro usb samec... konkretne aby jsme se pochpili .. na vanoce jsem dostal hi fi system a je mi lito ze nemohu vyuzit dokovaci stanici na iphone a shanim prechodku. Dekuji za radu a pripadne odkazy kde by sla zakoupit!

http://hi-fi-systemy.heureka.cz/philips ... e/#section" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
koumes
moderátor
moderátor
Příspěvky: 2027
Registrován: pon čer 09, 2008 20:01
Zařízení: Moto Z ; Moto Zoom
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Přechodka

Příspěvek od koumes »

Trochu si ujasni,na co to chces pripojit.Na predni strane je USB a ten kabel k iPhonu mas.Nepisou,jaky je dock,ale pochybuji,ze bude novy.A jaky iPhone mas?
http://www.philips.cz/c/audio-systemy/1 ... 0d_12/prd/" onclick="window.open(this.href);return false;
lada91
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: pát bře 16, 2012 8:19
Zařízení: s8000

Přechodka

Příspěvek od lada91 »

Ne,mam hifi,kde je vystup pro pripojeni na iphone a ja mam samsung galaxy note 3 a hledam prechodku,ktera by byla stejna jako spodek iphone4 nebo 5 a vystup na druhe strane by byl microusb,tak jak to ma dneska skoro kazde zarizeni.
mceza

Přechodka

Příspěvek od mceza »

Dle specifikací má hi-fi i USB port, ne? Tak bych to píchnul do něj. Telefon jako USB Mass storage a jedem.
lada91
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: pát bře 16, 2012 8:19
Zařízení: s8000

Přechodka

Příspěvek od lada91 »

ano ma ale mi jde jen o ten desingovy pocit ze je ten telefon v te dokovaci stanici pro iphone .. proste me zajima jestli takova prechodka existuje ci nikoliv.. dekuji
matoman
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1163
Registrován: sob lis 10, 2007 11:56
Zařízení: Nokia Lumia 920

Přechodka

Příspěvek od matoman »

pravdepodobne nie. I keby bola, nebol by tam ten designovy pocit o ktorom hovoris... keddze by tam trcal kablik s prechodkou :)
Simon
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 462
Registrován: pon led 21, 2013 10:21
Zařízení: Nokia Lumia 900 Cyan + Nexus 7 II

Přechodka

Příspěvek od Simon »

lada91 píše:ano ma ale mi jde jen o ten desingovy pocit ze je ten telefon v te dokovaci stanici pro iphone .. proste me zajima jestli takova prechodka existuje ci nikoliv.. dekuji
Tak to si kup Iphona, pokud to chceš mít tak jako je to na obrázku :)
Uživatelský avatar
GreenArrow
Ban
Ban
Příspěvky: 1156
Registrován: čtv dub 15, 2010 14:41
Zařízení: iPhone 6

Přechodka

Příspěvek od GreenArrow »

http://www.linkdelight.com/016759-30pin ... apter.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Stačí hledat
Odpovědět

Zpět na „Jaké zařízení si mám koupit?“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 95 hostů