Nový mobil do max 7000Kč

Potřebujete poradit s výběrem chytrého telefonu, tabletu nebo příslušenství? Pak jste tu správně!
Uživatelský avatar
Daniel Fibikar
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1482
Registrován: pon úno 12, 2007 10:54
Zařízení: Microsoft Lumia 950
Bydliště: Liberec

Nový mobil do max 7000Kč

Příspěvek od Daniel Fibikar »

Co se týká poměru cena/výkon určitě bych bral L920.

Mimo jiné bych třeba z Android stáje navrhnul Huawei P6, slušný poměr cena/výkon.

Pokud budeme u renomovaných značek, tak ze SAmsung stáje v této ceně připadá v úvahu Samsung Ativ S (cena do 6000 Kč) dobrá výbava, ve své podstatě je to S3 (US verze) tedy dvoujádro, ale ostatní je stejné, 16 GB paměť + podpora SD, dobrý a rozměrný displej.

Kdybych si dnes vybíral znovu telefonu vyberu si asi opět L920, ale hodně bych váhal mezi Ativem za tu cenu je super.

Android já už nechci, ale kdybych si měl vybrat dle cena/výkon vezmu Huawei P6 nebo Samsung Galaxy S III. Xperia nic nenabízí a ty jejich displeje jsou s prominutím k zblití.
pedes
nováček
nováček
Příspěvky: 19
Registrován: stř čer 12, 2013 20:57
Zařízení: Nokia

Nový mobil do max 7000Kč

Příspěvek od pedes »

Pokud uvažuješ o WP, pak lumia je dobrá volba. Pokud bys spíše zvažoval android doporučuji do hledáčku dát Huawei Ascend G700 - dá se sehnat za 6tiísc a nabízí: 5"displej, 2GB/8GB paměti, slot na karty, čtyřjádrový procesor s frekvencí 1,2 GH - (4× Cortex-A7, 1 200 MHz, 28nm). Rozhodně stojí za to dát ho mezi kandidáty do výběru.
Koudy69
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 109
Registrován: úte led 10, 2012 21:32
Zařízení: Sony xperia z1c

Re: Nový mobil do max 7000Kč

Příspěvek od Koudy69 »

Za me doporucuji nexus 4 v kazdem pripade
tgriger
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 243
Registrován: pát srp 26, 2011 8:45
Zařízení: Microsoft Lumia 950XL White
Bydliště: Brno

Re: Nový mobil do max 7000Kč

Příspěvek od tgriger »

Doporucujem taktiez Nexus 4. Mam ho od vcera a je uzasny. A ze mi cez ruky preslo telefonov. Za 7.500 je to pecka.
Odpovědět

Zpět na „Jaké zařízení si mám koupit?“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 79 hostů