Nový mobil do cca 12 000Kč

Potřebujete poradit s výběrem chytrého telefonu, tabletu nebo příslušenství? Pak jste tu správně!
Odpovědět
XXXmarioXXX
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: sob pro 07, 2013 15:44
Zařízení: Sony Ericsson XPERIA x8

Nový mobil do cca 12 000Kč

Příspěvek od XXXmarioXXX »

Takže se chystám nadělit si k vánocům pěkný dáreček :-) Uvažuju nad Nexusem 5...je tam čistý android,dobrá výbava a taky aktualizace+podpora od Googlu téměř okamžitě. Ale taky Xiaomi Mi3 se mi moc líbí... nemá sice tu přímou komunikaci s Googlem ale výbava je taky super ... když tak mi můžete doporučit i jiný mobil ;-)
Uživatelský avatar
iambenny
nováček
nováček
Příspěvky: 14
Registrován: pát bře 08, 2013 9:49
Zařízení: OnePlus One

Nový mobil do cca 12 000Kč

Příspěvek od iambenny »

Nexus 5 vám klidně odsouhlasím. Je to skvělý SMART a na čistém Androidu bych lpěl více jak na slotu na karty případně lepším fotoaparátu. :)
pinhead
smartguru
smartguru
Příspěvky: 547
Registrován: pon pro 20, 2010 19:22
Zařízení: LG G3 32GB
Bydliště: Kladno

Re: Nový mobil do cca 12 000Kč

Příspěvek od pinhead »

Nexus 5 :-)
michael.zeleny
nováček
nováček
Příspěvky: 49
Registrován: stř říj 09, 2013 19:39
Zařízení: Huawei Ascend P6

Nový mobil do cca 12 000Kč

Příspěvek od michael.zeleny »

ten Nexus 5 je hodně zajímavej. Nicméně já mám Huawei Ascend P6 a s ním jsem třeba naprosto spokojenej. Myslím, že je to za docela málo peněz docela dost muziky. Designově vypadá hodně dobře myslím a hardwarově je na tom taky dobře. Zkus se na něj minimálně někde v prodejně mrknout, stojí za to ;-)
Carllos VoiP
nováček
nováček
Příspěvky: 14
Registrován: ned lis 24, 2013 8:38
Zařízení: Samsung Galaxy S7 stock rom
Bydliště: Svitavy

Nový mobil do cca 12 000Kč

Příspěvek od Carllos VoiP »

Za sebe bych ti také doporučil Nexus 5 , nebudeš litovat. :wink:
IvanGS
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 83
Registrován: čtv srp 04, 2011 8:43
Zařízení: LG G2 32 GB, Nexus 7, Asus Transformer TF700T

Nový mobil do cca 12 000Kč

Příspěvek od IvanGS »

V prvním příspěvku zmiňuje autor N5 a Xiaomi, určitě bych volil N5, ale počkal na další sérii s HW úpravami. V názvu vlákna ale konkrétní typ není a tak bych doporučil věnovat pozornost např. i LG G2. Mezi G2 a N5 jsem se rozhodoval, vyhrál G2, protože přišel dřív. Přesto jsem čekal i na N5 a byl přesvědčen, že budu litovat a možná dojde k výměně. Po uvedení N5 na trh jsem se ale utvrdil ve volbě, tzv. čistý Android pro mne není předností (ani překážkou) a málokterý nový, "značkový" telefon, který měl být lídrem své třídy, vyvolal tolik diskusí ohledně nedodělků a závad nehledě na výdrž a některé další věci. Pravdou je, že Google ve spolupráci s LG urychleně nedostatky odstraňuje a předností N5 by měla být i podpora a dostupnost aktualizací. To asi ano, ale i G2 očekává 4.4. po Novém roce a když ho srovnám s 4.2 (na jednom tabletu mám 4.2 a na Neusu 7 už 4.4.2), pro mne jako běžného uživatele nevidím zásadní rozdíl.
Pokud budu mobilmaniak, pak N5. Pokud běžný, ale náročný uživatel, stojí G2 minimálně za úvahu.
Kormoran
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 107
Registrován: stř pro 25, 2013 21:03
Zařízení: iPhone 5

Re: Nový mobil do cca 12 000Kč

Příspěvek od Kormoran »

Tak já uvažuji nad lumii 925 cena 9tisic je dost dobra a je to myslím lepší volba než 920, nicméně stále váhám a nejsem rozhodnut.
Myslím ze ji vezmu v Datartu a pokud nebude vyhovovat, v rámci 10denni garance spokojenosti co datart snad jako jediný nabízí, ji vrátím a pohledání se po něčem jiném no.
M.BoBo
smartguru
smartguru
Příspěvky: 504
Registrován: stř pro 17, 2008 13:18
Zařízení: iPhone XS, iPad 2018, Apple Watch 5
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Nový mobil do cca 12 000Kč

Příspěvek od M.BoBo »

Kormoran: tusim, ze tazatel preferuje android, tak doporučovat wp není vhodne. Navíc L925 je horší než L920 (horší fotak, chybějící bezdrátové nabíjení), navíc je dražší, když už wp tak do 7k L920, v případě vyššího rozpočtu L1020.
Z androidu doporucim taktéž Nexus 5 (32GB), případně S4 pokud bude uživatel hracicka na xda..
Kormoran
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 107
Registrován: stř pro 25, 2013 21:03
Zařízení: iPhone 5

Nový mobil do cca 12 000Kč

Příspěvek od Kormoran »

Přímo o androidu myslím nepsal ale to je jedno.
920 ka ma v základu kryt k bezdratovemu nabíjení proto je tak těžká a foto....no je lepší ale fotky z 925 vypadají i tak perfektně pokud člověk nemá možnost přímého srovnání, tak mu to nepřijde.
Ohledně kvality fotek 925 vs. 920 je něco zde: http://m.mobilenet.cz/clanky/recenze-no ... fotoaparat" onclick="window.open(this.href);return false;
M.BoBo
smartguru
smartguru
Příspěvky: 504
Registrován: stř pro 17, 2008 13:18
Zařízení: iPhone XS, iPad 2018, Apple Watch 5
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Nový mobil do cca 12 000Kč

Příspěvek od M.BoBo »

Sám si odpovídáš. Tak proč platit o 2k víc za něco "horšího".
Kormoran
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 107
Registrován: stř pro 25, 2013 21:03
Zařízení: iPhone 5

Nový mobil do cca 12 000Kč

Příspěvek od Kormoran »

No pravé ze podle recenze jsou fotky stejně ne li lepší ač tady někteří tvrdí něco jiného třeba htcjirka, což je ale pochopitelne....přece nebude 920ku co ma hanet.
Mě na kvalitě fotek ať je jakákoliv až tak nezáleží, fotim zřídkakdy.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Nový mobil do cca 12 000Kč

Příspěvek od htcjirka »

Netvrdil jsem ,ze L920 foti lepe nez L925,fotky jsou na stejnou.L925 jsem vlastnil(soucsne s L920) a prave pro zklamani ,ze nefoti(L925) lepe nez L920 a nemá integrovane nabijeni sla z domu.Navic během produkce se fotomoduly lisi a když date tri stejne L925 vedle,tak kazda foti jinak,jak barevne podani,ostrost apod.Co kus to original.Takze placani,ze je to o tom co vlastním neplati,kdyby L925 fotila lepe necham si ji.
Kormoran
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 107
Registrován: stř pro 25, 2013 21:03
Zařízení: iPhone 5

Nový mobil do cca 12 000Kč

Příspěvek od Kormoran »

Zde si psal že 925 fotí huře, v recenzích píší zas opak čemu pak věřit?
http://smartmania.cz/forum/viewtopic.ph ... 93#p294293" onclick="window.open(this.href);return false;
Pokud je to však kus od kusu tak to potěš koště a telefon si může výrobce nechat...
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Nový mobil do cca 12 000Kč

Příspěvek od htcjirka »

Co kus to original,to plati i u L920.Ano v nekterych situacích me udelala L925 i horsi fota nez L920.Fotil jsem si vdy věci v te same chvili,vzdalenosti a podmínkách,srovnani me nedalo vitezem L925,po zprumerovani je to tak nastejno.Ale ne pro každého je fotoaparat dulezity,pro me ano,pouzivam ho denne v praci.Nyni mam také vice kusu svých L920(bohužel to tak mam se vsim,kdyby se něco pokazilo) a kazda foti jinak.I v minulosti se me to potvrdilo i u jinych znacek,takze to beru jako takovy standard,nikoliv jako anomalii u Nokie.
Odpovědět

Zpět na „Jaké zařízení si mám koupit?“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 27 hostů