Smartfoun - na filmy, vykon , displej a pamet

Potřebujete poradit s výběrem chytrého telefonu, tabletu nebo příslušenství? Pak jste tu správně!
Odpovědět
Derb
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: pon dub 24, 2017 18:46
Zařízení: Samsung S4

Smartfoun - na filmy, vykon , displej a pamet

Příspěvek od Derb »

Ahoj,diky vsem,co prispejou a poradi.

Po trech letech koukam po novem zarizeni,co mi nahradi Galaxy S4. Moje predstava je hlavne kvalitni displej (Super AMOLED na S4 byl skvely,takze bud stejny,nebo lepsi,tel. pouzivam denne mimo domov na sledovani filmu a serialu ) ,aby byl vetsi ( 5.5 a vic ) , taky vetsi vnitrni pamet,pripadne to dozenu pametovkou... Fotim malo,neni podminka super fotak,obcas delam videa z nocnich hudebnich akcich. Nevadi mi nabijet kazdy den a hodilo by se rychlejsi kopirovani z a do PC.

Cenu zatim limitovat nebudu,pac uvazuju i o S8 ( budeme prodluzovat rodinny tarif u tmobile,jestli mi ho do patku nabidnou za 19k na splatky,mozna bych ho bral ) Ale ten displej je hodne siroky,obavam se,jak budou ty filmy orezane pri tom pomeru stran.
Dale jsem koukal po Lenovo Phab 2 Pro,myslim,ze ma same pluska,i cena super,displej je Quad HD ale IPS,nevim,jaky bude obraz oproti amoledu na filmy,je to pro me prvni priorita ten kvalitni displej na filmy,pac laicky beru,ze vetsinu veci ma ted vetsina mobilu papirove docela stejne.
Bylo mi doporuceno treba Huawei Mate 9 , parametry dobre,snad jen vyssi cena a taky OnePlus 3T .

Pripadne me jeste napadlo koupit tablet a nejaky levny telefon,ale tahat porad obe veci asi nebude sranda.

Diky za kazdy prispevek,tip a radu. Michal
Jumbo78
moderátor
moderátor
Příspěvky: 704
Registrován: ned led 16, 2011 10:49
Zařízení: iPhone 7+ 256 GB
Bydliště: Jindřichov ve Slezsku

Re: Smartfoun - na filmy, vykon , displej a pamet

Příspěvek od Jumbo78 »

Lenovo nebrat...
vauvauvau
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 206
Registrován: stř zář 11, 2013 12:01
Zařízení: LUMIA 950

Smartfoun - na filmy, vykon , displej a pamet

Příspěvek od vauvauvau »

ALCATEL IDOL 4S podla mna najviac sedi co sa tyka toho co chces, ma amoled s fest jemnym rozlisenim ale co je dost podstatne pri pozerani filmov je zvuk, tento fon ma stereo zo streany displeja a ma neprekonatelny zvuk, s8 neber, zahnuty displej a tento rozmer je hlupost, inak mne fest vadi ze na smartphonoch nie je ako v tv 100hz panel, filmy by boli krasne plynule, vlastne pojde na trh model od sharpu co to zvladne ale nic viac o tom neviem
Mich77
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 439
Registrován: čtv pro 03, 2015 16:49
Zařízení: Lumia 950 XL DS, LG G6 DS 64GB quad DAC

Smartfoun - na filmy, vykon , displej a pamet

Příspěvek od Mich77 »

Místo tabletu bych doporučil za pár korun sehnat Lumia 950XL jen na ty filmy a nahrávání akcí. Tohle totiž žádný jiný telefon neumí https://www.youtube.com/watch?v=0u5OcM8S4VM
5,7" super amoled, usb-c 3.1 pro rychlé nahrávání filmů a seriálů, sd karta až 200GB. I když časem koupím zase droida, když to MS zabalil, hned co jsem od nich vyzkoušel první telefon, tak si ho určitě kvůli těm mikrofonům nechám na koncerty 8-)
Uživatelský avatar
stm01
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 213
Registrován: stř čer 13, 2012 0:25
Zařízení: Xiaomi Mi Mix 6GB/256GB
Bydliště: Most

Smartfoun - na filmy, vykon , displej a pamet

Příspěvek od stm01 »

Pokud skutečně uvažuješ o telefonu na sledování filmů tak doporučuju Xiaomi Mi Max. Ale moc asi není už k sehnání. https://mobilni-telefony.heureka.cz/xia ... e/#section" onclick="window.open(this.href);return false;.
NoxArt
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: úte říj 16, 2012 17:16
Zařízení: HTC Desire X

Smartfoun - na filmy, vykon , displej a pamet

Příspěvek od NoxArt »

Mám velmi podobné nároky a zatím vychází nejlépe ZTE Axon 7 (osobně se mi nelíbí vzhled, ale existují tmavé skiny).
Uváděný jako nejspíš nejlépe znějící smartphone vůbec*, jak sluchátka tak front speakers + 5.5 QHD Amoled + SD slot.
*) dnes už nejspíš určitě, když se na to HTC vykašlalo

Ale co se týče IPS nevím.

1+3T bych nebral, cenově je na tom podobně jako Axon a ten má pro daná kritéria imho jasně navrch.

U Galaxy S8 mám stejné obavy a speaker je údajně "below average" (podle MKBHD). Právě bych klidně vzal S8+, ale vzhledem ke kritériím mi vychází lépe ten Axon 7. Mluví se o Axon 8, mám ale problém najít nějaké důvěryhodně vypadající info.

I když ten Xiaomi taky vypadá parametricky dobře
Matej.Vozdek
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: stř říj 08, 2014 20:59
Zařízení: SGN (GT-I9250)

Re: Smartfoun - na filmy, vykon , displej a pamet

Příspěvek od Matej.Vozdek »

OnePlus 5
Odpovědět

Zpět na „Jaké zařízení si mám koupit?“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs [Bot] a 56 hostů