Převlékněte TouchFLO 3D v Diamondu do nového vzhledu

Vaše homescreeny, tipy na pěkná témata, rady, tipy, návody...
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Převlékněte TouchFLO 3D v Diamondu do nového vzhledu

Příspěvek od Jiří Hrma »

Pokud vás už omrzel standardní černý vzhled TouchFLO 3D prostředí a nebo se vám naopak nelíbí například růžovobílá kombinace v brandu od T-Mobile, máme pro vás řešení. Ze SmartWiki.cz si nejprve stáhněte aktuální verzi programu TouchFLO 3D config (0.6.5). Tu nainstalujte, poté si stáhněte některý z nových skinů - O2 Blue, HTC black, HTC Black Colored Extended (doporučuji, obsahuje vylepšenou grafiku a novou záložku Historie hovorů), rozbalte ZIP a výsledný soubor s příponou .theme nakopírujte do /Internal storage do nového adresáře /Themes. Na Today obrazovce deaktivujte TouchFLO 3D a spusťte TouchFLO 3D config, kde na záložce Appearance vyberte požadovaný skin, klikněte na Apply a poté na Start. Vyčkejte několik minut, než se proces dokončí, následně proběhne restart telefonu. Po opětovném spuštění už jen znovu aktivujte TouchFLO 3D plugin na Today obrazovce, který by na vás měl vykouknout v nových barvách.

Obrázek
MDA Compact od T-Mobilu v barvách O2, a proč by ne :-)
Uživatelský avatar
Kulík
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 262
Registrován: úte kvě 13, 2008 11:40
Zařízení: HTC HD7 32GB,SGSII,Sensation,Flayer 32GB,HD2 A2.3.
Bydliště: Highlands

Pár postřehů

Příspěvek od Kulík »

Na mě to tedy udělalo dost rozpačitý dojem, sice kolorované téma je svými neonovými ikonkami a blýskavými záložkami efektní, ale:

1) Adresář Themes musí být umístěn přímo v Zařízení, v Internal Storage na něj TF3D config nereflektuje (alespoň mě se tvářil, že žádná témata nemám), tedy jedno každé téma zabírá cca 2,5 MB cenného prostoru interní paměti.

2) Na CZ verzi Diamondu došlo po aktivaci tématu k nárůstu obsazení RAM o cca 3 - 4% a ke znatelnému celkovému zpomalení TF3D. Možná to souvisí s novou ROM, soubory témat jsou zřejmě varianty těch ze staré.

3) Přepínání voleb přejížděním po liště mi přišlo dost nespolehlivé, dost často se mi spustila vedlejší volba, ale to je možná mými prstíky :grin: , i když původní TF3D mi to nikdy neudělalo.

4) Položka Seznamu hovorů v liště mi přijde nadbytečná, když je historie hovorů přístupná položkou o dva řádky výše. Mimo to mi připadá nový seznam méně přehledný, ale to je věc osobního názoru.

Takže po nějaké době zkoušení jsem velmi rád využil návratu k původnímu TF3D :???: .
thonyk
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: čtv črc 24, 2008 19:34

oroginální htc touch diamond do t-mobile mda iv??

Příspěvek od thonyk »

poradte prosim jak dostanu do t-mobile mda originalni motiv z htc touch diamond. nepotrebuju zadny dalsi vychytavky ani barvy, jen chci aby to vevnitr bylo to samy to ten original a ne ta divna bila..

diky moooc
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Příspěvek od htcjirka »

Staci si poradne precist bleskovky.Zde je reseni
http://smartmania.cz/forum/viewtopic.php?t=8303
K_O
nováček
nováček
Příspěvky: 47
Registrován: čtv kvě 29, 2008 6:40

Příspěvek od K_O »

tak sa tiež vracám k pôvodnej. použil som tú colered black. je s ňou celé TF nemožne pomalé a mne často zamrzáva, čiže moc neoporúčam. nová záložka je absolutne zbytočná a ako tu už niekto písal prehľad hovorov je nepraktický
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Příspěvek od Jiří Hrma »

Já na Compactu IV používám také Colored black a vše funguje bez problémů. A themes je možné načítat i z internal storage, bez problémů mi to takhle funguje.
Uživatelský avatar
Kulík
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 262
Registrován: úte kvě 13, 2008 11:40
Zařízení: HTC HD7 32GB,SGSII,Sensation,Flayer 32GB,HD2 A2.3.
Bydliště: Highlands

Příspěvek od Kulík »

Jiří, není náhodou na tom Compactu stará ROM? Potom, alespoň si myslím, by to s těmi tweeky na zrychlení TF mělo pracovat bez problémů. U nové ROM, která je v CZ verzi, tweeky na urychlení TF nejsou potřeba a navíc je ani nelze použít, jak už někdo v jiné části fóra psal, vedou k zamrznutí Diamondu.
Co se týče témat v Internal storage, skutečně mi je TF3D Config neviděl, dokud jsem je nepřetáhl přímo do paměti zařízení. Nevím v čem by to mohlo být, že by i tohle bylo verzí ROM se mi nechce moc věřit.
V každém případě témata na Diamonda s CZ ROM rozhodně nedoporučuji, vede to k výraznému zhoršení funkčnosti přístroje.
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Příspěvek od Jiří Hrma »

Kulík: jj, mám v Compactu starou předprodukční ROM někdy z května. Bohužel, kvuli tomu, že má telefon fyzicky "jen" 128 MB RAM a ne 192 MB, jako finální kusy, tak tam nemůžu žádné jiné ROMky flashovat (takže vivaLa tweakům a úpravám registrů), ale teda na to, že je tam tak stará verze ROM, tak to měli mnohem lépe vyladěné, než byly první Diamond ROMky (tuším 1.33?).
maxtreme
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 55
Registrován: čtv říj 11, 2007 14:50

Příspěvek od maxtreme »

Muzete nekdo znovu upnout ten skin HTC Black Colored Extended? Ten horni odkaz nefunguje.. diky
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Příspěvek od Jiří Hrma »

Jelikož jsou odkazy pro stažení nefunkční a několik čtenářů mě kontaktovalo s žádostí o nový link, tak zde je Black Color extended přiložený :-)
Přílohy
HTCBlackColoredExtended.zip
HTC Black Color extended theme
(2.23 MiB) Staženo 998 x
legolas
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: čtv říj 02, 2008 9:13
Zařízení: HTC Diamond =>HTC HD2
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od legolas »

Tak bohužel mi TF3D Config hází chybu..
Přílohy
iw20081008_01.jpg
iw20081008_01.jpg (53.32 KiB) Zobrazeno 7608 x
nAscA
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 478
Registrován: pát črc 29, 2005 17:31
Zařízení: Note 7, iPhone

Příspěvek od nAscA »

No podle toho co to haze, nemel bys to nejdrive odzipovat a terpve pak to tam hodit?
legolas
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: čtv říj 02, 2008 9:13
Zařízení: HTC Diamond =>HTC HD2
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od legolas »

no asi ne protože sem si diky tomuhle ubral v touch flo nektere nabidky....a tema je taky odzipovany dokonce to mam oboje nainstalovany v "mobilu" a ne v pameti
kadlec
nováček
nováček
Příspěvky: 31
Registrován: čtv říj 02, 2008 9:27

Příspěvek od kadlec »

tak jsem změnil vzhled na ten šernej z pův T-mobilu, ale vadí mi že na hlavní straně mám ted vpravo dole programy místo původního kalendářejde to nějak ošéfovat?
Uživatelský avatar
YAMATO
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2089
Registrován: úte čer 10, 2008 10:36
Zařízení: Galaxy Note 2
Bydliště: Trutnov

Příspěvek od YAMATO »

Jde, pomocí DiamondTweak...14. TouchFLO 3D - 14.4 Home Left Softkey, 14.5 Home Right Softkey.
Uživatelský avatar
YAMATO
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2089
Registrován: úte čer 10, 2008 10:36
Zařízení: Galaxy Note 2
Bydliště: Trutnov

Příspěvek od YAMATO »

Mimochodem, není nějaké světlé téma?...to standardní je na slunci nic moc.
Uživatelský avatar
Lupik
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 159
Registrován: sob lis 01, 2008 12:29
Zařízení: Iphone 4S

Příspěvek od Lupik »

mužu se zeptat změnil jsem svuj vzhled a nyní chci vrátit ten starý jde do klasikou? odinstalování a nahraní TF3D z settings DOmu?
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Příspěvek od Jiří Hrma »

YAMATO: Mrkni tady do tohoto tématu, najdeš tam tunu skinů pro TF3D a snad narazíš i na nějaký světlý.

Lupík: Tady si můžeš stáhnout originální TF3D Black theme, je to jen pro HTC Touch Diamonda s ROM 1.93 (nemáš v profilu vyplněné zařízení, tak nevím, zda nemáš Raphaela - pro toho by to NEFUNGOVALO!).
Uživatelský avatar
YAMATO
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2089
Registrován: úte čer 10, 2008 10:36
Zařízení: Galaxy Note 2
Bydliště: Trutnov

Příspěvek od YAMATO »

No jo, já zrovna nahrál 1.93 a tam prý není dobrý ty témata na TF3D aplikovat.
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Příspěvek od Jiří Hrma »

jj, taky jsem o tom cosi četl. Ale zase, u toho origo TF3D tématu co jsem linkoval lupíkovi píšou, že je pro 1.93 a má se nahrávat před TF3D Config, tak nevím ;)
Odpovědět

Zpět na „Témátka a skiny“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 42 hostů