Homescreen Windows XP - jak na nej ?

Vaše homescreeny, tipy na pěkná témata, rady, tipy, návody...
Odpovědět
peter

Homescreen Windows XP - jak na nej ?

Příspěvek od peter »

nejde mi rozjet tenhle http://smartmania.cz/index.php?ind=down ... w&iden=219 homescreen.. pry musim stahnout nejaky pluginy....Normalne mi schema jdou ale tohle nejak nee.Dikas
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Příspěvek od Jiří Hrma »

Pluginy, ktere ten XP homescreen vyzaduje jsou primo v tom zipu, takze je z toho jen nainstaluj a pak ti to poslape.
peter

jeste to promakat...

Příspěvek od peter »

Schema mi jde, ale kdyz vypnu a zapnu telefon tak se zrusi.Taky nevim, jestli mam instalovat vsechny cab soubory nebo jen ten nejvetsi...Predem dikas
Aleš Lalík
nováček
nováček
Příspěvky: 14
Registrován: čtv čer 16, 2005 19:45
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Aleš Lalík »

Nainstalovat musis vsechny caby, ony jsou totiz ty potrebne pluginy.
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Příspěvek od Jiří Hrma »

Přesně tak :smt020
peter

Dííík

Příspěvek od peter »

Jde to!
Botty
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: stř dub 12, 2006 20:46

Příspěvek od Botty »

Mám drobný dotázeček, už jsem vystřídal asi patnáct různých homescreenů (nainstaloval a odinstaloval) + jsem do toho mého founu narval i pár prográmků + pár her - pár jich odinstaloval a už se pomalinku začínám informovat o reflash(i) systému, bo mám podezření, že stav mojich registrů vypadá jak moje skříň :tlem: Nemáte někdo potuchi o tom, zda 2003-jky jsou stavěné na takového flegmatika, jak jsem já? Pokud né, tak je mi to stejně jedno. Pokud ano - dík
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Příspěvek od Jiří Hrma »

no master reset pokud tve registry vypadaji jako tvoje skrin (a moje :-) bych docela doporucoval, resp pokud ti tel slape v pohode, tak bych jeste pockal,pokud je ale pomalej, tak bych nevahal. Zalohoval bych a sup tam s master resetem nebo novou romkou :-)
... jsou to preci porad jen windows ;-)
E.T.
nováček
nováček
Příspěvky: 28
Registrován: pát srp 25, 2006 0:23
Bydliště: Praha

Příspěvek od E.T. »

Tak nevim no já si nainstaloval všech 5 souborů a votevřel hezky ve founu a vůbec nic se nestalo,poradte mi prosím,zahlásilo mi to že software je určený pro starší verzi windows a že mi nemusí správne fachat,tak je to asi tím,rád bych sehnal tedy neco co mi bude nejvíce připomínat klasický prostředí na osobním PC xp profesionnal,na tyntovi mám WM5 !! Díky
radecek
nováček
nováček
Příspěvky: 17
Registrován: pát črc 21, 2006 14:15
Bydliště: HOLICE

Příspěvek od radecek »

nainstaloval jsem tady windows xp homescreen a nejde mi hibat tim startem odinstaloval jsem ho a nainstaloval a porad to nende a divny na tom je že to už jednou to šlo tak jsem se tedy kouknul do storage-aplication data-home a nasel jsem tam skin wmplayeru nevite nahodou pro nende hybat v tom startu a jek mam rozjet ten skyn...
Uživatelský avatar
jage
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: sob srp 13, 2005 23:27
Bydliště: Praha

Homescreen Windows XP

Příspěvek od jage »

Potřebuji poradit:

Nainstaloval jsem si kompletní HS Windows XP_Blue i s Facade 0.95 Beta a Monitorpluginem_2003 (viz Mobilnaut.cz), ale když najedu na složku Programy, tak tam mám spoustu nefunkčních ikon a pak jen ikony Total Commanderu, Resource Manageru, Photo Vieweru, Call History, Settings a IE.

Jak tam mám dostat ikony ostatních potřebných programů???

Díky za odpověď

Mám Mpx200+WM2003CZ
Tomáš Kubec
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1038
Registrován: pon čer 20, 2005 20:47
Zařízení: Lenovo P780
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od Tomáš Kubec »

Úpravou xml souboru toho homescreenu.
Uživatelský avatar
jage
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: sob srp 13, 2005 23:27
Bydliště: Praha

Příspěvek od jage »

Ospen píše:Úpravou xml souboru toho homescreenu.
OK, to mě taky napadlo - lze upravit v klasickým texťáku v PC nebo musí být nějaký speciální postup?
alternativ
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 226
Registrován: úte zář 26, 2006 11:21
Zařízení: Samsung Galaxy S3, HTC Touch Pro
Bydliště: Kopřivnice/Francova Lhota
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od alternativ »

Xml soubor muzes upravit klidne i v poznamkovem bloku, je to jenom text:) Taky jsem to delal.
Uživatelský avatar
jage
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: sob srp 13, 2005 23:27
Bydliště: Praha

Příspěvek od jage »

Tak jsem se pokoušel upravovat ten xml soubor, ale je to provázaný ještě s xml facade a nevím čím ještě...

Nakonec jsem to vyřešil přímo v mpx pomocí total commanderu, když jsem původní cesty přepsal cestami k souborům, které jsem chtěl ve složce Program mít - teď to fachá a jsem spokojenej.
Odpovědět

Zpět na „Témátka a skiny“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 36 hostů