Windows 7 téma (Wisbar Advance)

Vaše homescreeny, tipy na pěkná témata, rady, tipy, návody...
Odpovědět
midas
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 62
Registrován: pon říj 12, 2009 21:34
Zařízení: Xperia Mini, Android 2.3.4

Windows 7 téma (Wisbar Advance)

Příspěvek od midas »

Téma je opravdu krásné a nápaditě udělané, budete se cítit jako byste používali skutečné
Obrázek Obrázek
Windows 7. Po instalaci si můžete všechno upravit k obrazu svému - podržením prstu na hlavní obrazovce a vybráním "Author menu" . Posuďte sami podle obrázků.
Download na XDA Developers: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=530269

A český návod jsem sepsal zde: http://widas.cz/windows-7-tema.html
microfox
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: pát črc 30, 2010 16:20
Zařízení: Acer Tempo M900

Windows 7 téma (Wisbar Advance)

Příspěvek od microfox »

hezke, ale nikde neni psano, na jaky Windows Mobile to funguje... Ja mam 6.1 a nevim jestli to mam instalovat protoze nevim jak to pujde... Nicmene zkusil sem to. Bylo by dobre kdybys upresnil nainstalovani WADu... predpokladam ze intaluji ten WAD dle meho rozliseni telefonu...Pak sem nepochopil druhej bod proc mam do pametovy karty kopirovat ten zip soubor kdyz tam mi bude k nicemu. Si ho rozbalim v pc a zkopcim ho rovnou do themes slozky coz je 3 krok. MessageReg nebo jak se to jmenuje mi hodilo pri instalaci nakou hlasku a nejsem si jist, myslim ze se to nepodarilo nainstalovat... Mortscript se nainstaloval ale nepochopil sem proc mam jit do slozky windows kdyz tam se zadny soubor mortscript nenachazi. Jestli se nepletu tak se nainstaloval snad do program files takze bych ho poustel odtamtud. Soubor referesh.mscr se v popisovanem bode na dane adrese nenachazi....Pustim WAD2 ale nikde tam settings nevidim....

Co trochu lepsi popis? SKin je to teda luxusni... kloboucek dolu :wink:
midas
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 62
Registrován: pon říj 12, 2009 21:34
Zařízení: Xperia Mini, Android 2.3.4

Windows 7 téma (Wisbar Advance)

Příspěvek od midas »

1) je to pro windows mobile s uvedenými rozlišeními na xda developers
2)predpokladas spravne
3)ja ho rozbaloval v PPC, takže proto ten 3. krok
4)nemůžu ti pomoct, protože píšeš: hází mi to nějakou hlášku. Co na to říct?
5)jo to máš pravdu, to jsem udělal chybu já, mně se to taky nainstalovalo do program files, opravím
6) asi jsi ten refresh nenainstaloval, já ho tam mám
7)Už mně bohužel vypršela trial verze, nemůžeš poslat screen, abych si vzpomněl? :)
Odpovědět

Zpět na „Témátka a skiny“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 32 hostů