Návod: Jak dostat do PocketPC Vista skin (VGA/QVGA)

Vaše homescreeny, tipy na pěkná témata, rady, tipy, návody...
Dzonis
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: pon pro 24, 2007 16:28
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dzonis »

Prosim, pomoc nekdo :( nevim si rady a uuz to takhle mam docela dlouho
Johnoo
nováček
nováček
Příspěvky: 17
Registrován: ned pro 02, 2007 13:24
Zařízení: HTC Touch Pro II, LG GT 540 Optimus

Zdrawim mam Problemossss

Příspěvek od Johnoo »

ked dam nainstalovat wis bar ci cez exe v pc alebo cez cab v mojom voxiku tak mi vyhodi do dialogu end-user license agreement a neda sa tam nic ani napisat ani stlacit
LOSTman
nováček
nováček
Příspěvky: 43
Registrován: pát led 18, 2008 21:54
Zařízení: iPhone 16GB
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LOSTman »

Dobrý den, potřeboval bych poradit, co dělám špatně. Vše jsem nainstaloval jak má být, ale ikony pro zavření a o.k jsou strašně malé. Mám E-Ten M700.
Přílohy
Screen001.jpg
Screen001.jpg (34.59 KiB) Zobrazeno 9099 x
Uživatelský avatar
olda
VIP
VIP
Příspěvky: 417
Registrován: stř led 11, 2006 14:52
Zařízení: LENOVO A 7010
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od olda »

Jo tak tento problém mám také,vše strašně malinkaté,přitom jsem použil verzi QVGA.Kdyby někdo věděl co s tím at prosím napíše.Je nás víc s tímto problémem.Díky za všechny a Ahoj Olda :wink:
Uživatelský avatar
olda
VIP
VIP
Příspěvky: 417
Registrován: stř led 11, 2006 14:52
Zařízení: LENOVO A 7010
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od olda »

Kluci nevíte někdo co s tím.Prosím prosím.Ahoj Olda :wink:
Nallim
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 163
Registrován: čtv srp 30, 2007 12:57
Zařízení: Nexus 5X

Příspěvek od Nallim »

S tímhle problémem jsem se taky setkal, tak jsem se vrátil k původnímu ;-)
Uživatelský avatar
olda
VIP
VIP
Příspěvky: 417
Registrován: stř led 11, 2006 14:52
Zařízení: LENOVO A 7010
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od olda »

Tak problém vyřešen,stačí nainstalovat skin VGA na PDA s QVGA a ikony + písmo jsou akorát.Ahoj Olda :wink:
Nallim
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 163
Registrován: čtv srp 30, 2007 12:57
Zařízení: Nexus 5X

Příspěvek od Nallim »

Ano skin pro VGA to řeší ;-) Díky za upozornění.
Přílohy
Capture.jpg
Capture.jpg (46.34 KiB) Zobrazeno 8587 x
J4K3R
nováček
nováček
Příspěvky: 36
Registrován: sob pro 15, 2007 17:38
Zařízení: HP iPAQ rw6815, hx4700
Bydliště: WalMez
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od J4K3R »

ty malé ikonky...je to už dávno co jsem to tady stahoval ale ten skin je dělanej na WA 2...když sem ho pak šoupnul do WA3 tak mi to hodilo ty malé ikonky...nakonec jsem našel na fórech na www.lakeridgesoftware.com přímo téma Visty do WA 3 můžu doporučit...:-)
Uživatelský avatar
olda
VIP
VIP
Příspěvky: 417
Registrován: stř led 11, 2006 14:52
Zařízení: LENOVO A 7010
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od olda »

Já to vyřešil portací skinu VGA verze 2 na wisbar3 a rozjel to na QWGA displeji úplně bez problémů.Ale nakonec to šlo stejně pryč. :tlem: :tlem: Ahoj Olda :wink:
J4K3R
nováček
nováček
Příspěvky: 36
Registrován: sob pro 15, 2007 17:38
Zařízení: HP iPAQ rw6815, hx4700
Bydliště: WalMez
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od J4K3R »

mno já zůstal u toho WA 3 s tím Vista QVGA skinem...funguje to bez problémů ani to moc nežere ramku...to co je standartní u WM 5 se mi vážně nelíbilo... :-)
fasko
nováček
nováček
Příspěvky: 24
Registrován: úte dub 22, 2008 13:18
Kontaktovat uživatele:

Re: Návod: Jak dostat do PocketPC Vista skin (VGA/QVGA)

Příspěvek od fasko »

kde sa mysli tym NASTAVENI SAMOTNE APLIKACE WISBAR?
dakujem za odpoved
edit by admin: Necituj celý návod, je to zbytečné!
maska 44
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: stř led 21, 2009 17:43
Zařízení: E-TEN m700 glofiish

Návod: Jak dostat do PocketPC Vista skin (VGA/QVGA)

Příspěvek od maska 44 »

ahojky muze te my prosim nekdo poradit delal jsem vse podle navodu a nesloto nemohl jsem na jit tu to cestu /Program Files/Lakeridge/WisBar Advance/Skins nasel jsem cestu jen po /Program Files/Lakeridge/WisBar Advance tam jsem to teda cely skopiroval a kdyz jsem chtel aktivovat ten skin tak jsem tu zalozku my theme taky nenasel muzete jsem prosim napsat jeste strucnejsi navod a neni nahodou WisBar v cestine??? na te to str.. http://smartmania.cz/index.php?ind=news ... le&ide=891 pisete ze je v cestine ale ma te tam uz novejsi verzi a ta neni v cz da se treba nekde sehnat ta starsi verz v cz??? PS: kde delam chybu prosim POMOC dekuji
Ruslan Botsyurko
redaktor
redaktor
Příspěvky: 2515
Registrován: ned dub 27, 2008 21:19
Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
Bydliště: Plzeň

Návod: Jak dostat do PocketPC Vista skin (VGA/QVGA)

Příspěvek od Ruslan Botsyurko »

Pokud tam nemáš složku Skins, tak si ji v Program Files\Lakeridge\Wisbar Advance\ vytvoř a přesuň tam ty soubory.
Wisbar mi sice nepadnul moc do oka kvuli spotřebě RAM, ale složku My Theme bys měl najít když otevřeš Wisbar options a tam někde bude nastavení vzhledu nebo témat. Přesněji už si bohužel nevzpomínám, ale snad ti to pomůže.
Gioseppe
nováček
nováček
Příspěvky: 17
Registrován: stř bře 11, 2009 12:02
Zařízení: Asus P320

Návod: Jak dostat do PocketPC Vista skin (VGA/QVGA)

Příspěvek od Gioseppe »

Mám stejný problém....ve složce wisbar atd. není jediná složka, tak kam mám nakopírovat ten skin. Zkoušel jsem vytvořit tu složku skins ale nic.. v nabídce thems tam mam akorát ty základní (jinak základní wisbarovský témata me jedou)

Joooo tak mě to jede....super

Používej tlačítko Upravit. ziminix
Obg.Hans
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: ned črc 26, 2009 11:27
Zařízení: HTC BlueAngel, SPV M200, Qtek9090

Návod: Jak dostat do PocketPC Vista skin (VGA/QVGA)

Příspěvek od Obg.Hans »

Podrobný návod: [for lams:-)]
Je to jednoduchý. Svoje téma si nainstalujte klidne na kartu, mám to tak já kuly malému místu ve phounu. V nastavení wisbar advance 3 klikněte na ikonu "Témata" (po nainstalování wisbar se mi tato ikona ukázala i v nastavení telefonu v záložce "Osobní" jako "Theme manager").Na výběr máte 3 ikony klikněte na tu první (WisBar Theme) vidíte asi 4 defaultní skiny. V pravo dole kliknete na Menu a dejte install. V rozbalovacím menu si vyberte pro jakou verzi máte skin v tomto připade je to "WisBar 2.x Skins". Kliknete pod tím na ikonku složky vedle které je nejaký text (složky). Rozbalí se vám kaskádové menu. Pokud jste si skin nakopírovaly na kartu kliknete na + vedle Storage Card (pamětová karta) pokud tam máte - už to máte rozbalený :-) takhle se dostante ke svému skinu. Moje cesta je Storage Card - Skins - Windows Vista. Pokud jste ve správné složce a je prázdná přepněte se nahoře v robalovacím menu na jinou verzi hledaneho skinu.Kliknete na svůj skin (Windows Vista Portable Dark Edition) a vpravo nahoře na OK. Pokud jste vše udělaly správne tak se vám váš skin zobrazil mezi temi původními. Kliknete na nej a na Apply. Zeptáse vás to za-li chcete použit ikony a zvukové schéma z tématu doporucutu to zaskrtnout a kliknout na OK. A nejspíše ješte potvrdit kliknutím na Yes (ano).A je to všechno vykřížkujte v tomto skinu se OK změnilo na Fajfku tak to všechno odfajfkujte. A užijte si skin.
(c)Hans :-)

Jsem přispěvatel na jiném fóru ale když sem videl kolik lidí s tím má problém musel jsem pomoct :-)
Odpovědět

Zpět na „Témátka a skiny“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů