Communications Manager přímo na Today

Vaše homescreeny, tipy na pěkná témata, rady, tipy, návody...
Odpovědět
KVARK
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 424
Registrován: stř črc 01, 2009 18:44
Zařízení: LG Optimus 2X

Communications Manager přímo na Today

Příspěvek od KVARK »

Hledám nějaký widget na klasickou Today obrazovku, který by plnil funkce Comm. Manageru.
Tedy ovládání Wi-fi, BT,telefon, airplane....a pokud možno i jejich stavy(jestli jsou zapnuté či vypnuté).
Resco contact manager předem vyřazuji, jelikož nechci přeinstalovávat vzhled kontaktů.
Prostě nějaký jednoduchý prográmek na Today. Dík za tipy :wink:
ziminix
VIP
VIP
Příspěvky: 1279
Registrován: čtv čer 14, 2007 7:38
Zařízení: ...
Bydliště: Třebíč

Communications Manager přímo na Today

Příspěvek od ziminix »

Já když jsem si stavěl domovskou obrazovku na Flamovi, tak jsem si comm manager zabudoval do HomeScreen PlusPlus today pluginu. Udělal jsem si několik verzí obrázků podle stavů (červený, oranžový, zelený panáček) a ty pak měnil na základě registrů. U BT a WiFi je to v pohodě, tam jsou ty čísla reprezentující stav v registrech daný podle aktuálního stavu/činnosti, u GSM to bylo trochu horší, tam těch hodnot bylo celkem dost, dost se měnily a hlavně mám dojem, že se měnily i se SIMkou. Tam by to chtělo trochu vychytat, nebo dost možná je v registrech ještě nějaký další klíč, který stav GSM modulu obsahuje jednoduššeji. Potom jsem se Flama zbavil, tak už jsem to moc neřešil, ale mám dojem, že potom už jsem měl i to GSM celkem vychytaný, respektive asi podchycenou většinou možností, který nastaly :) No, a ta nepodchycená byla s neutrální (oranžovou) barvou, ovšem mohlo to být trochu matoucí.
KVARK
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 424
Registrován: stř črc 01, 2009 18:44
Zařízení: LG Optimus 2X

Communications Manager přímo na Today

Příspěvek od KVARK »

ovšem mohlo to být trochu matoucí.
Celý tvůj příspěvek se mi zdá trochu matoucí... :)
Copak to nejde řešit jinak než přes registry? Do těch se mi pořád hrabat nechce. Dělám tam jen přesně popsané úpravy, které si nejdřív přečtu třeba na XDA, ale na vymýšlení nějakých pokusů se moc necítím.

Takže nějaká jednoduchá aplikace, která by řešila na Today ovládání Wifi,BT,telefonu...opravdu není? :-(
Chrono Leggionaire
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 167
Registrován: pát srp 25, 2006 11:53
Zařízení: Samsung Galaxy Note 10
Bydliště: Slovácko
Kontaktovat uživatele:

Communications Manager přímo na Today

Příspěvek od Chrono Leggionaire »

EffComm

Obrázek

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=319505" onclick="window.open(this.href);return false;
IkE Blaster
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2379
Registrován: sob led 19, 2008 21:42
Zařízení:    
Bydliště: Písek
Kontaktovat uživatele:

Communications Manager přímo na Today

Příspěvek od IkE Blaster »

SPB Phone Suite, ale placený. Zase toho umí daleko více.
Pavel Vlasák
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1165
Registrován: sob úno 07, 2009 14:56
Zařízení: HTC Desire
Bydliště: Pardubice

Communications Manager přímo na Today

Příspěvek od Pavel Vlasák »

HomeScreen PlusPlus by mohl být řešením pokud si najdeš na xda nějaké téma které již bude mít tuto možnost integrovanou.
KVARK
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 424
Registrován: stř črc 01, 2009 18:44
Zařízení: LG Optimus 2X

Communications Manager přímo na Today

Příspěvek od KVARK »

Díkes, ale už jsem vyzkoušel ten EffComm. Velké THX pro Chrono Leggionaire :grin:
Přesně tohle jsem hledal. Jednoduchá, rychlá aplikace na Today, bez jakékoli spotřeby RAM nebo CPU.
Dokonce to zvládne i rychlé zapnutí BT visible modu.
Což byla dlouhou dobu věc, kterou jsem se snažil na WM vyřešit, jelikož viditelný mod používám docela často.
Hledat to pokaždé v settings byl opruz.
EffComm šlape bez problému i na WVGA, můžu jen doporučit :!:
Odpovědět

Zpět na „Témátka a skiny“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 hostů