Jak udělat více today obrazovek?

Vaše homescreeny, tipy na pěkná témata, rady, tipy, návody...
Odpovědět
jirikj2
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 58
Registrován: pon srp 24, 2009 10:10
Zařízení: HTC TYTN II

Jak udělat více today obrazovek?

Příspěvek od jirikj2 »

Už dlouho sháním nějaký program kterám udělat více než dvě today obrazovky(dvě dělam přes second today)

Nevíte někdo čím to udělat?

Zkoušel jsem mtux todayx ale na předešlé rom mi nešel a na součané ho už neskusím protože ho nemám a na netu je k nenalezení - tada plná verze

DÍKY
KVARK
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 424
Registrován: stř črc 01, 2009 18:44
Zařízení: LG Optimus 2X

Jak udělat více today obrazovek?

Příspěvek od KVARK »

No, zkusit můžeš třeba poslední verzi SPB Mobile Shell. Teda pokud ti jde hlavně o přístup k ikonám programů.
Klasické Today pluginy na to sice dát nemůžeš, ale plochy můžeš mít 3 až 5. A oproti klasické Today nabízí Shell další vychytávky v podobě vlastních pluginů a toho, že si na plochu můžeš hodit prakticky vše. Mě osobně dostalo třeba settings.
Díky Shellu jsem si ho jednoduše hodil na plochu v podobě velké ikony a už ho nemusím lovit v tom pidi startu, který je optimalizovaný sotva pro stylus...

Asi to vypadá, jako reklama na SPB :grin: , ale tenhle prográmek opravdu vyřešil mnoho mých problémů s WM.
ziminix
VIP
VIP
Příspěvky: 1279
Registrován: čtv čer 14, 2007 7:38
Zařízení: ...
Bydliště: Třebíč

Jak udělat více today obrazovek?

Příspěvek od ziminix »

Mrkni se na UltimateLaunch nebo Homescreen PlusPlus.

UL je vcelku lehký na nastavení, můžeš mít jak ikony programů, tak today pluginy a všecko na několika slidech různě poskládaný, jak si s tim pohraješ.

HS++ se dá mnohem víc vyladit, na druhou stranu si musíš vyrobit vlastní skin (XML), takže úpravy za běhu jsou trošku složitější proti UL. Umí pracovat jak s today pluginama, tak je tam spousta možností i pro další prvky.
mike-biker
moderátor
moderátor
Příspěvky: 1249
Registrován: ned zář 16, 2007 11:24
Zařízení: iPhone Xs Max 512GB Space grey
Bydliště: Jesenice u Prahy

Jak udělat více today obrazovek?

Příspěvek od mike-biker »

Ano, přesně tak. Na Today obrazovku se chodím už jen koukat, jak to vypadalo dřív. :lol: . Ale je důležitá! :!:
IkE Blaster
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2379
Registrován: sob led 19, 2008 21:42
Zařízení:    
Bydliště: Písek
Kontaktovat uživatele:

Jak udělat více today obrazovek?

Příspěvek od IkE Blaster »

HS++ na to není ideální, to je spíš jako vnitřek pro UL :) Tak to mám já, přes to hodiny + memstat atd.
ziminix
VIP
VIP
Příspěvky: 1279
Registrován: čtv čer 14, 2007 7:38
Zařízení: ...
Bydliště: Třebíč

Jak udělat více today obrazovek?

Příspěvek od ziminix »

Já třeba HS++ preferuju, protože si na jednotlivý prvky (tlačítka) můžu nastavit několik akcí plus je tam spolupráce s registrama, takže podle různejch stavů mám různej vzhled a tak :)
radospol
smartstar
smartstar
Příspěvky: 896
Registrován: pát pro 26, 2008 18:30
Zařízení: Huawei U8650 (sonic)

Jak udělat více today obrazovek?

Příspěvek od radospol »

Da sa v HS++ urobit viac stranok? Respektive by mi stacili dve. a aby sa medzi nimi prepinalo nejakym tlacitkom.
Respektive da sa v ultimate launch zakazat prepinat stranky posunom po display?

Aby som to viac vysvetlil. Potrebujem mat hlavnu today a soft tlacitkom prepnut na druhu today,kde chcem mat pocket breeze. Skusal som dat pocket breeze na sekond today,ale nejak si tieto dve vecicky nerozumeju.
Odpovědět

Zpět na „Témátka a skiny“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 hostů