original .tsk theme z HTC Touch 3G

Vaše homescreeny, tipy na pěkná témata, rady, tipy, návody...
Odpovědět
nofxsak
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 313
Registrován: úte srp 28, 2007 18:20
Zařízení: Samsung Galaxy SII
Bydliště: Rousínov

original .tsk theme z HTC Touch 3G

Příspěvek od nofxsak »

Zdravím nevíte někdo, kde stáhnout VGA verzi origo tsk tematu z tohoto modelu? Sháním ho už nějakou dobu, ale bez úspěchu. Je to v podstatě to stejné jako na diamondu, akorát s modrýmy highlighty
Obrázek

diky
tslany
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3070
Registrován: sob úno 24, 2007 9:56
Zařízení: Lumia 830, Lumia 435DS, Asus T100
Bydliště: Brno

original .tsk theme z HTC Touch 3G

Příspěvek od tslany »

nejspíš neexistuje, protože je to součástí TouchFLO 2D který je navrhnutý pro QVGA displeje, takže budeš asi muset vzít to QVGA a udělat upscale na VGA
nofxsak
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 313
Registrován: úte srp 28, 2007 18:20
Zařízení: Samsung Galaxy SII
Bydliště: Rousínov

original .tsk theme z HTC Touch 3G

Příspěvek od nofxsak »

a nevíš jak jenom změnit barvy u toho origo diamond tsk tematka? četl sem že to tsk je přejmenovanej rar/cab archiv, tak jsem to zkoušel rozbalit a checknul jsem xml file uvnitř, ale nemůžu přijít na to který ten kód je pro tu zelenou
(to kódování těch barev je tam asi jinak než klasicky #RRGGBB že? protože tam byly aji písmena, který jsou v abecedě dál než F)

problém je, že nemůžu najít ani tu QVGA verzi, měl sem ji na jedné romce do HP 6815 (R.I.P) ale autor romky neodpovídá...
tslany
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3070
Registrován: sob úno 24, 2007 9:56
Zařízení: Lumia 830, Lumia 435DS, Asus T100
Bydliště: Brno

original .tsk theme z HTC Touch 3G

Příspěvek od tslany »

WinCE CAB Manager umí pracovat s TSKčkama.
Jo, barvy, to já nevím, WM2002-WM6.1 témátka sem dělal v programu a s WM6.5 sem pracoval jenom jednou a hnedka sem to zavrhl, bylo to myslím v HEXu.

To pozadí můžeš vykuchat z TouchFLO 2D, na xda-dev. si stáhni CAB a potom CAB Managerem (nebo MSCEInf umí taky extrahovat archiv) vyextrahuj myslim že to byl soubor hh_fw_background.png. No a potom vemeš např. ThemeGenCE a vyrobiš si témátko i s barvama a nemusíš je převádět do kódu všechno hezky graficky :-)
nofxsak
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 313
Registrován: úte srp 28, 2007 18:20
Zařízení: Samsung Galaxy SII
Bydliště: Rousínov

original .tsk theme z HTC Touch 3G

Příspěvek od nofxsak »

tak se mi to povedlo, dost sem se s tim pral a wktask nějak nechtěl přijmout ten černej vršek tak tam pořád cpal WM6 vystouplinu ale nastavil sem to v něm manuálně...
pak další horor - enlarge start menu highlight - vyřešene regkeyem takže už je to ok

diky za rady
patrikvogl
nováček
nováček
Příspěvky: 46
Registrován: čtv črc 30, 2009 23:59
Zařízení: HTC Titan, Nokia Lumia 800, Nokia Lumia 900

original .tsk theme z HTC Touch 3G

Příspěvek od patrikvogl »

A nemáte někdo originální tématko pro QVGA? :-) Nebo (alespoň) ten modrý wallpaper...
Odpovědět

Zpět na „Témátka a skiny“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů