Jaký homescreen / tematko používáte ?

Vaše homescreeny, tipy na pěkná témata, rady, tipy, návody...
kissman
smartguru
smartguru
Posts: 533
Joined: Mon Jun 11, 2007 22:41
Zařízení: Lenovo P70
Contact:

Re: Homescreen

Post by kissman »

romčo wrote:Mám otázku: neviete niekto, ako by som docielil namapovanie hardwaroveho tlačítka, aby sa mi po jeho stlačení spustilo VYTVORIT NOVU SPRAVU.
jasne ze vime :)) v key 112/113 nebo zastupce a pak namapovat pres programek.... zastupce takto v notepadu

Code: Select all

49#"\Windows\tmail.exe" -service "SMS" -to ""-body""
a ulozit jako "cokoli.lnk" mno a pak uz se smerovat na toho zatupce... :) a jestli to chces na HW button ciste res registry tak HKCU\Software\Microsoft\Home\keys\113 popr. 112 ;)
romčo
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 443
Joined: Sun Mar 23, 2008 12:49
Zařízení: Lenovo A7010, Lumia 920, iPad Air 2, Lenovo Tab3 B
Location: Trnava, Slovakia
Contact:

Prepáč...

Post by romčo »

Ale to je na mňa zložité...nepochopil som nič z toho, čo si napísal...
kissman
smartguru
smartguru
Posts: 533
Joined: Mon Jun 11, 2007 22:41
Zařízení: Lenovo P70
Contact:

Post by kissman »

ok, tak polopate :) pokud chces vytvorit novou sms pomoci jedineho stisku popr. spusteni programu, musis spustit aplikaci ktera zpravy obstarava i s nejakymi parametry, ktere reknou one aplikaci ze se jedna o SMS zpravu, a ze se ma spustit s formularem pro novou zpravu... aplikace co obstarava zpravy se v drtive vetsine pripadu jemnuje "tmail.exe" a je umistena ve slozce \Windows , ted k tmail.exe pribalis ony parametry ktere reknou co ma tmail delat tzn. -service "SMS" = ze se jedna o SMS -to "" = bez prijemce -body"" = a bez textu. Mno ted to staci na sebe nabalit a nekam to ulozit. Jsou tri moznosti...

1) vytvorit zastupce v menu start, coz je obycjeny textovy soubor ulozeny skoncovkou TXT a s obsahem ktery mu rika kam ma odkazovat. Tento se pak spousti a lze ho umistit kamkoli, do programu, do startu, nebo jen tak na kartu. Taky na nej muzeme odkazat z nejake aplikace ktera obstarava premapovani tlacitek, napr. AEButtons atp. Obsah toho souboru je takovyto:

Code: Select all

49#"\Windows\tmail.exe" -service "SMS" -to ""-body""
2) vytvorit pro danou HW klavesu v registru dany klic s danou hodnotou jejiz obsahem bude prave onen prikaz (slozitejsi zpusob, kazdopadne po prohledani fora lze zde najit postup jak namapovat HW klavesy v registru - pro leve a prave softkeys to jsou klice HKCU\Software\Microsoft\Home\keys\113 a HKCU\Software\Microsoft\Home\keys\112

3) splasit programek ktery toto vse udela za tebe :lol:
oLDo
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 87
Joined: Wed Jun 27, 2007 0:29
Location: Prievidza
Contact:

Post by oLDo »

Vedel by mi niekto poradit today plugin na pocasie, ktory dokaze zobrazit aj pocasie pre slovenske mesta a to nie len pre bratislavu a kosice. Presnejsie sa mi jedna o Prievidzu. uz som par programov skusil ale ani v jednom my city nebolo.

skusal som: SPB weather, Today Weather, WeatherPanel
nofxsak
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 313
Joined: Tue Aug 28, 2007 18:20
Zařízení: Samsung Galaxy SII
Location: Rousínov

Post by nofxsak »

tak jsem se inspiroval diamondem...
throtle launcher, posledni verze neni tak hladova a jede nadherne svizne
nejlepsi na nem je ze si na jakekoliv okno muzete nastavit jakykoliv today plug-in ktery mate k dispozici (takze treba na pocasi pouzivam weather panel s manila skinem)


Image
nofxsak
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 313
Joined: Tue Aug 28, 2007 18:20
Zařízení: Samsung Galaxy SII
Location: Rousínov

Post by nofxsak »

tak netrvalo dlouho a zase jsem měnil. :wink:
widgety si nemůžu vynachválit

Image
kissman
smartguru
smartguru
Posts: 533
Joined: Mon Jun 11, 2007 22:41
Zařízení: Lenovo P70
Contact:

Post by kissman »

moje aktualni dokonalost... uz jen doplnit today wifi/bt plugin + mesicni prehleda kalendare a mam hotovo :)

Image

btw. omnia UI je opravdu k nicemu :) nic dobreho pro praci...

/edit: juchuchuuu doreseno k dokonalosti ;)

Image
Kamil Pulicar
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 1013
Joined: Tue Mar 20, 2007 9:14
Zařízení: Lumia
Location: Brno

Post by Kamil Pulicar »

Po delší době teké přidám své aktuální témátko. Nic extra.
Image
foggy
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 81
Joined: Tue Jul 22, 2008 16:32
Zařízení: htc herald, htc TyTn I, htc wizard
Contact:

Post by foggy »

kissmas: co jsi pridal pod ten htc home?
kissman
smartguru
smartguru
Posts: 533
Joined: Mon Jun 11, 2007 22:41
Zařízení: Lenovo P70
Contact:

Post by kissman »

battery status
tslany
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 3070
Joined: Sat Feb 24, 2007 9:56
Zařízení: Lumia 830, Lumia 435DS, Asus T100
Location: Brno

Post by tslany »

4kapu: 3 měřiče baterky??? proboha naco??? :lolek:
User avatar
jacek
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 1145
Joined: Wed Nov 28, 2007 10:19
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Location: Frýdlant

Post by jacek »

k batery statusu lze dohrát jazyk český, čili mám ho krásné češtině :tlem:
foggy
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 81
Joined: Tue Jul 22, 2008 16:32
Zařízení: htc herald, htc TyTn I, htc wizard
Contact:

Post by foggy »

kissmas: posli mi prosim ten skin na battery status
tslany
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 3070
Joined: Sat Feb 24, 2007 9:56
Zařízení: Lumia 830, Lumia 435DS, Asus T100
Location: Brno

Post by tslany »

tak sem si trochu hrál, ale pořád nemůžu přijít tomu TouchLOL 3D na chuť...
Image
oLDo
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 87
Joined: Wed Jun 27, 2007 0:29
Location: Prievidza
Contact:

Post by oLDo »

HTC S310 s WM6 a plus je nahodeny SmartToolkit ..bez toho programu si neviem predstavit smartphone :) (captured-1.png)

HTC Touch Cruise - Wisbar Advance, Spb PocketPlus, Spb Diary, v zalozkach PocketPlus( Spb GPRS Monitor, BatteryStatus ) (screen001.png)
Attachments
Captured-1.png
Captured-1.png (20.53 KiB) Viewed 6514 times
Screen001.png
Screen001.png (66.44 KiB) Viewed 6457 times
Crozz
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 67
Joined: Fri Feb 23, 2007 18:54
Zařízení: Sony Xperia S a Samsung Galaxy Tab 2 7.0 3G
Location: Praha

today

Post by Crozz »

prozatím 8-)
Attachments
screenshot000.JPG
screenshot000.JPG (31.33 KiB) Viewed 6236 times
Kamil Pulicar
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 1013
Joined: Tue Mar 20, 2007 9:14
Zařízení: Lumia
Location: Brno

Post by Kamil Pulicar »

Tak konečně jsem našel přesně to co jsem 3 roky hledal. :-))
Image
Ty hodiny mě naštvaly, skazily mi screen.
oLDo
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 87
Joined: Wed Jun 27, 2007 0:29
Location: Prievidza
Contact:

Post by oLDo »

kapu: prosim ta akym pluginom si tam nahodil tie digitky a datum s dnom? hned ten prvy na HS.

(uz som to tu raz spominal ze by nebolo odveci keby kazdy hodil zoznam pluginov ktore je na HS vidiet ..ale ja radsej nic 8-) )
Kamil Pulicar
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 1013
Joined: Tue Mar 20, 2007 9:14
Zařízení: Lumia
Location: Brno

Post by Kamil Pulicar »

Velké hodiny: Samsung time (freeware)
Počasí: SPB Weather (komerční)
Ikonky: SBSH iLauncher (komerční)
oLDo
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 87
Joined: Wed Jun 27, 2007 0:29
Location: Prievidza
Contact:

Post by oLDo »

v poslednom case kukam ze samsungove pluginy su very good. nedavno som kukal samsung widgets ..len skoda ze sa mi nikde nepodarilo zohnat nejaku instalacku toho. nuz asi neviem hladat na xda.
Post Reply

Return to “Témátka a skiny”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest