614c a zkušenosti po 3 měsících

Diskuzní fórum pro majitele zařížení HP iPaq 614 a další...
Odpovědět
Martin111
nováček
nováček
Příspěvky: 36
Registrován: pon srp 04, 2008 11:22

614c a zkušenosti po 3 měsících

Příspěvek od Martin111 »

Teda nevím jak vy, ale já zatím moc spokený být nemůžu:(

Vše funguje OK, jen ta část GSM mi dělá pěknou rotyku. Když píšu sms, tak mi to začne samo vybrovat!!! I po hard reset. 'když mi někdo volá, tak mi to aspon jednou za den padne! Občas se vypínaj zvuky či vibrace atd. Když spustím foták, tak mi naběhne jednou z deseti pokusů, většinou mi ale sekne stroj, takže ho radši už nepouštim.

Nečekám, že mi tady někdo pomůže, ale tyhle chybi mě fakt štvou. Není to první pda co jsem měl s GSM, ale tohle je fatk dost nedoladěný! Až vydaj další PDA, ale s touhle klávesnící (bez zas...smart wheel), tak tohle vyreklamuju a du do novýho.

Vy ostatní jste spokojení?
vislav
nováček
nováček
Příspěvky: 34
Registrován: stř črc 30, 2008 11:15

Příspěvek od vislav »

-už podruhé mě odešlo ve founu USB zase reklamace
-GPS pouze na dvě hodiny pak konec, protože se rozpálí natolik, že nejde dobíjet
-2 až 3 sekundy než mně někdo uslyší, kjdyž mi volá
-jednou za čas se mi přenaství hodiny
-to kolečko mi moc nevyhovuje, překáží, když chci rychle zavolat

jinak bych byl spokojený
Walk.man89
nováček
nováček
Příspěvky: 17
Registrován: sob zář 13, 2008 10:58
Zařízení: iPhone 3G, HTC Touch HD
Bydliště: Brno

Příspěvek od Walk.man89 »

Toto jsou ale podle mě jen kusový vady. Já ho mám taky něco kolem třech měsíců a nic. Stále bezchybně funguje. Např. ty hodiny jdou poměrně snadno vyřešit, a několika vteřinová pomlka - tu zase řeší jistá verze ROM.
rafej
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: pát kvě 09, 2008 0:07
Zařízení: HP ipaq 614 EN WM6.0
Bydliště: Praha

Re: 614c a zkušenosti po 3 měsících

Příspěvek od rafej »

Martin111 píše:Teda nevím jak vy, ale já zatím moc spokený být nemůžu:(

Vše funguje OK, jen ta část GSM mi dělá pěknou rotyku. Když píšu sms, tak mi to začne samo vybrovat!!! I po hard reset. 'když mi někdo volá, tak mi to aspon jednou za den padne! Občas se vypínaj zvuky či vibrace atd. Když spustím foták, tak mi naběhne jednou z deseti pokusů, většinou mi ale sekne stroj, takže ho radši už nepouštim.

Nečekám, že mi tady někdo pomůže, ale tyhle chybi mě fakt štvou. Není to první pda co jsem měl s GSM, ale tohle je fatk dost nedoladěný! Až vydaj další PDA, ale s touhle klávesnící (bez zas...smart wheel), tak tohle vyreklamuju a du do novýho.

Vy ostatní jste spokojení?
Me trochu zlobil prijem Wifi, jinak bez problemu. To, co popisujes, je hodne divne, zkus reklamaci.
Jinak Smart wheel muzes vypnout dlouhym stiskem postraniho tlacitka OK a nepouzivat.
Martin111
nováček
nováček
Příspěvky: 36
Registrován: pon srp 04, 2008 11:22

Příspěvek od Martin111 »

Smart wheel mam vyplé, ale při procházení menu je dobré, jen mě nebaví furt zapínat a vypínat! Ale to vibrování při psaní sms je k vzteku! Zkuste si psát sms, kdyz se vám klepou ruce :-D
Ganimed
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 99
Registrován: stř zář 26, 2007 21:25
Zařízení: HP ipaq 614c
Bydliště: FM

Příspěvek od Ganimed »

Taky myslim ze je to jen kusova vada takove problemy jsem nemel dohral jsem si i novou ROM 6.1 a taky jsem si niceho podobneho nevsim, mam ho taky tak dlouho asi 3 mesice za tu dobu jsem ho odladil ruznymi programy plus nejake drobne upravy v registrech a ted si nemuzu stezovat.
Lochny
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: ned srp 10, 2008 20:11

Příspěvek od Lochny »

po prechodu na WM 6.1 mi vse funguje ok.
Je pravda ze na puvodni romce jsem premyslel jestly to HP myslí vázne nebo si ze me delaji srandu :-)
byla to pekna krabicka ale s telefonem to nemelo nic spolecneho :-(
Crozz
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 67
Registrován: pát úno 23, 2007 18:54
Zařízení: Sony Xperia S a Samsung Galaxy Tab 2 7.0 3G
Bydliště: Praha

Příspěvek od Crozz »

me vadi: pomala inicializace GPS, slaba vydrz baterky, nekvalitni material(praskliny), hodiny se predbihaj(nutno synchronizovat), budik nefunguje pri vypnutem displeji(zatim "mozna" nahrada novym G-Alarmem), u nekterych her a aplikaci se nehodi smart whell, nic moc klavesnice na psani(radeji pisu pres phone pad)...
edit:jeste k tomu budiku,ten G-Alarm je oparvdu funkcni,pokud mate nekdo problem s internim budikem zkuste tento,ale jen ve verzi 0.3,je to nova verze a ma nejaky bug fix ktery prave zajistil funkcnost budiku na ipaqu 614...
vislav
nováček
nováček
Příspěvky: 34
Registrován: stř črc 30, 2008 11:15

Příspěvek od vislav »

já jdu reklamovat již druhý kousek to usb je nějak nekvalitní a ke všemu už dva dny se vybíjí baterka do 8 hodin aniž něco dělám a nejdemi wifi ani blutu, gps ani jiné aplikace
Martin111
nováček
nováček
Příspěvky: 36
Registrován: pon srp 04, 2008 11:22

Příspěvek od Martin111 »

Jak dlouho trvá reklamace? A daj vám náhradní mobil? A kde se to reklamuje? Bydlim v Praze.
vislav
nováček
nováček
Příspěvky: 34
Registrován: stř črc 30, 2008 11:15

Příspěvek od vislav »

mne to trvalo necelych 30 dnu a dali novej, reklamace tam kde jsem ho koupil - mironet
Pipa
smartguru
smartguru
Příspěvky: 783
Registrován: úte dub 22, 2008 12:33
Zařízení: Samsung Galaxy Note 4
Bydliště: okolí stověžaté

Příspěvek od Pipa »

v praze - jeremenkova 88, praha 4 (pod budějárnou) - servisní středisko HP
jinak já měl reklamaci vyřešenou cca 10 dnů - taky jsem dostal novej foun
Uživatelský avatar
Strunečka
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 162
Registrován: čtv bře 15, 2007 8:15
Zařízení: Nokia E51, Ericsson T39m
Bydliště: Přerov

Příspěvek od Strunečka »

No, ja jsi nemuzu stezovat, tedy GPS fixace by mohla byt rychlejsi, ale jinak parada. Kazde PDA ci mobil ma sve, jak E-Ten tak HTC, ale urcite si HP nestoji spatne. Nelituji, ze jsem si ho za cenu zhruba 10 000,- asi pred pul rokem koupil. Perfektni cena a kvalita celkem slusna, pouzity matros by mohl byt tedy lepsi.
hxg614
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 70
Registrován: sob bře 15, 2008 16:26

Příspěvek od hxg614 »

Ja mám jeden z prvých kusov kúpených u nás, od marca 2008. Prvotné nadšenie po pár dňoch odpadlo, bol som dokonca tak znechutený, že som sa ho chcel zbaviť... Pochopil som ale, ze treba spraviť určité kompromisy a potom je to vcelku použiteľné - no z môjho pohľadu a pre moje potreby som bol určite spokojnejší s Nokiou so Symbianom, čo som mal predtým. Ak by som nezačal s programovaním pre WM, tak by som ho určite predal a vrátil sa k Symbianu...
iPaq 614 nie je zlý, no bohužiaľ nespĺňa tie veci, ktoré deklaroval priamo výrobca, HP. Takisto smutné je aj to, že support HP je takmer nulový - teraz nerátam servis a reklamácie, ale support vo forme aktualizácií. Konkrétne žiadna oficiálna WM6.1, žiadne vyriešenie známych problémov...
Uživatelský avatar
Strunečka
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 162
Registrován: čtv bře 15, 2007 8:15
Zařízení: Nokia E51, Ericsson T39m
Bydliště: Přerov

Příspěvek od Strunečka »

No je fakt, ze ty prvni kusy mely docela problemy, at uz prehrivani pri nabijeni, tak i to predbihani casu, ktere mam tedy i ja :-(, jako ostatni. Mam uz ten vyssi FW, ale HP opravdu na sve zakazniky docela kasle :-(, podpora neni takova jako je treba HTC, ci E-Ten. Myslim, ze HP je to jedno proto, ze vyrabeji tyto stroje okrajove, zivi je pocitace, monitory, tiskarny atd. Zatimco HTC a spol. vyrabeji jen Smartfony a PPC. Jinak Symbian je nejrozsirenejsi OS coby vubec (pres 50%). Docela se divim :-).
Walk.man89
nováček
nováček
Příspěvky: 17
Registrován: sob zář 13, 2008 10:58
Zařízení: iPhone 3G, HTC Touch HD
Bydliště: Brno

Příspěvek od Walk.man89 »

Já teda ani ne. Měl jsem symbian na SX1 a byl to na tehdejší dobu velice slušný telefon, a právě kvůli symbianu. Je to taková střední cesta mezi WM a normálním telefonem. A ten kdo se nevyzná v počítačích, si rozhodně radši koupí něco, co mu nebude dělat stejné potíže. A tady symbian výtězí, jednoduchý ale zajímavý a CELKEM propracovaný.
Uživatelský avatar
Strunečka
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 162
Registrován: čtv bře 15, 2007 8:15
Zařízení: Nokia E51, Ericsson T39m
Bydliště: Přerov

Příspěvek od Strunečka »

No, jo kompromis, ale musim ti rict, ze i hodne jsem uvazoval o BlackBerry. Povedene zarizeni, ale bez dotykoveho dis. a ma svuj OS BlackBerry :-(.
Odpovědět

Zpět na „Hewlett-Packard“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 hostů