Redukcia Mini USB/3,5jack

Diskuzní fórum pro majitele zařížení HP iPaq 614 a další...
grovana
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: stř zář 17, 2008 11:39

Redukcia Mini USB/3,5jack

Příspěvek od grovana »

Ahojte zháňam na ipaq 614c redukciu aby som tam mohol zapojiť aj sluchadla,existuje niečo také?Viem že HTC ma niečo také ale či to skutočne tam aj pasuje.
smidliboy
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 68
Registrován: úte dub 15, 2008 7:57

Příspěvek od smidliboy »

Ne, nic takove bohuzel neexituje, resp. se mi to zatim nepodarilo najit. Redukce z HTC ti pasovat nebudou, protoze HTC ma jiny profil konektoru (11 pinu tusim).
Ale kdesi tu je navod jak udelat redukci z original HF sady...
japo
nováček
nováček
Příspěvky: 44
Registrován: čtv dub 24, 2008 14:38
Bydliště: BA

Příspěvek od japo »

zatial jedina cesta je prerobit HF....
Uživatelský avatar
Strunečka
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 162
Registrován: čtv bře 15, 2007 8:15
Zařízení: Nokia E51, Ericsson T39m
Bydliště: Přerov

Příspěvek od Strunečka »

No, ja jsem to shanel asi 3 mesice a opravdu neexistuje, jen vyrobit, treba od motoroly to pasuje, ale nejede, takze pouze vyrobit nebo jak ja kup si bezdratovy sluchatka (doporucuji Sony za 2500,- :-) )
Walk.man89
nováček
nováček
Příspěvky: 17
Registrován: sob zář 13, 2008 10:58
Zařízení: iPhone 3G, HTC Touch HD
Bydliště: Brno

Příspěvek od Walk.man89 »

Dát si tu redukci dohromady to není problém. Rozhodně se mi to zdá výhodnější než si kupovat bluetooth. Za jack samici dáš jen 15kč a hraje to naprosto perfektně s téměř jakýmakoli sluchátkama.
Uživatelský avatar
Strunečka
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 162
Registrován: čtv bře 15, 2007 8:15
Zařízení: Nokia E51, Ericsson T39m
Bydliště: Přerov

Příspěvek od Strunečka »

Ty to mas a za 15 korun? To chci videt jak to funguje, musi tam byt mini usb s vrchnimi spoji ne jen dole, to jinak nejede, nesehnal jsem to nikdy a nikde :-(, pouze ustrihnout origos sluchatka a to se mi jaksi nechce, kdyz nove stoji 600,-. Navic pro super poslech bych doporucoval nejake poradne, ale zase ti to hned vyzere baterku a dobijet a poslouchat to asi ouha :-(. Takze tak.
IkE Blaster
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2379
Registrován: sob led 19, 2008 21:42
Zařízení:    
Bydliště: Písek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od IkE Blaster »

Strunečka: Asi te moc nechapu. Ano, ustrihnes puvodni, ale co je do nich. Jinak lepsi sluchatka rozhodne nevybijeji vice telefon, to je hloupost. Vybiji se porad stejne. A kdyz tam das ten jack, tak si tam muzes dat jakekoliv sluchatka.
tslany
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3070
Registrován: sob úno 24, 2007 9:56
Zařízení: Lumia 830, Lumia 435DS, Asus T100
Bydliště: Brno

Příspěvek od tslany »

to je jednoduchý, vemeš ty originál, přestřihneš je, koupíš jack, jak F tak M (samec i samica) a na každej kus dáš ten odpovídající a můžeš spokojeně používat i ty originál pokud je tolik chceš :wink:
Walk.man89
nováček
nováček
Příspěvky: 17
Registrován: sob zář 13, 2008 10:58
Zařízení: iPhone 3G, HTC Touch HD
Bydliště: Brno

Příspěvek od Walk.man89 »

Obyčejná samice 3.5 jack fakt stoji jen 15kč - teda v brně. Kvalita je stejná jako u některé za 80kč, ale jen nebyt levej a napájet to. A ručím ti za to že rozdíl nepoznáš. Starý pecky jsem pak vyhodil a napichnu si jakýkoliv sluchátka.
Uživatelský avatar
Strunečka
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 162
Registrován: čtv bře 15, 2007 8:15
Zařízení: Nokia E51, Ericsson T39m
Bydliště: Přerov

Příspěvek od Strunečka »

Jako jo, ale ustrihnout origos sluchatka, tomu se nevyhnes :-( a ty jsou drahe, jasne ze pak redukce stoji 15 Kč. U nas treba i 10 Kč :-). Ale rozhodne nesouhlasim s Ike Blasterem. Cim vetsi reprak ve sluchatkach, tim vice zere! To je snad jasne, ze ve sluchatkach typu kastroly baterie moc nevydrzi, nez treba v peckach sony ericsson. Samozrejme i s redukci na 3,5 mm jack.
Walk.man89
nováček
nováček
Příspěvky: 17
Registrován: sob zář 13, 2008 10:58
Zařízení: iPhone 3G, HTC Touch HD
Bydliště: Brno

Příspěvek od Walk.man89 »

Jasně že se tomu nevyhneš ale když víš co děláš tak to snad nevadí. Já osobně jsem rád že jsem se těch potvor zbavil. A mimochodem, když si do toho pak picnu třeba pecky od creativu tak my to vydrželo hrát na jedno nabití asi 10h a to i zároveň při práci.
Uživatelský avatar
Strunečka
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 162
Registrován: čtv bře 15, 2007 8:15
Zařízení: Nokia E51, Ericsson T39m
Bydliště: Přerov

Příspěvek od Strunečka »

No jasne, me jen prijde lito ustrihavat origos zarizeni :-(, vcera jsem videl v Tescu neoriginalni pecky pro SE jen za 80 korun, kdyby byly i pro iPaq, nevaham, kupuji a striham :-). Ty sluchatka byly tedy k nerozeznani od originalu, no nebyl tam ten znak Sony Ericssonu, kvalita asi nebude nic moc :-(, ale pokus by to byl slusny :-).
Walk.man89
nováček
nováček
Příspěvky: 17
Registrován: sob zář 13, 2008 10:58
Zařízení: iPhone 3G, HTC Touch HD
Bydliště: Brno

Příspěvek od Walk.man89 »

No já neříkám že to není risk stříhat je ale i když by ti to nevyšlo na poprvé tak pokud je neustřihneš u mikrofonu tak máš ještě min 2 pokusy na opravu. A podle mě, když origoš zařízení je k ničemu tak mě to líto teda není. Obzvlášť když není jiná možnost, kvůli neexistující redukci.
IkE Blaster
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2379
Registrován: sob led 19, 2008 21:42
Zařízení:    
Bydliště: Písek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od IkE Blaster »

No promin, ale jeden priklad za vsechny:

Sennheiser HD 201 - impedance 24 Ohm
Jakekoliv lepsi pecky - impedance < 18 Ohm
Jakekoliv horsi pecky (napr. i iphonacke) - impedance >30 Ohm

Jeste dodam, ze ten rozdil je tak zanedbatelny... I rozdil 16 Ohm a 60 Ohm je celkme jeste zanedbatelny v tomto pripade. Samozrejme, ze velka studiova sluchatka s 400 Ohm uz jsou jineho kalibru...


Nevim proc si myslis, ze origo sluchatka jsou nejake valne kvality...
Walk.man89
nováček
nováček
Příspěvky: 17
Registrován: sob zář 13, 2008 10:58
Zařízení: iPhone 3G, HTC Touch HD
Bydliště: Brno

Příspěvek od Walk.man89 »

Zkoušel jsi někdy pustit naplno ty konkrétní sluchátka co jsou u 614ky? Já teda jo, protože když hudbu tak nahlas, a pěkně mi chraptěly, to ti povím. A když tam teď dám již zmiňované od creativu tak nic, hrají perfektně. Možná že hodnoty jsou zanedbatelné ale zkušenosti s těma orig mi říkaj něco jinýho.
Uživatelský avatar
Strunečka
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 162
Registrován: čtv bře 15, 2007 8:15
Zařízení: Nokia E51, Ericsson T39m
Bydliště: Přerov

Příspěvek od Strunečka »

No, od toho HP ty sluchatka nic moc, ale porad hraji jeste jaks taks, ne jak ty od e-tenu. Nahlas jsem je mel, nepripadne mi ze nejak chrapti, ale casem kdybych je mel naplno, tak urite zacnou :-(. Jinak samozrejme cim vetsi repraky, tim je spotreba vetsi. Creativ neni spatna znacka, ale nevim jak je to se sluchatky, jinak MP3ky maji slusne.
Walk.man89
nováček
nováček
Příspěvky: 17
Registrován: sob zář 13, 2008 10:58
Zařízení: iPhone 3G, HTC Touch HD
Bydliště: Brno

Příspěvek od Walk.man89 »

Nevím no, v tomto je zo zase věc názoru. Každýmu připadá chraptění jinačí, někomu větší a někomu menší. Nebo to možná bylo zrovna mejma, nevím, ale podle mě hráli blbě. A jinak creativ má stejně dobré sluchátka, výkonem nikoli designově, jako svoje mp3ky.
Uživatelský avatar
Strunečka
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 162
Registrován: čtv bře 15, 2007 8:15
Zařízení: Nokia E51, Ericsson T39m
Bydliště: Přerov

Příspěvek od Strunečka »

No, je to mozna kus od kusu. Ja jsem mel SE sluchatka dobre a kamos mi pujcil sve a hruza :-(. Jinak creativ je opravdu slusny a kvalitni vyrobce, je jasne, ze i bude potom mit i kvalitni sluchatka :-) a to je fajn :-).
Walk.man89
nováček
nováček
Příspěvky: 17
Registrován: sob zář 13, 2008 10:58
Zařízení: iPhone 3G, HTC Touch HD
Bydliště: Brno

Příspěvek od Walk.man89 »

Jo jo SE, v mým případě konkrétně u W810i, má velice kvalitní orig. sluchátka. Ale podle mě si u PDAček ještě počkáme než budou stejný. SE klade hudbě veliký důraz u svých telefonů. A je to logický, protože si je lidi kupujou právě pro zábavu, ale WM, to je spíš o práci, a je to vidět.
dokken
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: stř srp 27, 2008 15:58
Bydliště: Hemel Hempstead,UK

Příspěvek od dokken »

Kvalitní pecky,špunty a normální sluchátka vyrábí zcela jiné firmy než Creative a SE.Pokud můžu doporučit (poměr výkon/cena)tak např.Sennheiser CX300.Problém je cena.V čechách nemožný sehnat pod litr,v UK běžně od 18 liber.Holt český nestydatý nenažranci.Ebay v tomto případě nebrat,je tam příliš mnoho china fejků a u tohodle modelu specielně.
Mám rád tyhle malý balíčky z Asie:
http://img231.imageshack.us/my.php?imag ... 001me7.jpg
http://img207.imageshack.us/my.php?imag ... 003pl2.jpg
http://img134.imageshack.us/my.php?imag ... 004th4.jpg
http://img207.imageshack.us/my.php?imag ... 005sc1.jpg
Odpovědět

Zpět na „Hewlett-Packard“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 44 hostů