HP 614c - synchronizace s Outlookem - kontakty

Diskuzní fórum pro majitele zařížení HP iPaq 614 a další...
Odpovědět
notwist
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: stř kvě 21, 2008 9:29

HP 614c - synchronizace s Outlookem - kontakty

Příspěvek od notwist »

Zdravím,
mám takový problém... Potřebuji synchronizovat kontakty z Outlook 2003 a nemůžu je dostat do PDA. Active Sync je asi správně nakonfigurovaný, synchronizují se mi všechny položky kromě kontaktů. Nevíte někdo, co můžu dělat špatně? Podotýkám, že synchronizace kontaktů neprošla nikdy, přístroj jsem si zakoupil včera... Díky moc za radu...
Stanley
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 107
Registrován: úte úno 19, 2008 17:28
Zařízení: Samsung GT-I8000 Omnia II

Příspěvek od Stanley »

Asi správně nakonfigurovanej není, jinak by to fungovalo. :wink:
Podívej se do ActiveSync - Menu - Options jestli máš zaškrtnutou složku kontakty.
Pipa
smartguru
smartguru
Příspěvky: 783
Registrován: úte dub 22, 2008 12:33
Zařízení: Samsung Galaxy Note 4
Bydliště: okolí stověžaté

Příspěvek od Pipa »

co přesně to dělá?
nemáš kontakty v outloku v podsložce?
notwist
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: stř kvě 21, 2008 9:29

Příspěvek od notwist »

Nemám je v podsložce. Nyní mi to už jde. Pátral jsem na webu a snad to někomu pomůže. Stáhnul jsem si program Dawn:

Kód: Vybrat vše

http://mysite.verizon.net/zakharin/software/Dawn/
Pomocí něho jsem kontakty vyexportoval a naimportoval a už to najednou jde... Nevím, asi chyba Microsoftu...
Diamant
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 388
Registrován: ned kvě 20, 2007 17:15
Zařízení: HTC Touch HD2
Bydliště: Košice

Příspěvek od Diamant »

ActiveSync pod XP je ešte super. Ale Windows Mobile Device Center pod Vistou je jedna katastrofa! Tak nepodartený program som už dávno nevidel! Bežne sa mi po pripojení k PC iPAQ nesynchronizuje, niekedy až po takom treťom - štvrtom pripojení, niekedy sa to zasekne, pár krát sa mi stalo, že sa partnerstvo v PC stratilo a prišiel som o zmeny v PDA, nakoľko sa to muselo nanovo synchronizovať... No katastrofa!
notwist
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: stř kvě 21, 2008 9:29

Příspěvek od notwist »

A neexistuje nějaké jiné řešení než Active Sync nebo Windows Mobile Device Centrum? Od nějaké jiné firmy... Snad na to nebude mít M. monopol? :-)
-GeorgeCZ-
nováček
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: stř kvě 21, 2008 9:56

Activesync,Windows Mobile Center

Příspěvek od -GeorgeCZ- »

Diamant píše:ActiveSync pod XP je ešte super. Ale Windows Mobile Device Center pod Vistou je jedna katastrofa! Tak nepodartený program som už dávno nevidel! Bežne sa mi po pripojení k PC iPAQ nesynchronizuje, niekedy až po takom treťom - štvrtom pripojení, niekedy sa to zasekne, pár krát sa mi stalo, že sa partnerstvo v PC stratilo a prišiel som o zmeny v PDA, nakoľko sa to muselo nanovo synchronizovať... No katastrofa!
Tak to hle naprosto sedi::) JA v praci mam Vistu a to co se tam deje kdyz pripojim moje HP to bych rozbijel ten komp,kdyz to vidim.
Napriklad kdyz si prepnu HP do spanku tak z pravidla za 4 minuty mi to vzbudi HP nevim kvuli cemu.Nastaveni jsem nenasel zadne ve windows Mobile,aby se tohle nedelo.
Doma mam klidek Na XP rychla synchronizace no proste neni problem.
homi
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 207
Registrován: pon úno 05, 2007 9:52

synchro dle kategorie

Příspěvek od homi »

U SP jsem byl zvykly, ze se dalo vybrat kategorie,kt. se budou synchronizovat (v praci mam v outlooku spoustu kontaktu,kt.v mobilu nepotrebuji), ted u PDA tuto moznost nevidim. Mam neco spatne nebo je to omezeni pro PDA (Activesync,Outlook 2007,WinXP)?
Diamant
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 388
Registrován: ned kvě 20, 2007 17:15
Zařízení: HTC Touch HD2
Bydliště: Košice

Příspěvek od Diamant »

Dobrá rada pre majiteľov Visty. Downgradujte WMDC z v. 6.1 na v. 6.0. S tou novšou verziou mi to čas od času stratilo partnerstvo v PDA alebo v PC a následne bola nutná resychronizácia, čo jednak trvá strašne dlho a potom sa stratia zmeny v PDA od poslednej synchronizácie.

A inak ma zas ser.. WMDC. Už asi 5x som PDA pripojil a zase odpojil a synchronizácie nie a nie začať, stále len hláška CHYBA. Nepomáha ani reštart PDA. Ale hlavne, že musím stále znova zadávať na PDA heslo.

Skús sa pozrieť do nastavenia synchronizácie, či tam nejde vyberať priečinok pre kontakty. Ak by to šlo, tak by som časť kontaktov presunul do iného adresára a synchronizoval by som ten.
Odpovědět

Zpět na „Hewlett-Packard“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 34 hostů