Hledání v kontaktech

Diskuzní fórum pro majitele zařížení HP iPaq 614 a další...
Odpovědět
Libas
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: pát kvě 16, 2008 14:41

Hledání v kontaktech

Příspěvek od Libas »

Zdravim, mam iPAQ614c lokalizovany do cz. Kdyz zvolim kontakty a pote chci hledat prislusne jmeno, tak na klavesnici zarizeni vytukam zacatecni pismena pozadovaneho jmena, ale na displeji se mi napise jen cislo popripade pismeno s diakritikou :-( . Existuje zpusob jak se to da zmenit?
Dekuji
1979
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 123
Registrován: čtv pro 22, 2005 22:10

Příspěvek od 1979 »

k tomu hledání v kontaktech...
kdo z vás používá SPB Mobile Shell???
já ano a i po úpravě rigistrů, aby se mi nezobrazovaly kontakty ze SIM, se mi tyto kontakty v Shell kontaktech zobrazuji...
ve winech je to už v pořádku (při hledání v kontaktech i při posílání SMS)
nevíte někdo co s tím?
kingfish
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: stř dub 23, 2008 16:40
Bydliště: Praha

Příspěvek od kingfish »

@libas: to máš podle mě v nastavení lokalizace zapnutou podporu HW klávesnice - tady totiž udělal sunnysoft fatální chybu - je to podpora pro qwertz klávesnici, ne pro telefoní. mě to například na "3" psalo "š"...

po vypnutí mě pak hledání fungovalo (ale lokalizace už je pryč).

nicméně, nevěděl by někdo, jak zprovoznit vyhledávání klávesnicí v pocket informantu 2007? tam to totiž potvora nefunguje...
Libas
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: pát kvě 16, 2008 14:41

Příspěvek od Libas »

Dikes za radu, ale to jsem taky zkousel a bez uspechu :-( .
Stanley
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 107
Registrován: úte úno 19, 2008 17:28
Zařízení: Samsung GT-I8000 Omnia II

Příspěvek od Stanley »

Nějak mi není jasný v čem je problém. Na co potřebuješ v kontaktech něco psát? Filtrování seznamu funguje i když to píše čísla, alespoň na anglický verzi. Jak to fungovalo s lokalizací už si nepamatuju, ale předpokládám, že to bude fungovat stejně. Pokud ale chceš mermomocí něco psár tak by mělo fungovat přejetí kurzorem do toho textovýho pole.
-GeorgeCZ-
nováček
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: stř kvě 21, 2008 9:56

Re: Hledání v kontaktech

Příspěvek od -GeorgeCZ- »

Libas píše:Zdravim, mam iPAQ614c lokalizovany do cz. Kdyz zvolim kontakty a pote chci hledat prislusne jmeno, tak na klavesnici zarizeni vytukam zacatecni pismena pozadovaneho jmena, ale na displeji se mi napise jen cislo popripade pismeno s diakritikou :-( . Existuje zpusob jak se to da zmenit?
Dekuji
Ja pouzivam sunnycontacts verzi 1.2 a mam nastavenou jednu s programovatelnych klaves jamile zapnu a zadam pripadne i na displeji prvni pismena okamzite najdu co chci.PROSTE NO PROBLEM.
PS:Jinak v nastaveni sunny kontaktu je skryt kontakty na sim :)
whoiswho
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: sob zář 13, 2008 15:53

Příspěvek od whoiswho »

1979 píše:k tomu hledání v kontaktech...
kdo z vás používá SPB Mobile Shell???
já ano a i po úpravě rigistrů, aby se mi nezobrazovaly kontakty ze SIM, se mi tyto kontakty v Shell kontaktech zobrazuji...
ve winech je to už v pořádku (při hledání v kontaktech i při posílání SMS)
nevíte někdo co s tím?
Mam ten sami problem. Zatial som nenasiel rieseni. Vie s tym niekto poradit? Okrem zmazania kontaktov zo SIM :).
Odpovědět

Zpět na „Hewlett-Packard“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 53 hostů