HP 614 a hry

Diskuzní fórum pro majitele zařížení HP iPaq 614 a další...
Odpovědět
1979
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 123
Registrován: čtv pro 22, 2005 22:10

HP 614 a hry

Příspěvek od 1979 »

všichni si jsme vědomi omezení, které naše 614 má díky rolovacímu kolečku a absenci 4 směrového ovladače...
chtěl bych se vás tedy zeptat...
jaké hry se dají hrát na 614?
resp. jaké hry úspěšně hrajete? (nejlépe poslat i link na ofic.stránky hry)

včera jsem si zkusil stáhnout raymana, ale nepochodil jsem s ovládáním...
ftakgabo
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 76
Registrován: čtv úno 14, 2008 8:36

Příspěvek od ftakgabo »

Vacsina JAVA hry by ti mali ist. Kedze vyvojari tychto hier pridaju do kodu aj zopar riadkov, pomocou ktorych sa da hra ovladat dokonca aj s numerickou klavesnicou. A z WM hier strategie ovladane dotykvym displayom
1979
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 123
Registrován: čtv pro 22, 2005 22:10

Příspěvek od 1979 »

JAVA hry - ne že bych měl něco proti nim, ale když už mám mobil s otevřeným OS, využívám raději hry přímo na WM...
je mi jasný že budou fungovat všechny, nebo většina stolních he typu šachy, puzzle apod...
jde mi ale o nějaký plošinovky, skákačky apod...
Ganimed
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 99
Registrován: stř zář 26, 2007 21:25
Zařízení: HP ipaq 614c
Bydliště: FM

Příspěvek od Ganimed »

No s tema java hrama moc dobre nefunguji ale java programy funguji v pohode. Ja sam pouzivam java aplikaci Operu mini 4.1 beta je plne funkcni, a taky aplikaci jimm 5.2 (icq) taky plne funkcni, taky nejake slovniky. Pouzival jsem tyto aplikace na svem SE W610i. Jinak hra na WM co je docela chytlava a co mi funguje v pohode tak je SKY FORCE Reloaded
Honza Bouma
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 144
Registrován: ned kvě 18, 2008 10:49
Zařízení: SE Xperia X10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honza Bouma »

Pred chvili jsem zkousel Age of Empires. Vypadala moc pekne,ale hratelne to mc neni,na klavesnici mi to nejak nereagovalo,slo to "ovladat" pomoci pera,ale to by chtelo hodne cviku..Bohuzel
jardasy
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: ned bře 23, 2008 19:25
Bydliště: Ústí n.L.

Re: HP 614 a hry

Příspěvek od jardasy »

1979 píše:....
včera jsem si zkusil stáhnout raymana, ale nepochodil jsem s ovládáním...
Rayman zrovna ovládat jde - dopředu-dozadu chodíš levým rolovacím kolečkem (to vedle OK).
Takhle to je ve více hrách - např. v CoD nebo The Quest (ale Laru jsem třeba dopředu nerozběhl)

K těm hrám - já hraju jen The Quest http://www.redshift.hu/ - když mám málo času, hraju v The Quest v hospodě karty (taková variace na Magic The Gathering), jinak plním questy. Vzalo mě to tak, že skoro 3 týdny nehraju na PC.
Odpovědět

Zpět na „Hewlett-Packard“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 24 hostů