iPAQ 614 - aký Bluetooth headset / handsfree v aute

Diskuzní fórum pro majitele zařížení HP iPaq 614 a další...
Diamant
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 388
Registrován: ned kvě 20, 2007 17:15
Zařízení: HTC Touch HD2
Bydliště: Košice

Příspěvek od Diamant »

Ja som mal problémy so zrozumietľnosťou aj u predošlého WM 6.0, ale raz som urobil hardreset a inštaloval aplikácie znova a už to bolo odvtedy OK. Po prechode na WM 6.1 to našťastie ostalo OK. Tak si myslím, že nepomohol ani tak prechod na 6.1, ako hardreset.

Ale to fakt nikto neviete, ako sprevádzkovať telefónny zoznam u autosady Nokia HS-15W? Windows Mobile som kúpil miesto Symbianu preto, lebo u Octavie mi nefungoval so Symbianom telefónny zoznam. A teraz m i zase nefunguje v druhom aute s Nokia sadou :o(
ljex
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: ned črc 06, 2008 17:36

iPAQ 614 - aký Bluetooth headset / handsfree v aute

Příspěvek od ljex »

sendy07: nazdar ako si dopadol s tym BT HF?...ja som zistil ze mne robi to iste a neviem to nijako spravit :cry:
joffin
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: stř úno 25, 2009 23:22
Zařízení: HP iPAQ 614c

iPAQ 614 - aký Bluetooth headset / handsfree v aute

Příspěvek od joffin »

Mam 614c , BT sluchátko Nokia BH 702, handsfree Nokia CK-7W, nema ziadne vazby, akurat som musel vyrobit muslu do ucha obdobnu ako je na nacuvacich pristrojoch a povodny zaves sluchatka som pouzil upraveny zo starsieho kabloveho handsfree, pretoze originalny zaves bol k nicomu (pochromovany drateny obluk). Elektricky a akusticky je to ok. Nevadi mi ze ma iny jack a ze CK-7W nema display pre volbu telef. cisla. Mam dalej drziak Brodit pre upevnenie 614-ky v aute, ktory ma zabudovany mini usb a autonabijacku. Pri prepnuti na inu handsfree resetujem 614.
ljex
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: ned črc 06, 2008 17:36

iPAQ 614 - aký Bluetooth headset / handsfree v aute

Příspěvek od ljex »

oki ja uz som problem vyriesil...upgradeol som radio a vsetko ide ako ma v super kvalite...
Odpovědět

Zpět na „Hewlett-Packard“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 hostů