Ipaq 614c - zacatecnicke dotazy

Diskuzní fórum pro majitele zařížení HP iPaq 614 a další...
bobbik
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 109
Registrován: pon říj 08, 2007 14:18

Ipaq 614c - zacatecnicke dotazy

Příspěvek od bobbik »

Mam zde nekolik zacatecnickych dotazu:

1) Proc mi misto inkrimovanych 256MB ROM ukazuje telefon Storage total: 125,74MB. Zbylych sto mega jsou wokna?

2) K cemu tam je 25mega na ipaq file store? Nechapu duvod proc je ta pamet takhle rozdelena.

3) Da se nejak snadno zvysit/snizit hlasitost pocket playeru, ktery je v pozadi? neprisel jsem na to.

4) Pri prehravani mp3 nebo videa a soucasnem pripojeni ipaqu k PC se mi to odpujuje od Active sync. Proc to?

5) Da se nejak inteligentne nakopirovavat do ipaqu kdyz je pripojenej pres active sync? Jestli neco nesnasim, tak je to prace s obycejnym explorerem.

Dalsi dotazy budou pomerne rychle nasledovat :)
MgX
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 285
Registrován: čtv led 12, 2006 0:37
Bydliště: ČR

Příspěvek od MgX »

Ad 5

Total Commander v PC a plugin do něj. Pak tam vidíš obsah svého zařízení a můžeš do něj kopírovat, mazat v něm, přejmenovávat položky ...
bobbik
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 109
Registrován: pon říj 08, 2007 14:18

Příspěvek od bobbik »

tak to by bylo super, presne to hledam - a jaky plugin?
MgX
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 285
Registrován: čtv led 12, 2006 0:37
Bydliště: ČR

Příspěvek od MgX »

Mrkni sem sem a sem

EDIT: To bobbik viz níže ... jsem rád, že někomu taky pomůžu ;-)
bobbik
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 109
Registrován: pon říj 08, 2007 14:18

Příspěvek od bobbik »

Ha, tak uz jsem to vygooglil a funguje to. diky diky

http://www.ghisler.com/plugins.htm - plugin WinCE

EDIT: MgX - super, diky. to je velky usnadneni prace
tslany
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3070
Registrován: sob úno 24, 2007 9:56
Zařízení: Lumia 830, Lumia 435DS, Asus T100
Bydliště: Brno

Příspěvek od tslany »

1) to je normální, tak je CE Image
2) to je pro "pevný data" jakože nemusíš zálohovat na kartu, tak to vymaže jenom přeflashování (ale timdle si nejsem 100% jistej)
1979
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 123
Registrován: čtv pro 22, 2005 22:10

dotazy na programy

Příspěvek od 1979 »

mám pár dotazů na programy a na doladění...

DIODA která bliká zeleně v pohotovostním stavu začne blikat oranžově když mám zmeškaný hovor...bliká vám ale i při přijaté SMS, kterou jsem nezaregistroval? mně NE...

KARTA - ptal jsem se někde, jestli poznám na rychlosti nahrávání dat kartu rychlosti calss 2 a class 4. Vzhledem k tomu, že je karta pod baterkou, nechci ji pokaždý vytahovat a používat čtečku, ač by to bylo rychlejší. Pustí mi přístroj vyšší rychlost než jsou 2Mb/s? Má tedy cenu si kupovat kartu rychlosti class 4???

SCREENSAVER - existuje nějaký program, který by ukazoval na displeji něco podobnýho, co mají NOKIE? Tzn. proužek s časem a v něm i značky SMS a zmeškaných hovorů???

P.S. kdyby se nějaký zkušený uživatel rozhodl oželet trochu svého času a na základě dotazů, co tu zazněly a byly i korektně odpovězeny, vytvořil FAQ, bylo by to super...hodně lidem by to pomohlo...
př. jak nastavit jinej zvuk na SMS, jak nastavit iGO 2006 plus apod...
jsloup
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: pon bře 31, 2008 12:39

Příspěvek od jsloup »

Ad 2) ipaq filestore prezije hard reset - info od modaco.

1979: KARTA rychlejsi vyuzijes pouze ve ctecce, v mobilu ne.

BTW: jakou rychlosti vam jede usb?

\\posty slouceny.marthynovak
bobbik
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 109
Registrován: pon říj 08, 2007 14:18

Příspěvek od bobbik »

Dalsi zacatecnicky - Jak lze naimportovat kontakty do PDA aniz bych pouzil synchronizaci s outlookem. Kontakty mam v xls., ale je mozny je jeste mit v xml.
wakkee
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 99
Registrován: sob dub 19, 2008 12:44
Zařízení: HTC Desire, HP iPAQ 614c
Bydliště: BA, SVK

Příspěvek od wakkee »

Zdravim, mam zaciatocnicku otazku, ako zabezpecit aby sa WMP vo Viste nepokusal zakazdym synchronizovat a vytvarat strukturu na iPAQ storage? Ked odskrtnem moznost nesychronizovat, tak po zmazani struktury sa ich pokusa WMP znovu vytvorit a tlacit tam data.
Uživatelský avatar
Gorgos
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: sob dub 19, 2008 13:57

Příspěvek od Gorgos »

Taky mam par zacatecnickejch.
1)Proc se mi programy ,napr. e-mail,po dokonceni stahovani neodpoji od internetu?Respektive,je normalni,ze mi potom dal sviti na ukazateli signalu bud E nebo G?
2)Je normalni ze mi u fotaku nefunguje zoom?
3)Kdyz vlezu do nastaveni,a dam Tovarni nastaveni,je to Hard reset?
Diky za rady.
murder
smartguru
smartguru
Příspěvky: 610
Registrován: ned pro 23, 2007 14:07
Zařízení: LG G3 Android 6 Marshmallow

Příspěvek od murder »

1. je to normální vlastnost WM. Po stažení zmáčkni 2x červené sluchátko a tel se odpojí.
3. ne není to HR. Bohužel neporadím jak na něj ještě mi HP nepřišlo.
ftakgabo
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 76
Registrován: čtv úno 14, 2008 8:36

Příspěvek od ftakgabo »

2. normalne to urcite nieje :) lenze 614c proste zoom nema. Respektive soft na ovladanie fotaku nezvlada zoom
Uživatelský avatar
Gorgos
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: sob dub 19, 2008 13:57

Příspěvek od Gorgos »

Dekuji za odpovedi.U toho zoomu me to prekvapilo.V navodu je posanej,na displeji se zobrazi ale nejde s nim "soupat".A to tovarni nastaveni jsem zkusil,a telefon byl cistej jako kdyz jsem ho vybalil,takze neco podobnyho tomu resetu to bude,ale do jake miry Hard nebo Soft ,to nevim.
Diamant
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 388
Registrován: ned kvě 20, 2007 17:15
Zařízení: HTC Touch HD2
Bydliště: Košice

Příspěvek od Diamant »

Zoom sa dá ovládať na displeji, je v ľavej dolenj časti. Ale nie je to skutočný zoom, je to len výrez z plného rozlíšenia. Teda je jasné, že ak je zvolené max rozlíšenie, zoom akosi nejde použiť.
Uživatelský avatar
Gorgos
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: sob dub 19, 2008 13:57

Příspěvek od Gorgos »

Tak to s tim zoomem jsem overil,a fakt to je tak jak pise Diamant.Ale jeste mem problem s tim odpojovanim. 2x cervene tlacitko nefunguje,porad mi to u signalu ukazuje misto antenky E. A existuje nejake pocitadlo projetych mega a kilobajtu?
murder
smartguru
smartguru
Příspěvky: 610
Registrován: ned pro 23, 2007 14:07
Zařízení: LG G3 Android 6 Marshmallow

Příspěvek od murder »

To je zajímavý, že to nefunguje, zkus 3x nebo podržet. Já to používám na MIO A501 (WM 5), na bráchovým HTC TyTN II (WM 6) to taky tak funguje. Tak jsem předpokládal, že to je ve "woknech"
Uživatelský avatar
Gorgos
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: sob dub 19, 2008 13:57

Příspěvek od Gorgos »

Takze zadny mackani ani drzeni nepomaha,tak jsem to vyresil pouzitim Battery Status-u.Ten ma navic hafo jinejch funkci ktery vyuziju.Diky za tipy.
pretender12
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 59
Registrován: stř bře 19, 2008 22:13

Dotykova klavesnice

Příspěvek od pretender12 »

Ahoj je mozne aby dotykova klavesnice nenaskakovala hned jak kliknu na prikazovy radek v opere nebo IE? mame prece pevnou klavesnici a i kdyz je to stylusem rychlejsi tak bych rad vedel jak to stopnout.
Stanley
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 107
Registrován: úte úno 19, 2008 17:28
Zařízení: Samsung GT-I8000 Omnia II

Příspěvek od Stanley »

Gorgos: Teoreticky pokud nepřenášíš data nic neplatíš, ale třeba eurotel k tomu míval nějakou sazbu za hodinu připojení. Jak je to teď netuším, to by sis musel najít v ceníku podle tvýho operátora. Jinak data určitě vypneš ve wireless manageru - menu - disconnect celluar data.
Odpovědět

Zpět na „Hewlett-Packard“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 52 hostů