614 a win 6.1

Diskuzní fórum pro majitele zařížení HP iPaq 614 a další...
Odpovědět
1979
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 123
Registrován: čtv pro 22, 2005 22:10

614 a win 6.1

Příspěvek od 1979 »

máte někdo info, jak to vypadá s win 6.1 ?
když jsem si ho kupoval volal jsem na HP, jestli se nezačne od půkdy dubna dodávat už s 6.1, že bych chvilu počkal...Řekli mi, že ne, ale že jak ty winy vyjdou, bude k dispozici upgrade...máte někdo info, jestli se už něco chystá???
xthomas
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 56
Registrován: úte bře 11, 2008 16:37
Bydliště: Zlín

Příspěvek od xthomas »

taky jsem dnes zkoušel kolem toho trochu hledat, ale nic zajímavého jsem neobjevil.

v článku na mobilmanii (který je odkazován v dnešní bleskovce) , ve kterém jsou uvedeni výrobci, kteří ohlásili podporu WM 6.1 pro svá zařízení, každopádně HP nefiguruje.. Ale nemám strach že by takový zásadní update ignorovali.. bude to jen otázka času.
1979
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 123
Registrován: čtv pro 22, 2005 22:10

Příspěvek od 1979 »

no mě bylo řečeno, že se budou dál dodávat s 6.0 a že protože je to "jen" update a ne novej op.syst. tak že by to mělo být k dispozici pro stažení...
Diamant
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 388
Registrován: ned kvě 20, 2007 17:15
Zařízení: HTC Touch HD2
Bydliště: Košice

Příspěvek od Diamant »

Ale tým pádom je nádej, že ten update sa časom objaví. Teda ja v to aspoň dúfam.
SureThing
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: pát dub 11, 2008 10:26
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SureThing »

no tak som sa pustil do badani po nasom intranete.. a zatial som nasiel len info z Februara ze iPAQ 600 series by WM 6.1 dostat nemali... no ale predsa je to uz dva mesiace stare info tak hladam dalej
Tomáš Kubec
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1038
Registrován: pon čer 20, 2005 20:47
Zařízení: Lenovo P780
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od Tomáš Kubec »

Diamant
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 388
Registrován: ned kvě 20, 2007 17:15
Zařízení: HTC Touch HD2
Bydliště: Košice

Příspěvek od Diamant »

Aj jaj jaj! Tak to nevyzerá dobre. Toho som sa obábval, nakoľko US trh je mimo hry, tak nie sme pre HP zaujímaví. Sakra, keby mali trochu rozumu, tak už dávno doriešia ten spor Qualcom-Broadcom a veselo predávajú aj v USA a verím, že by sa iPAQ dostal určite do desiatky napjredávanejších PDA na trhu. A to by potom fičali nie len záplaty a updaty, ale bol by aj nový OS.

Takže neostáva nič iné, iba dúfať, že HP napokon podľahne tlaku užívateľov a poskytne upgrade na WM 6.1. Ale to by platilo len v prípade, že by WM 6.1 odstránilo tie problémy, ktoré iPAQ momentálne má a má ich na svedomí Microsoft (teda konkrétne heslo a 0 minút, problémy so zapnutým displejom počas pripojenia k BT HF v aute, problémy so synchronizáciou subfolderov inboxu a pod.)

A ešte si neodpustím trochu OT. HP ma začína hnevať. Pred pár mesiacmi som kúpil do firmy 2 drahé notebooky HP. A nefunguje v nich PC Card TV tuner, Kúpil sa nový tuner už modernejší, ale rovnaká závada. Riešil som to s výrobcom tunerov (AverMedia), ale riešenie sa nenašlo. Napokon vyzerá ako jediná možná príčina rušenie od notebooku. HP sa k problému postavilo svojsky: "Naše notebooky sú pracovné a teda neboli testované so žiadnymi TV tunermi". Tak som podobnú odpoveď čakal aj v prípade iPAQ-u, kedy by mi mohli povesať, že iPAQ je pracovný a teda nepotrebuje 4-smernú klávesu a vlastne ani ten foťák nemusí lepšie fotiť, nakoľko to nie je multimediálny prístroj :(
Kopeček
nováček
nováček
Příspěvky: 18
Registrován: stř kvě 21, 2008 8:36

Příspěvek od Kopeček »

Docela mě baví, jak řešíš sebemenší problémy, ale do firmy, jak píšeš, kupuješ k notebookům TV tunery. Evidentně tvoje pracovní vytížení dovoluje zabývat se každou ptákovinou! Předpokládám, že víc, jak dva dny v týdnu, neděláš :-)
ftakgabo
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 76
Registrován: čtv úno 14, 2008 8:36

Příspěvek od ftakgabo »

??? To co je za prispevok? Idem pozriet vonku ci nieje spln :)
Diamant
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 388
Registrován: ned kvě 20, 2007 17:15
Zařízení: HTC Touch HD2
Bydliště: Košice

Příspěvek od Diamant »

Kopeček, nevadí ti, že niekto môže k svojej práci potrebovať nejaký video vstup? Napríklad ak pracuje s PTV.

Ale ak závidíš, tak sa zamestnaj ako servisák TV rozvodov a budeš na telku čumieť 7 dní v týždni a ešte ťa za to budú aj platiť. Mňa to už nebavilo robiť 7 dní v týždni, tak už to nerobím. Teraz pracujem len 5 dní a zvyšné 2 makám doma a dorábam čo sa cez týždeň nestihlo.
Odpovědět

Zpět na „Hewlett-Packard“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 25 hostů