HP iPAQ 614 Business Navigator - 2. pokračování diskuze

Diskuzní fórum pro majitele zařížení HP iPaq 614 a další...
Zamčeno
Ada1986
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 68
Registrován: pon dub 07, 2008 16:50
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ada1986 »

Já se můžu s klidem připojit ke Strunečkovi ... na 4 dni bych to viděl opravdu maximálně, reálné jsou spíše 3. Ale taková hodinka s gps, párkrát wifi a jsou tam 2 i 1 den úplně bez problémů
xthomas
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 56
Registrován: úte bře 11, 2008 16:37
Bydliště: Zlín

Příspěvek od xthomas »

tak mě dnes ipaq pěkně nakrknul, když se tvařil jako že je vše v klidu a teprve následně jsem od známých zjistil že jsem pul dne nedostupný (žádné sms,nikdo se mi nedovolal..). až po restartu došlo najednou několik zpráv.. nerozumím tomu proč se tak stalo, máte někdo podobnou zkušenost?? Díky
Stanley
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 107
Registrován: úte úno 19, 2008 17:28
Zařízení: Samsung GT-I8000 Omnia II

Příspěvek od Stanley »

Těch 8 hodin odpovídá mým zkušenostem: cca 1,5 h videa, 7 h hudby a z toho tak 1 h hraní karet = baterie na 5 %. Při běžným provozu 2 dny bez problému. Nabíjím prakticky každej den přes noc, pro jistotu.
ftakgabo
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 76
Registrován: čtv úno 14, 2008 8:36

Příspěvek od ftakgabo »

xthomas píše:tak mě dnes ipaq pěkně nakrknul, když se tvařil jako že je vše v klidu a teprve následně jsem od známých zjistil že jsem pul dne nedostupný (žádné sms,nikdo se mi nedovolal..). až po restartu došlo najednou několik zpráv.. nerozumím tomu proč se tak stalo, máte někdo podobnou zkušenost?? Díky
Bezna vec u mna. Preto pravidelne prezvanam priatelke ci nahodou niesom mimo signal.

Inak casto sa mi stava ze telefon nedokaze pripojit meno volajuceho ku cislu, tak as vypise len Unknow.. A z clir mi nikto nevola. Alebo taka anomalia, ze ak mi niekto zavola a ja ho chcem dvihnut so zelenym tlacitkom, tak ho naopak zrusi :) A to nieje vsetko, ale o tom niekedy na buduce :tlem:
xthomas
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 56
Registrován: úte bře 11, 2008 16:37
Bydliště: Zlín

Příspěvek od xthomas »

pro mě je teda nedostupnost u zařízení, které primárně využívám jako telefon, naprosto zásadní problém..

pokud se tohle děje i ostatním, nebo pokud snad někdo máte nápad co s tím, dejte prosím vědět. jestli v nějaké rozumné době neobjevím rozumné řešení, asi se ipaqu zbavím.. :cry:
Uživatelský avatar
Pavtul
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 67
Registrován: stř bře 19, 2008 21:43
Bydliště: Vlašimsko

Příspěvek od Pavtul »

for: xthomas
Mohu za sebe: mam jej 2,5 měsíce a zamrzl mi jen 1x - musel jsem vyndat baterii. Jinak jsem na prijmu vpoho - zadna sms o zmeskanem hovoru mi zatim nedorazila.

Kamos ma ETENA a ten je nedostupny kazdou chvili - ackoli jej ma zapnuty.....A kdyz to zvedne - tak hovor zacne priblizne po 2 vterinach - zlatej IPAQ :-)
clubkoo
nováček
nováček
Příspěvky: 20
Registrován: stř bře 12, 2008 21:57

Příspěvek od clubkoo »

xthomas: taky se mi ještě nestalo že by mi telefon zamrznu tak že bych nemohl přijmat hovory .. tak max se mi odpojila jednou síť ale tu jsem hned zapnul ..
jediné co mě štve je ten čas než "naskočí signál" po zmáčknutí zeleného tlačítka je to průměrně tak 1s ale někdy i dvě a to musím říkat prosím 2x což mě docela rozčiluje a taky to že když mě někdo jen púrozvání tak než já to uslyším tak mu to už jednou zazvoní takže to hned položí a mě se ukáže že někdo volal ale nedokáže zpracovat v takové rychlostí číslo takže se mi ukáže neznámé číslo :roll:
Petras.18
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 88
Registrován: ned dub 13, 2008 11:18
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od Petras.18 »

I já se přidávám k vám do klubu. Po krátkém prozvonění se mi telefonní číslo zobrazí jako neznámé. Také se mi někdy stává, že nedokážu odeslat SMS i přes silný signál. Někdy mě také nezazvoní budík, což také nevím, čím to může být. Prostě u tak drahého zařízení by tyto základní funkce měli být v pořádkně úplně samozřejmostí. HP by na tom mělo zapracovat, a to co nejdřív!
ftakgabo
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 76
Registrován: čtv úno 14, 2008 8:36

Příspěvek od ftakgabo »

Nechcem len kritizovat, ale ku*va ked som za to daltolko prachov tak nech to funguje normalne! Parkrat sa mi uz stalo ze po prijati hovoru sa telefon restartoval a len vibroval.. potesi.. Neviem ci je to problem WM alebo problem Ipaqu. Ci maju podobne problemy aj uzivatiela s HTC..

Ja sa uz ipaqu zbavujem. A do buducna to vidim len na symbian. Ani raz ma nesklamal
landov
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 141
Registrován: pát pro 07, 2007 10:25
Zařízení: HTC Cruise I

Příspěvek od landov »

Urcite to niue je problem WM, 99,9% to je chyba (NE)vyladenia ROM alebo pouzivanim nejakeho softu (nieco podobne mi robil na Qteku 8310 Photocontacts PRO)...
japo
nováček
nováček
Příspěvky: 44
Registrován: čtv dub 24, 2008 14:38
Bydliště: BA

usb to 3,5 redukcia

Příspěvek od japo »

keby niekto potreboval navod ako prerobit originak HF na dakeporiadne sluchatka :
HP614.blogspot.com
Stanley
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 107
Registrován: úte úno 19, 2008 17:28
Zařízení: Samsung GT-I8000 Omnia II

Příspěvek od Stanley »

Též mi jednou nechtěl odeslat sms, po resetu bez problémů. Jinak šlape jak má. Když to tu tak čtu tak mám asi buď kliku, nebo nemám ipaqa zaneřáděnýho spoustou balastu.

Pavtul: proto to má dole tlačítko reset, abys nemusel vyndávat baterku ;-). A pokud si ho dokázal zasekat takovým způsobem, že ani to nepomáhá, tak klobouk dolů :).
Uživatelský avatar
Pavtul
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 67
Registrován: stř bře 19, 2008 21:43
Bydliště: Vlašimsko

Příspěvek od Pavtul »

for Stanley: vim o resetu, ale potreboval jsem rychle foun nakopnout a proste zvyk od SE bylo vyndat baterii - takze jsem na reset ani nevzpomnel...... reset by tuty stacil :-)
spencer2
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: čtv kvě 29, 2008 17:38

Igo 8

Příspěvek od spencer2 »

Mate niekto uz vyskusane nove Igo 8 ? Mne sa na mojom HP 614 nedari rozbehat gps modul, vzdy ked spustim igo tak mi zahlasi gps modul byl odpojen. Viete niejako poradit ? V pda mam nahodeni aj miomaps 3.2 a ten mi ide v pohode.
Diamant
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 388
Registrován: ned kvě 20, 2007 17:15
Zařízení: HTC Touch HD2
Bydliště: Košice

Příspěvek od Diamant »

Už sa to riešilo v susednom vlákne. Ale mne to ide.
ondrasoch
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 61
Registrován: sob čer 10, 2006 10:31
Zařízení: HP iPAQ 614c

Příspěvek od ondrasoch »

Spencer2:
Staci mit v sys.txt (na karte i v Program Files) toto:

[folders]
app="%SDCARD%/iGO8"

[interface]
maxzoom2d=6000000
show_exit=1

[phone]
driver="TAPI"
exe_path="\Windows\cprog.exe"
win_name="Phone"

[gps]
port=6
baud=57600
set_messages=0

[tmc]
auto_detour_calc=0
announce_total_route=0

[timezone]
sync_os_timezone=0
reset_os_timezone=0
Johny-D
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 63
Registrován: pát dub 04, 2008 6:53

Příspěvek od Johny-D »

Ahoj já mám jiný problém, když igo vypnu a pak ho chci znova zapnut, napíše mi hlášku: "previous instance of IGO 8 has not exiting yet. Please try again in a few seconds or soft-reset your device"
samozřejmě po restartu funguje vše jak má, ale zajímalo by mě jak jinak rozjet igo, napodruhé. Děkuji
Honza Bouma
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 144
Registrován: ned kvě 18, 2008 10:49
Zařízení: SE Xperia X10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honza Bouma »

Tak jsem taky vyzkousel igo 2008. Nechtelo se mi do neho jit,protoze se musi nejak obchazet absence TMC, ale to s tou upravou sys.txt mi pryslo jednoduche,tak jsem to zkusil. Ted se mi sice GPS v nastaveni hlasi jako pripojena,ale nechce se mi fixnout,takze se asi vratim k 2006
Uživatelský avatar
Pavtul
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 67
Registrován: stř bře 19, 2008 21:43
Bydliště: Vlašimsko

Příspěvek od Pavtul »

Hodil mi ted HP 2x chybovou hlasku: "Chyba 1400" Ale zda se ze bezi dal vse korektne.....nestalo se vam to nekdy? Pripadne netusite co je to za chybu?
Uživatelský avatar
marthynovak
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 110
Registrován: ned úno 03, 2008 11:11
Zařízení: Waiting for MM2
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od marthynovak »

Pro lepsi prehlednost zakladam novou diskuzi.Proto prosim pokracujte tam.Dekuji

http://smartmania.cz/forum/viewtopic.php?p=53256
Zamčeno

Zpět na „Hewlett-Packard“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Semrush [Bot] a 24 hostů