HP iPAQ 614 Business Navigator - 2. pokračování diskuze

Diskuzní fórum pro majitele zařížení HP iPaq 614 a další...
Zamčeno
copkill
nováček
nováček
Příspěvky: 24
Registrován: úte bře 11, 2008 9:29

Příspěvek od copkill »

sevenheaven : no ja osobne pouzivam na mp3 mediaplayer , ktory tam bol a ten nema problem , e by sa vypol , ked vypnem tlacitkom off ...
ostatne programy mi to sice robili , ale nakolko aspon v tomto to nerobi a funguje , tak nemam dovod ho nepouzivat.
sevenheaven
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: ned bře 09, 2008 13:07
Bydliště: Horovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevenheaven »

jenže já zrovna moc používat Windows Media Player nechci ... moji oblíbenci jsou MortPLayer = mp3 a CorePlayer=videa (nekdy posloucham jen zvuk filmu bez obrazu)....
tdr
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: čtv dub 10, 2008 12:28

Příspěvek od tdr »

Ahoj lidi, je tady někdo kdo má HP 614c a je s ním bez problému spokojen, který ještě nemusel s tímto telefon nic řešit, nic opravovat. Prostě ho zapnul a od té doby fungoval? Rozhoduji se mezi ním a HTC TC a pořád váhám co vybrat.
Ada1986
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 68
Registrován: pon dub 07, 2008 16:50
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ada1986 »

Ja sem naprosto spokojen ... gps se chytla cca za 30 sec (asi nejaky zazracny model, proti tomu co pisou ostatni - upozornuju bez pouziti toho AGPS), jen sem vypnul xt9 pomoci programu od xda-developers a pridal threaded sms abych to mel pekne jako chat a zatim nemam jediny problem s programem, ktery by nešel nainstalovat. Jen co sem zatím nedoresil, tak skalovani procesoru, ale tusim, ze s CPUscalarem to snad pujde, protoze 520MHz mi prijde dost na neustaly beh a nevim jestli si HP sam skaluje.

Nekdo se ptal na slovnik ... pouzivam Lingeu a naprosto bezproblemu
bobbik
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 109
Registrován: pon říj 08, 2007 14:18

Příspěvek od bobbik »

tdr: tak pokud budeme abstrahovat od te xt9, ktera jde opravit jednim cabem, tak je to v pohode. holt je to prvni ROM - spousta updatu se dela i u obycjnejch nokii.

ale windows mobile proste neni "plug and play" device. je to spoustu nastavovani dle tvych pozadavku, doinstalovani programku, atd.

pokud chce nekdo plug and play, tak doporucuju radsi obyc java nokii, psp, fotak, navigaci a mp4 prehravac
bobbik
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 109
Registrován: pon říj 08, 2007 14:18

Příspěvek od bobbik »

mam nekolik dotazu:

1) rad bych se vratil k te diode. pokud zaskrtnu flashlight po prichozi smsce, tak funguje tak jak ma. ale at mi nekdo vysvetli proc jde nastavit blikani jen 60 minut? dyt je prece jedno jestli to blika zelene nebo zlute - baterce je to sumafuk. a dovedu si predstavit spoustu situaci, kdy se na telefon nekouknu dyl nez hodinu a pak budu zbytecne zapinat displej (namatkou kino, bowling, vsemozne sportovni aktivity, divadlo, jednani, porady, atd..)

2) uz se prislo na to, jak udelat aby me zvonil budik, i kdyz mam vypnute zvuky? tohle umi kazdej dementni prehistorickej telefon

3) proc se da prepnout tim hornim tlacitkem jenom mezi ON a vibrate? delam neco spatne?
ftakgabo
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 76
Registrován: čtv úno 14, 2008 8:36

Příspěvek od ftakgabo »

bobbik:
1. je tam moznost nastavit No Limit, takze to blika do nekonecna

3. pretoze toto tlacito sluzi len na to. Na nic ine
bobbik
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 109
Registrován: pon říj 08, 2007 14:18

Příspěvek od bobbik »

ftakgabo:
1. dik - jsem idiot, prehlidnul jsem to. cekal jsem ze to bude az na konci a ono to bylo na zacatku :)

3. jsem to blbe napsal. ocekaval bych ze se to bude dat prepinat i do modu OFF. nebo se da nejak jinak telefon uplne ztisit - tzn. bez vibraci, ktere me taky vzbudi?
smidliboy
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 68
Registrován: úte dub 15, 2008 7:57

Příspěvek od smidliboy »

@bobbik:
2. Spb Time zvoni i kdyz mas vypnute zvuky.
3. Kdyz kliknes na ikonku repracku nahore v liste, tak tam je moznost zvuku ON, VIBRA, OFF ... ne?

ALL: nejaky typ na freeware aplikaci, ktera by nahradila funkci poradneho budiku misto Spb Time? (trial mi pomalu konci :-( )
bobbik
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 109
Registrován: pon říj 08, 2007 14:18

Příspěvek od bobbik »

smidliboy:

2. super, vyzkousim. a nasledne si to pisu do stiznost_a_prani_listu, kterej pujde na HP. kdyz to umi externi aplikace, nevim proc by to nemelo umet normalni budik

3. jojo, ja myslel proc to nejde tim tlacitkem nahore (tam se to prepina jen mezi ON a VIBRA). nechce se mi vytahovat furt stylus
Diamant
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 388
Registrován: ned kvě 20, 2007 17:15
Zařízení: HTC Touch HD2
Bydliště: Košice

Příspěvek od Diamant »

Ja sa pridám k budíku. Mám však iný problém. iPAQ mi nejako zahaproval a vytvorili sa mi až 4 upozornenia na jeden čas budíka. Inak povedané, keď budíkoval, tak som dával Dismiss až 4x, aby bol ticho. Preinštaloval som všetko pekne odnova po hardresete a teraz to budí len 2x, ale dnes som si budenie posunul na skorší termín a tak mi to 1x budíkuje podľa nastavenia a 1x v tom pôvodnom čase. Asi sa to nejako nasynchronizovalo z Outlooku, alebo čo. Kde však hľadať to budenie, na ktoré budík nie je nastavený?
Uživatelský avatar
peter34
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 163
Registrován: úte lis 28, 2006 13:15
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9, BlackBerry Classic
Bydliště: Ružomberok

Příspěvek od peter34 »

Skús použiť Pocket mechanic, malo by sa jednať o zmeškané alebo zdvojené notifikácie.
Tomáš Kubec
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1038
Registrován: pon čer 20, 2005 20:47
Zařízení: Lenovo P780
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od Tomáš Kubec »

Nebo tohle: http://www.ce4you.cz/software/detail.asp?s=317
funguje i na vyšších systémech než je WM 2003
Diamant
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 388
Registrován: ned kvě 20, 2007 17:15
Zařízení: HTC Touch HD2
Bydliště: Košice

Příspěvek od Diamant »

Dobrá správa, že sa to dá opraviť. Pocket Mechanic mám, akurát neviem, čo mám hľadať?

Teoreticky by som to vedel uobiť aj ručne v registri. Ale ako sa to volá? Niečo som našiel v HKLM/Software/Microsoft/Clock/ ale zdá sa, že tam nič nie je zdvojené.
matoh
nováček
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: stř dub 16, 2008 20:51
Zařízení: Samsung Galaxy S

nastavenie zvuku pri telefonovani

Příspěvek od matoh »

Poradte prosim, ako nastavit hlasitost pri hovore, ten predny reprak je nastaveny prilis nahlas. Neviem kde to mam najs. Je to moj prvy phone s windows mobile.
smidliboy
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 68
Registrován: úte dub 15, 2008 7:57

Re: nastavenie zvuku pri telefonovani

Příspěvek od smidliboy »

matoh píše:Poradte prosim, ako nastavit hlasitost pri hovore, ten predny reprak je nastaveny prilis nahlas. Neviem kde to mam najs. Je to moj prvy phone s windows mobile.
No, pouzij trismerove tlacitko co mas z boku - nahoru pridavas, dolu ubiras hlasitost ;-)
maaten
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: sob bře 15, 2008 0:06

Re: web na iPaqu

Příspěvek od maaten »

porez píše:a jak je to pripadne s HTTPS strankama prihlasim se? napr. na internet banking atd...
Browsenie ide (skusim vsak Operu), a https na internetbanking taktiez (SLSP), skusal som len behanie si po ucte a obratoch.
matoh
nováček
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: stř dub 16, 2008 20:51
Zařízení: Samsung Galaxy S

Příspěvek od matoh »

to smidliboy: vdaka za radu, odskusane funguje.
Uživatelský avatar
peter34
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 163
Registrován: úte lis 28, 2006 13:15
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9, BlackBerry Classic
Bydliště: Ružomberok

Příspěvek od peter34 »

To Diamant: Hľadaj "Notification queue" a daj Find duplicate, malo by ich nájsť.
Schagi
nováček
nováček
Příspěvky: 24
Registrován: pát bře 14, 2008 9:28

Příspěvek od Schagi »

Tak se zda ze mam nejaky problem s cteckou karet...po chvili pouzivani kartu pristroj uz vubec nevidi, ani po resetu, ani po vyndani a zandani
Zamčeno

Zpět na „Hewlett-Packard“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 88 hostů