HP iPAQ 614 Business Navigator - 2. pokračování diskuze

Diskuzní fórum pro majitele zařížení HP iPaq 614 a další...
Zamčeno
vlakx
nováček
nováček
Příspěvky: 40
Registrován: úte kvě 06, 2008 8:43

Příspěvek od vlakx »

dik za tipy na puzdro (maju ho vo velkosklade za cena vr. DPH 433,16 Sk ) aj baterku za nieco zlahka cez 1000 sk

vsimol som si este jednu vec:

ked mate hands free zapichnute v telefone (HF dodane vyrobcom ako sucat balika) tak je problematickejsie vytiahnut stylus

toto budem musiet riesit inymi sluchadlami s rovnym konektorom alebo zalomenym do opacnej strany
Diamant
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 388
Registrován: ned kvě 20, 2007 17:15
Zařízení: HTC Touch HD2
Bydliště: Košice

Příspěvek od Diamant »

Ten konektor je vyriešený dosť nešikovne. Teda skôr umiestnenie stylusu je nevhodné. Ale čo už. Snáď mi už konečne dorazí bluetooth handsfree, tak uvidíme.
Petras.18
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 88
Registrován: ned dub 13, 2008 11:18
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od Petras.18 »

S tím stylusem je to opravdu nedomyšlené, už i to, že je umístěný na spodní straně! Dále je nedomyšlená i zadní strana telefonu, protože je plochá, a proto při položení třeba na stůl dojde k velkému utlumení zvuku reproduktoru. Chtělo by to nějaký podstavec...nevíte někdo o nějakém?
comiks
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: čtv dub 10, 2008 17:42

Příspěvek od comiks »

Diamant
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 388
Registrován: ned kvě 20, 2007 17:15
Zařízení: HTC Touch HD2
Bydliště: Košice

Příspěvek od Diamant »

Tá kolíska by sa skutočne zišla, lebo by bolo na displej aj lepšie vidno. A možnosť dobíjať aj druhú batériu je skutočne zaujímavá. Ale zase mať všade kolísku nie je riešenie. Fakt je tá zadná strana problém. Zatiaľ používam ako núdzové riešenie pero, na ktoré iPAQ vždy položím a tak už neleží zadná strana na stole a hlasitosť je dostatočná. Ale možno by postačil napr. v práci nejaký plastový stojan na mobil.
dair
nováček
nováček
Příspěvky: 18
Registrován: stř bře 12, 2008 22:20

Příspěvek od dair »

Takhle vypadala 3200mAh baterka na HTC Apache, takze podobne bych to videl i na 614. Myslim ze problemy se zvukem na stole by asi vyresila, ale nejsem si jisty, zda by to za to stalo... :)
Stanley
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 107
Registrován: úte úno 19, 2008 17:28
Zařízení: Samsung GT-I8000 Omnia II

Příspěvek od Stanley »

Strunečka: mě teda moc kvalitně zpracovanej nepřijde, i když na čínu je to možná lepší průměr. Materiály jsou celkem v pohodě, ale na konstrukci se buď dost šetřilo nebo nepřemejšlelo. Musel sem kolem baterky narvat docela dost papíru, aby to vrzalo jen v rozumných mezích.

Jinak to co máš ve složce programy jsou zástupci, v podstatě je to texťák s odkazem, najdeš to ve windows/start menu, stačí zkopírovat nějakej jinej a patřičně zeditovat.
Uživatelský avatar
Pavtul
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 67
Registrován: stř bře 19, 2008 21:43
Bydliště: Vlašimsko

Příspěvek od Pavtul »

Kolébka vypadá dobře... již mám od toho věčného pokládání na zadní straně ošoupané zrcátko :-(
Jinak kvalitní baterii, která by mi přístroj trošku zbaculatila bych asi také unesl.
Tato baterie je vážně pro náš kousek??
http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=52783 ??

Jinak ještě dotaz - mám SPB MENU a v totmo mi nefunguje podsvícení displeje...musím to ladit v nastavení od WM. Máte někdo podobný problém?

fajn den - P.
Diamant
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 388
Registrován: ned kvě 20, 2007 17:15
Zařízení: HTC Touch HD2
Bydliště: Košice

Příspěvek od Diamant »

Pavtul - zatiaľ v žiadnom programe od SPB nefunguje regulácia podsvietenia. Ono to nefunguje vlastne temer v žiadnom programe.

Ako ochrana pred ošúchaním (ako hrán, tak aj zrkadla) je vynikajúcim riešením kúpiť si od HP sadu silikónových obalov, iPAQ je tak pekne chránený, je to veľmi presneé púzdro, materiál je na dotyk veľmi príjemný, vôbec sa to nešmýka a povedal by som, že s obalom mám dojem, že to je nejaký odolný outdoorový telefón (čo samozrejme nie je :) ). Ale každopádne je ten obal super, vrelo odporúčam, ešte aj v držiaku v aute sa to menej šmýka. Akurát škoda, že z trojice obalov je jediný použiteľný ten čierny. :(
kingfish
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: stř dub 23, 2008 16:40
Bydliště: Praha

Příspěvek od kingfish »

Tak jsem již také majitelem tohodle ipaqu, no a světe div se, součástí balení byla fólie na dispej. Vypadá celkem použitelně (lesklá), ale nezkoušel jsem jí, neb jsem si jí nejdřív nevšimnul (byla pod baterkou) a už jsem měl nalepený Brando...
Jinak prozatím jsem dost spokojenej a nemám zásadní výtky.

A ještě dotaz: jak udělám "malou" lokalizaci? Vůbec mi to nedalo na výběr a následný vypnutí lokalizace v jejím nastavení podle mě též zpomaluje celý zařízení...
Petras.18
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 88
Registrován: ned dub 13, 2008 11:18
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od Petras.18 »

To kingfish: Tento model českou lokalizaci nenabízí. Ale pokud ji opravdu postrádáš, stačí zaslat kopii faktury do Sunnysoftu a oni by ti ji měli zdarma poskytnout. Já jsem ovšem radši zůstal u anglické lokalizace, páč česká o něco zpomalí systém.
Stanley
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 107
Registrován: úte úno 19, 2008 17:28
Zařízení: Samsung GT-I8000 Omnia II

Příspěvek od Stanley »

Nejlepší řešení je se tý lokalizace od sunnysoftu úplně zbavit. Jako malá lokalizace se mi osvědčila Resco Keyboard.
Petras.18
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 88
Registrován: ned dub 13, 2008 11:18
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od Petras.18 »

Naprosto souhlasím. Resco Keyboard je výborná alternativa. :grin:
ondrasoch
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 61
Registrován: sob čer 10, 2006 10:31
Zařízení: HP iPAQ 614c

Příspěvek od ondrasoch »

S tim Sunnysoftem jsem to zkousel a napsali mi:
Dobrý den, lokalizaci k zařízení poskytuje přímo HP, je součástí balení tak jako třeba nabíječka. Pokud jste ji při nákupu neobdržel, obraťte se na svého prodejce.

Tak nevim no...Ale zas mi to tak nevadi, na anglictinu uz jsem si zvyknul... :)
1979
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 123
Registrován: čtv pro 22, 2005 22:10

Příspěvek od 1979 »

asi na tom neco bude...
dneska mi psali mail z webu, kde jsem to kupoval, ze jim dorazila lokalizace, tak ze mi ji posilaji postou dom...
Petras.18
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 88
Registrován: ned dub 13, 2008 11:18
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od Petras.18 »

Já jsem psal e-mail do Sunnysoftu asi před měsícem a ptal jsem se jich, zda by mi po zaslání kopie faktury poskytli CZ lokalizaci. Oni my ale odepsali, ať se obrátím na HP. Někde jsem také četl, že už dnes prodávaný Ipaq 614c obsahuje CZ lokalizaci v příslušenství, tak nevím, jestli je na tom něco pravdy?!
Tomáš Kubec
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1038
Registrován: pon čer 20, 2005 20:47
Zařízení: Lenovo P780
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od Tomáš Kubec »

jj, už se dodává s lokalizací
kingfish
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: stř dub 23, 2008 16:40
Bydliště: Praha

Příspěvek od kingfish »

všem díky za reakce, ale trošku jsme si nerozuměli, já se ptal na malou lokalizaci (pouze klávesnice) - jinak teda CD s interwrite pro jsem měl přibaleno (teda přilepeno na krabici :) ).

každopádně už to mám vyřešeno:
napsal jsem na sunnysoft support, že mám velkou lokalizaci a že mě opravdu zklamala nemožnost instalace pouze malý češtiny (jen klávesnice), načež mi odepsali, ať si stáhnu interwrite fullscreen a dali mi aktivační kód.
takže teď mám anglický widle s českou klávesnicí (+fullscreen kláv.) a v MDAčku není žádnej lokalizační balast. prostě naprostá spokojenost, bravo sunnysoft...
teď by ještě mohli vyrobit tu xT9...
Diamant
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 388
Registrován: ned kvě 20, 2007 17:15
Zařízení: HTC Touch HD2
Bydliště: Košice

Příspěvek od Diamant »

Aj mne sa mimoriadne osvedčilo Resco Keyboard. Ale to XT9 by fakt niekto mohol rozlúsknuť, ideálne aby si tam človek mohol dobastliť vlastný slovník a budem happy.
Ganimed
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 99
Registrován: stř zář 26, 2007 21:25
Zařízení: HP ipaq 614c
Bydliště: FM

Příspěvek od Ganimed »

Ahoj da se ipaq 614c nejakym zpusobem odemknout pro vsechny aplikace nebo certifikovat ?

A pak mam dalsi problemek jelikos neumim anglicky tak poucivam ceskou lokalizaci, tak jsem si teda chtel v registrech zmenit ty dve soft klavesy na neco jineho treba mit na te prave kontakty, ale nevim jakou mam zvolit cestu podle navodu co jsem tu cetl to totiz nefunguje hazi to nejaky eror, bude to asi tim ze ta cestina ty zastupce rozhazela nez jak je to v te anglicke verzi.

To je tak asi jedina vec co mne zatim stve dost veci uz mam poresenych navigace tomtom funguje jak ma, Pocket plus si taky nemuzu vynachvalit, bezdratova Bt sluchatka na tom taky jedou jen mne stve ze ovladat hudbu u nich muzu jen u Media playeru takovy Pocket Player se nechyta jen hraje, a TCPMP mi seka system, Je to moje prvni zarizeni s OS programu je na to kupa a to se mi libi
Zamčeno

Zpět na „Hewlett-Packard“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 51 hostů