HP iPAQ 614 Business Navigator - 2. pokračování diskuze

Diskuzní fórum pro majitele zařížení HP iPaq 614 a další...
Zamčeno
Pegan
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: pát dub 04, 2008 11:58

Příspěvek od Pegan »

Muze mi nekdo napsat zkusenosti s tim ovladacim koleckem ve hrach? Jako napriklad Doom, Rayman, Undercroft a podobne?
Potrebuji se dnes rozhodnout, jestli 614, nebo asus p750 a kazdy ma neco, pro co se mi nelibi.
Kdyby existoval program, kterym by bylo mozne primo ve WM6 definovat up, down, left , right (proste fuknci klasickeho joyystiku) libovolne na tu numerickou klavesnici, pak bych mel peoblem vyresen, ale o zadnem takovem programu jsem neslysel :(
Dekuji moc za zkusenosti.
MgX
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 285
Registrován: čtv led 12, 2006 0:37
Bydliště: ČR

Příspěvek od MgX »

Pegan
Tebou popisované hry jsem nezkoušel, ale vím, že někdo psal, jak mu Rayman nejde ovládat - zda se to vyřešilo, či nikoliv nevím - sorry.

To ALL:
Dá se nějak přímo ve founu promazat cache Internet Exploreru, vymazat Cookies apod.? Myslím, bez použití nějaké aplikace, kterou musím doinstalovat, nejlépe způsobem podobným jak ve stolním PC.
Uživatelský avatar
Pavtul
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 67
Registrován: stř bře 19, 2008 21:43
Bydliště: Vlašimsko

Příspěvek od Pavtul »

for diamnat: diky - zmaknul jsem to...mel jsi pravdu!

stale jsem zvykly na tech "hafo" klaves na M700 :-(


Jeste jsem neprisel jak priradit hormi systemove klavesy.. ( od vyroby: leva"posta" prava: HP zástupci" ) osobne bych na pravou priradil kontakty a na levou rychla volba. Jde to please? Nejak na to nemohu prijit...Ale chystam se nainstal. SPb Shell.Vecer ho budu mit - tak snad to klapne..

A jde vam priradit ke kontaktu zvoneni ve formatu MP3,kdyz tuto melodii mate na karte ve slozce napr. pojmen. ! "zvoneni"? diky
xthomas
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 56
Registrován: úte bře 11, 2008 16:37
Bydliště: Zlín

Příspěvek od xthomas »

to MgX: myslím že složce Windows v telefonu je složka Temporary internet files obdobně jako na stolním PC. Jak je to s cookies nevím.
Lukáš Mano
smartguru
smartguru
Příspěvky: 527
Registrován: úte říj 10, 2006 7:21
Zařízení: iP4, HTC Desire
Bydliště: Liberec/Praha

Příspěvek od Lukáš Mano »

4MgX: Vymazání historie se řešilo tady
MgX
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 285
Registrován: čtv led 12, 2006 0:37
Bydliště: ČR

Příspěvek od MgX »

xthomas Díky.

lukasm Sorry, příště budu líp a víc hledat :oops:

Já to většinou mažu z PC, přes TC ... přímo obsah složek, přijde mně to nejpřehlednější. Jenže když to člověk potřebuje udělat hned, bez napojení na PC, tak ....tudíž je pravda, že jsem to v ,,Option" IE v PPC přehlédnul.

Díky všem za pomoc ;-)
hxg614
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 70
Registrován: sob bře 15, 2008 16:26

Příspěvek od hxg614 »

Pavtul píše: Jeste jsem neprisel jak priradit hormi systemove klavesy.. ( od vyroby: leva"posta" prava: HP zástupci" ) osobne bych na pravou priradil kontakty a na levou rychla volba. Jde to please? Nejak na to nemohu prijit...Ale chystam se nainstal. SPb Shell.Vecer ho budu mit - tak snad to klapne..

A jde vam priradit ke kontaktu zvoneni ve formatu MP3,kdyz tuto melodii mate na karte ve slozce napr. pojmen. ! "zvoneni"? diky
Na priradenie horných kláves som použil SoftKeyAppletEx - nainštaluje sa do Settings a tam tie klávesy ide priradiť. Malo by to ísť aj cez AEButton, tam sa mi však nič nepodarilo priradiť tej bočnej klávese Voice Commander. Nie je v zozname, a keď ju pridávam ako nové tlačítko, nepodarí sa ho identifikovať.

Zvonenia mám vo formáte mp3 uložené na karte v adresári My Documents\My Ringtones, vtedy ich pekne ponúka ako zvonenia. Všimol som si ale, že niekedy pri zvonení na zlomok sekundy zaznie default zvonenie a až potom sa spustí tá správna mp3ka. Možno je to tým, že je pomalá karta? Skúsim cvične presunúť zvonenia do zariadenia, či to bude robiť aj potom.
jardasy
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: ned bře 23, 2008 19:25
Bydliště: Ústí n.L.

Příspěvek od jardasy »

Pegan píše:Muze mi nekdo napsat zkusenosti s tim ovladacim koleckem ve hrach? Jako napriklad Doom, Rayman, Undercroft a podobne? ...
Ovládat to jde špatně. Třeba Rayman se ale dá nastavit, že běháš přes to "třísměrné kolečko" co je vlevo z boku. To samé s CoD.
Laru jsem však kromě úkroků nerozpohyboval.
Telefon ale používám hlavně na práci, takže jsem se s hrama moc nezaobíral.
Uživatelský avatar
Pavtul
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 67
Registrován: stř bře 19, 2008 21:43
Bydliště: Vlašimsko

Příspěvek od Pavtul »

for:hxg614 : tak Mp3 jedou z karty super...

bohuzel spodni kontextové klavesy stale nejdou naprogramovat s pouzitim programku SoftKeyAppletEx dle navodu zde : http://smartmania.cz/forum/viewtopic.ph ... 0846215978

Mel jsme drive eten a tam jsme napr. na nahravaci tlacitko mel na kratky stisk programovanou " nova sms " a na dlouhy stisk "rec"
Pouzival jsi ten programek na HP a nebo jsi to jen strelil od boku? Mozna delam neco spatne :-( diky
vavca
nováček
nováček
Příspěvky: 24
Registrován: pon bře 10, 2008 17:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vavca »

na mazání nepotřšebných věci v pda, defragmentaci karty apod ,je vynikající anton tomov pocket mechanic..posl. verze 2.92...... :-)

používám jej již od looxe 530 a nemám žádnou výtku
Uživatelský avatar
DonJuanKarlos
nováček
nováček
Příspěvky: 38
Registrován: pon úno 11, 2008 20:22
Zařízení: HP 614c
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DonJuanKarlos »

Už ho mám taky, vše funguje jak má i 8 Gb karta :wink: jenom mi chybí CZ :???: :lol: Je nadmíru svižný, ramka je většinou prázdná a hry chodí i 3D bez sebemenšího seku :wink:
všiml jsem si, že když jsem ho nechal zapnutý, pustil se spořič. Jak se dá nastavit třeba jiný?
Stanley
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 107
Registrován: úte úno 19, 2008 17:28
Zařízení: Samsung GT-I8000 Omnia II

Příspěvek od Stanley »

hxq614: tlačítko Voice Commanderu by mělo jít přenastavit přímo v Settings - Personal - Buttons.

edit:
DonJuanKarlos: Programs - HP Photosmart Mobile - Menu - Tools - Screen Saver

Pavtul: zoufale bys tapal na všechno co se pohne dokud bys to nepořešil, tak jako já. :lol:
Uživatelský avatar
Pavtul
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 67
Registrován: stř bře 19, 2008 21:43
Bydliště: Vlašimsko

Příspěvek od Pavtul »

for Stanley :
diky - mam to ( obě hardwar. tl. jdou priradit! no co bych si bez tech rad pocal :-( diky za trpelivost! fajn den !
standa77
nováček
nováček
Příspěvky: 35
Registrován: čtv bře 20, 2008 13:37

handsfree

Příspěvek od standa77 »

tak drzak do auta s nabijeckou uz maji skladem v sunnysoftu, k tomu jeste novou handsfree a jsem spokojenej - pristi tyden to snad budu mit namontovany...
MgX
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 285
Registrován: čtv led 12, 2006 0:37
Bydliště: ČR

Kontakty SIM - nezobrazovat !

Příspěvek od MgX »

Jak tady http://smartmania.cz/forum/viewtopic.php?p=46283#46283
zmatus radil úpravu registrů, kdy dojde k nezobrazování kontaktů ze SIM, tak jsem to prubnul a funguje to. Komunikátor zatím jede :-) kontakty vidím, kontakty ze SIM ne :)

Stanley nechci být dotěra, ale jak jste to vyřešili s Pavtul ? :-D

... a ještě .... když si nechám přetočit display, vidím předchozí tapetu, než mám normálně nastavenu. Navíc je samozřejmě na stojáka - takže nehezky.
Dá se to vyřešit ?
porez
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: stř dub 02, 2008 14:27

Příspěvek od porez »

Sry trochu mozna za OT

no ale delate mi tady na foru docela velky chute na tenhle foun :)

celou dobu na neco takoveho cekam, porad sem chtel E-ten M700 ale delala mi starost ramka :( o ktere sem neslysel nic dobreho,

konecne vtu pravou dobu zpadne s nebe tohle a dal bych dohromady snad i penize :)

poslednich nekolik let si preju jen tohle :) tak porad rozmyslim jestli to za tech 10k stoji... :)

u me jako studenta je 10k docela dost takze to stoji za zvazeni :-/

kazdopadne diky Vam za vase postrehy tady a rady, kazdy vyreseny problem me priblizuje koupi :)
Stanley
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 107
Registrován: úte úno 19, 2008 17:28
Zařízení: Samsung GT-I8000 Omnia II

Příspěvek od Stanley »

MqX: záleží na tom, jakej program pro nastavení tapety použiješ, každej to řeší nějak jinak. To co popisuješ dělá zrovna resco photo viewer. Nijak sem to zatím neřešil (je toho moc), ale zkus nastavit tapetu přímo v today nebo si udělej vlastní témátko.

Jinak s Pavtulem sme toho řešili víc, musíš bejt konkrétnější.
mtzmt
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: sob dub 05, 2008 9:51

uz je v reklamaci

Příspěvek od mtzmt »

Mam ho tyzden ale uz skoncil v reklamacii, po par minutach hlasil "Power off temperature detected" a hned na to "Auto power off in 10 seconds"...bateriu nebolo mozne nabit. Dufam, ze to je len nahoda..inak som s nim nadmieru spokojny
Uživatelský avatar
Pavtul
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 67
Registrován: stř bře 19, 2008 21:43
Bydliště: Vlašimsko

Držák

Příspěvek od Pavtul »

Držák : Zakoupil jsme jej v sun.soft. foto zde:
http://www.hasicarna.ic.cz/drzakhp/
Přední prisvaka na sklo je univerzální a lze ji pořídit napr. v makru levněji cca o 100,-Kč Orig. držák na HP od Broditu vypadá solidně. mezi tento držák a univerz. přísavku je nutno ( viz foto ) přidělat mezikus. Přiložené vruty do plastu jsou k prdu - musí se sehnat vlastni šroubky s metr. závitem a zapuštěnou hlavou. Držák můžete na obou koncích otáčet o 360st. Takže při navigaci s obrazovkou na sirku snad HP nevypadne :-) Držák je stavěn na výšku!!

Dále žádám o radu : podařilo se někomu z vás vytvořit další složku v sms zprávách? např. "uloženky" ?

Stále se mi nepodařilo navolit levé tlačítko pro hlas. záznam ( dlouhý stisk ) - orig. nastaven aby při krátkém stisku místo hlas. vytáčení naskočilo psaní txt. sms. Fakt jsem z toho jelen .... jestli umíte někdo - písněte - díky moc.

Při nabíjení : jak dlouho nabíjíte celkem slušně vybitý HP ?

fajn den !
Stanley
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 107
Registrován: úte úno 19, 2008 17:28
Zařízení: Samsung GT-I8000 Omnia II

Příspěvek od Stanley »

Pavtul: složky ve zprávách: vlez do pošty do typu, kde chceš vytvořit složku (v tomto případě Text Messages). Pak Menu - Tools - Manage Folders, přidrž stylus na složce ve který chceš vytvořit novou složku a zvol New Folder.
Zamčeno

Zpět na „Hewlett-Packard“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 59 hostů