Pouzdro IPAQ 614c

Diskuzní fórum pro majitele zařížení HP iPaq 614 a další...
bobbik
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 109
Registrován: pon říj 08, 2007 14:18

Pouzdro IPAQ 614c

Příspěvek od bobbik »

Dovolil jsem si zalozit tento thread, protoze odkazy na pouzdra se ponekud ztrtaci ve spamu.

Dosud se objevili doporuceni a linky na tyto pouzdra:

Kozeny Krusell od Sunnysoftu

Silikonovy original HP

Zaviraci a jine pouzdra od PDAIR.COM

Máte někdo nějaké zkušenosti s těmi zavíracími pouzdry? Nemají tendenci se stále samy zavírat. Vybrali byste flip nebo book typ?
PDAIR.COM posila zdarma, takze cenove to vychazi docela dobre, jen mam z toho obchodu takovy divny pocit. Mate nekdo zkusenost?

PS: Rád ten první prispevek doplnim, aby se to nemuselo dlouze hledat v diskuzi.
Horst Fuchs
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 51
Registrován: pát bře 07, 2008 14:22
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Horst Fuchs »

Jenom chci doplnit ze ten prvni odkaz je ode mne, a je to spatna velikost pouzdra - spravny odkaz je: http://obchod.sunnysoft.cz/zbozi/091951 ... x23mm.html
1979
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 123
Registrován: čtv pro 22, 2005 22:10

Příspěvek od 1979 »

já osobně bych rád ten silikonový originál HP...jen ho jaksi nikde nemají...ani v HP marketu...neviděli jste ho někde? myslím že by to mělo být něco jak na Ipod...
MgX
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 285
Registrován: čtv led 12, 2006 0:37
Bydliště: ČR

Příspěvek od MgX »

Ahoj,

jak jsem již psal v jiném vláknu ... mně se líbí pouzdra od PDAIR.COM. Přesto bych chtěl pouzdro nejdříve vidět - než jej objednám. To u této značky asi nebude možné, takže čekám, že přibudou další výrobci, kteří do své nabídky přidají i pouzdra na iPAQ 614.
V každém případě dávám přednost pouzdrům, ze kterých nemusím ,,strojek" vydělávat.

Potřeba pouzdra začíná být pro mě velmi akutní. Nerad tahám zařízení jen tak.
bobbik
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 109
Registrován: pon říj 08, 2007 14:18

Příspěvek od bobbik »

Horst Fuchs: Upraveno, diky

MgX: no me se taky hodle libej. asi to risknu a objednam. vazne nevim jak to mam nosim, abych ho totalne neodrovnal. vsechny mobily jsem vzdycky tahal po kapsach a koncily dost spatne :)
MgX
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 285
Registrován: čtv led 12, 2006 0:37
Bydliště: ČR

Příspěvek od MgX »

bobbik

risk je zisk - někdy ;-) ... zase nejde o milion, že jo :)

Já mám strach nejen z odření, ale hlavně z poškození displeje. Ty na běžných mobilech jsou tvrdší (alespoň to tak vypadá), a tudíž odolnější. Navíc je to nová věc, takže nemusí hned vypadat jako ojetina.

Chci se jít podívat do kamenných obchodů - co kdo nabízí. Nejdřív prubnu Sunnysoft, pak zbytek ...

BTW: kdybys ho měl, dej vědět a nalinkuj sem to, které jsi zakoupil - díky :wink:
Stanley
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 107
Registrován: úte úno 19, 2008 17:28
Zařízení: Samsung GT-I8000 Omnia II

Příspěvek od Stanley »

Tak sem tak uvažoval o tom krusellu, co je tu zmíněn a přitom mě tak napadlo, teda nechci rejpat, ale můj ipaq má na šířku 60 mm. :wink:
IkE Blaster
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2379
Registrován: sob led 19, 2008 21:42
Zařízení:    
Bydliště: Písek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od IkE Blaster »

pouzdro jsem hledal, kdyz jsem o nej mel jeste zajem a jedine vychodisko od krusellu je asi Pictor S, jenom je vetsi na sirku (117 x 20 x 75)
Horst Fuchs
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 51
Registrován: pát bře 07, 2008 14:22
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Horst Fuchs »

to Stanley: Ohledne toho Krusselu nemusis mit strach - pouzivam ho :-) Jeste jsem pro jistotu kontroloval fakturu abych sem dal odkaz na tu spravnou velikost tohoto pouzdra.
budulinek
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: stř čer 14, 2006 14:32
Bydliště: Jižní čechy
Kontaktovat uživatele:

Originální pouzdra od HP

Příspěvek od budulinek »

Jsem vlastníkem silikonového pouzdra i originálního koženého na opasek. Obě jsou perfektní, ovšem pokud natáhnu to silikonové, tak se dostává ven z toho koženého velmi špatně. Silikonové je přesné, na boční tlačítka jsou na něm vytvarované přesné výlisky, na vše ostatní jsou přesné díry. Kožený na opasek má magnetické zavírání (spolehlivé) a spona je spíše na uzší opasek.
1979
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 123
Registrován: čtv pro 22, 2005 22:10

Příspěvek od 1979 »

to silikonový pouzdro...
odkud ho máš???
nemůžu ho na netu nikde sehnat...
MgX
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 285
Registrován: čtv led 12, 2006 0:37
Bydliště: ČR

Příspěvek od MgX »

1979 tuším, že se jedná o výrobek - přímo z dílny HP, takže na jejich webu, či webech jeho partnerů...

EDIT:
1979 sorry
1979
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 123
Registrován: čtv pro 22, 2005 22:10

Příspěvek od 1979 »

jak už jsem tu psal, nemají ho na hpmarketu skladem...Ty jsi ho kupoval někde v kamenným obchodě? nebo kde konkrétně...kdyžtak mi to napiš do pošty...dík
bobbik
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 109
Registrován: pon říj 08, 2007 14:18

Příspěvek od bobbik »

Tak jsem objednal na pdair.com. Jako na to, ze je shipping free, tak s tim je docela dost srandy :)

Thank you for your order. We are glad to inform you that your shipment has been processed and send out by air on 07 Apr '08. Normally the delivery time for air mail via Hong Kong Post Office is vary from 7 to 20 working days, the average is 12 days.
budulinek
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: stř čer 14, 2006 14:32
Bydliště: Jižní čechy
Kontaktovat uživatele:

Silikonové pouzdro

Příspěvek od budulinek »

Silikonové pouzdro jsem koupil od svého dodavatele, vím že to kupoval z TechData.
1979
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 123
Registrován: čtv pro 22, 2005 22:10

Příspěvek od 1979 »

a ten dodavatel byl??? že bych se s ním třebas nějak spojil...já tam nakupovat v těch Techdata nemůžu...ale rád bych ta pouzdra...kolik jsi za ně platil?
MgX
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 285
Registrován: čtv led 12, 2006 0:37
Bydliště: ČR

Příspěvek od MgX »

.... až budete mít nějaké zajímavé info ohledně pouzder na iPAQ 614tku, tak na mě ,,zazvoňte" ;-) Díky.

Zjišťoval jsem si situaci v Sunny a nic nemají, prý mám tak měsíc vydržet :???: 614tka měla být na trhu už v prosinci a od té doby, jak vidno, se absolutně nic nedělo - nepřipravovalo :-(

Doufám, že během té doby zvládnu komunikátor ochraňovat tak, aby nedošlo k jeho většímu opotřebení :twisted:
hxg614
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 70
Registrován: sob bře 15, 2008 16:26

Příspěvek od hxg614 »

No ja som si objednal originálne HP FA919AA, mali by byť začiatkom budúceho týždňa...
MgX
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 285
Registrován: čtv led 12, 2006 0:37
Bydliště: ČR

Příspěvek od MgX »

hxg614 dík za info - jak už jsem psal, já bych potřeboval takové, kde zařízení z něj nemusím vydělávat - typ ,,kniha", nebo ,,blok".
Diamant
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 388
Registrován: ned kvě 20, 2007 17:15
Zařízení: HTC Touch HD2
Bydliště: Košice

Příspěvek od Diamant »

Mne sa celkom osvedčilo ukladať doma či v práci iPAQ na obdĺžik, ktorý som vystrihol z najobyčajnejšej podložky pod myš s textilným povrchom. A samotný iPAQ zatiaľ nosím vo vrecku v mikine, takže poškodenie snáď nehrozí. Ale taktiež mám objednané originálne "kožené" púzdro HP na pás a u miestneho kožušníka som si nechal z čiernej kože ušiť púzdro, do ktorého sa bude iPAQ zasúvať.
Odpovědět

Zpět na „Hewlett-Packard“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 hostů