HP iPAQ 614 - hard reset

Diskuzní fórum pro majitele zařížení HP iPaq 614 a další...
Odpovědět
1979
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 123
Registrován: čtv pro 22, 2005 22:10

HP iPAQ 614 - hard reset

Příspěvek od 1979 »

tak a je to tady...HPčko je doma :-)
a s tím nespočet mých dotazů, protože jsem sice měl skoro dva roky Mpx 220 ale bylo to o dost jiný ovládání...
začal jsem tam něco zkoušet a nemůžu se zbavit jednoho obrázku, co jsem si nastavil jako tapetu...chtěl bych tam zpátky tu tapetu od HP,ale když ji chci nastavit, píše mi to, že to jde jen u jpg souborů a to je gif.
chtěl jsem tedy HARD RESET, ale ani podle návodu - tlačítko na boku pod kolečkem, power a reset nefunguje...nevím jestli mám mít telefon vypnutý, nebo zapnutý a taky nevím v jakým pořadí to mačkat nebo co s tím...

//úprava nadpisu (Sir Andrew)
Tomáš Kubec
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1038
Registrován: pon čer 20, 2005 20:47
Zařízení: Lenovo P780
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od Tomáš Kubec »

Tak udělej hard reset z menu.
1979
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 123
Registrován: čtv pro 22, 2005 22:10

Příspěvek od 1979 »

díky
právě se stalo...
našel jsem to tam někde v menu...
ech...to bude boj...no asle snad se s tím nějak časem zžiju...přece jen smartphone je malinko jednodušší...a hlavně Mpx220 nebyla tak vybavená funkcema...
Stanley
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 107
Registrován: úte úno 19, 2008 17:28
Zařízení: Samsung GT-I8000 Omnia II

Příspěvek od Stanley »

Tapeta se dá vypnout celkem jednoduše. V Settings - Personal - Today - Apperance vypneš položku "Use this picture as the background" a budeš tam mít zpátky čistý témátko nastavené tamtéž výše. Dělat kvůli tomu hard reset je trochu drsnej způsob. :grin:
Tomáš Kubec
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1038
Registrován: pon čer 20, 2005 20:47
Zařízení: Lenovo P780
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od Tomáš Kubec »

JJ to rozhodně :-) Ale reset uživatele učí :-)
1979
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 123
Registrován: čtv pro 22, 2005 22:10

Příspěvek od 1979 »

no ono to po změně časovýho pásma byla jediná věc, kterou jsem na HP "upravil" takže mně ten RESET vůbec nevadil...
no po chvilce jsem narazil i na to měnění schémat a zap./vyp. těch obrázků jako background...
njn
člověk se pořád učí...
standa77
nováček
nováček
Příspěvky: 35
Registrován: čtv bře 20, 2008 13:37

Příspěvek od standa77 »

ahoj,

navod je spatne - musis drzet tlacitko na zapnuti * vypnuti+ tlacitko z boku na "voice" aplikaci" + zmacknout reset...


Nechapu jak muzou mit takovou chybu a poradne to ani nekomunikovat na webu :-(

S.
Funlife
nováček
nováček
Příspěvky: 38
Registrován: sob dub 05, 2008 18:25
Zařízení: HTC HD, dříve HP 614C
Bydliště: Praha-východ

Příspěvek od Funlife »

Chlapi, jak je ten hard reset. Jsem ve stavu kdy se mi po instalaci programu HP zasekl a nejde dál. Zkoušel jsem snad všechny kombinace, i ty co jsou tady popsaný a nic. Dle příspěvku výše, zmáčknout a držet tlačítko vypnutí-zapnutí, k tomu přidat to tlačítko s microfonem, držet a pak zmáčnout reset? Je to tak?
Díky
MgX
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 285
Registrován: čtv led 12, 2006 0:37
Bydliště: ČR

Příspěvek od MgX »

Funlife

power+voice recorder+reset perem

Já jsem to zatím nezkoušel, ale zaráz power tlačítko s voice recorder tlačítkem a pak reset stylusem.

Více info zde http://smartmania.cz/forum/viewtopic.ph ... &start=330

EDIT:
Funlife viz níže ... není zač :wink:
Funlife
nováček
nováček
Příspěvky: 38
Registrován: sob dub 05, 2008 18:25
Zařízení: HTC HD, dříve HP 614C
Bydliště: Praha-východ

Příspěvek od Funlife »

Díkes, celej problém byl v tom, že jsem se nikde nedočetl, že je důležité držet všechny 3 tlačítka, pak PUSTIT RESET A VOICE REKORD A OFF/ON držet dokud se clean boot neaktivuje. Přesně jak píše bagy11.....
"Ak chcete aby zase vsetko fungovalo ako predtym tak pomoze len "HARD RESET" a to nasledovne.
Na boku pristroja je potrebne stlacit tlacitko zaznamu + tlacitko power a stylusom zaroven stlacit na spodku "reset". Asi po 5 sekundach - uvolnit reset a chvilku este drzat tlacitka zaznam +power potom uz ide vsetko samo od zaciatku ako ked prvykrat spustite novy pristroj ktory zacne sam bootovat a sam sa aj nainstaluje, len treba vzdy vyckat na pokyny ktore vam pristroj zadava"
Vsadím se že to někomu dost pomůže díky MqXovi za odkaz...
Yxo
nováček
nováček
Příspěvky: 19
Registrován: stř kvě 07, 2008 21:55

Příspěvek od Yxo »

ja som pouzil tento sposob:
drzat tlacitko na reset spolu s tlacitkom na zapnutie a potom mi to nabehlo tak som vsetky tlacitka pustil.
churos
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: čtv dub 10, 2008 11:49
Zařízení: Gsmart 1205

Příspěvek od churos »

AHoj, muzete pomoct? ZAriozeni mi pretalo bootvat. Proste se mi zdalo nejake tuhe, takze jsem ho rstrtoval a uz nenabehlo. Tak hsem zkusil Hard reset, ale bez uspechu. Sviti mi Clean Boot a modra obrazovka, ale jinak nic.

Co s tim?
Odpovědět

Zpět na „Hewlett-Packard“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 39 hostů