6915 + 2GB mini sd san disk

Diskuzní fórum pro majitele zařížení HP iPaq 614 a další...
Odpovědět
Tier666
nováček
nováček
Příspěvky: 23
Registrován: čtv lis 16, 2006 16:54
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

6915 + 2GB mini sd san disk

Příspěvek od Tier666 »

cafte, vyskytol sa tu taky problem.... Kupil som novu pamatovku a po nainstalovani iGO mi stale zacne blbnut fon, stale nieco akoze loaduje (uprostred sa zobrazi ten kruh a niet konca prestat). zapnem igo, zobrazi sa cierna obr. a tiez ten kruh, ak sa nezobrati cierna obr. tak natiahne mapku, a nasledovne sa zobrazi ten krutiaci sa kruh. sem tam sa podari igo zapnut bez problemu, ale potom sa zapne ta dotykova klavesnica, kt. nevidiet, ale pri tukani na display vyblikuju pismenka na kt. ste klikli ale nevidite ich... vcera som skusal master reset, ale kym som nevytiahol pamatovku tak nebol ucinny. co moze tak blbnut??? software?? :cry: :cry:
Tier666
nováček
nováček
Příspěvky: 23
Registrován: čtv lis 16, 2006 16:54
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tier666 »

no tak nahodil som to igo na staru 512mb kartu a frci to bezproblemovo... zatial... dufam, ze nebudem musiet nic reklamovat.

EDIT BY ALTERNATIV: A priste pouzit tlacitko UPRAVIT! :wink:
Tier666
nováček
nováček
Příspěvky: 23
Registrován: čtv lis 16, 2006 16:54
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tier666 »

caf, no tak som sa mylilil. problem je tu zas:// to iGO blbne neskutocne, zajtra potrebujem GPS lebo sa budem pohybovat v neznamom prostredi a ono to blbne:((
stale ked strcim kartu s Igo do pcc a po zapnuti mapy, navigacie alebo najdi a chod tak to zamrzne... :(( co s tym???
ceslovic
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: sob srp 04, 2007 19:41

Příspěvek od ceslovic »

Ja som mal ten istý problém. Nepomohla ani odinštalácia iGo a znovu inštalácia, kdesi sa to zapíše do registrov, nevedel som to nájsť. Takže neskôr som urobil tvrdý reset a SD kartu - tiež 2GB som sformátoval a nahral iGo na ňu načisto. Po resete zariadenia ako prvé z programov som inštaloval iGo a teraz fachčím bez problémov. Všimol som si ešte, že nesmieš vyberať kartu zo zariadenia za chodu, vždy musí byť "mŕtve" - aj baterka vonku. iGo to nemá rado, raz som to urobil v Taliansku na ceste a potom sme šli podľa mapy kúpenej na prvej pumpe, pekne som si zahešil veru.
Tier666
nováček
nováček
Příspěvky: 23
Registrován: čtv lis 16, 2006 16:54
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tier666 »

mne teraz bezalo mesiac bez problemov... az kym som si nehodil na kartu fotky z 8,1mpx fotaku. potom zosalelo uplne iGo a taktiez zariadenie:( no to dokaze cloveka potesit, ked sa mu na dovolenke dodrbe gps. ja som bol teraz v Prahe.. nastavil som si trasu bod A -Praha4 a bod B -najblizia ikea no a ono sa to nechcelo pohnut. neviem ci to nie je zavisle na simkarte. kedze tam nebola

este ospravdlnenie adminovi... prepac, ale vtedy som nepostrehol, ze sa da upravit text. viackrat sa to nestane :oops:

vcera som vytiahol hp zo suflika.. master reset a vsetko na novo. hodil som iGO na pamatovku a slo to OK, az kym som nenahodil par videii na kartu potom zosalelo a uz vobec neslo... ani zmazat... spravil som maseter reset vybral kartu a strcil igo na disk telefonu, instalujem a vyhodi nejaku IPerror... no mam dost:-/ prosim, poradte mi niekto, kde sa daju kupit TT6 mapy ale na mini sd... pozeral som u nas ale vsetko bolo na SDcka co na 6915ke chyba:(
ceslovic
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: sob srp 04, 2007 19:41

tom tom 6

Příspěvek od ceslovic »

chod na tomtom.com, stiahni si tomtom home aplikaciu pre pc a potom pomocou nej mozes kupitt mapy a aj ich nainstalovat nazariadenie bez ohladu na to aku ma pamat. dokonca sa daju robit zalohy zariadenia.
pechi
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: pát zář 12, 2008 14:36

Master reset

Příspěvek od pechi »

Měl bych jen takový dotaz - náhodou se mi do ruky dostala tahle mašinka, a chtěl bych udělat master reset, ale nevím jak...? Poradí někdo ze šťastných majitelů, jak na to...? ;oI
Tier666
nováček
nováček
Příspěvky: 23
Registrován: čtv lis 16, 2006 16:54
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tier666 »

pechi, musis drzat tlacitko vypnut/zapnut, tak isto obe tlacitka na prijatie/odmietnutie hovoru a stisnut resetove tlacitko...
Odpovědět

Zpět na „Hewlett-Packard“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 34 hostů