iPAQ 214 - připojení na počítač

Diskuzní fórum pro majitele zařížení HP iPaq 614 a další...
Odpovědět
santini
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: stř bře 27, 2013 14:48
Zařízení: iPAQ 214

iPAQ 214 - připojení na počítač

Příspěvek od santini »

Prosím o radu - koupil jsem iPAQ 214, chtěl bych ho připojit na internet, abych si mohl stahovat aktuální informace třeba o počasí, ale nemám Wi-Fi, což by asi bylo nejlepší. PDA má v menu "Programy" možnost "Sdílení internetu", kde je připojení počítače přes "Sběrnice USB" a u volby "Síťové připojení" mám "<žádné>". Notebook připojuji k internetu přes USB modem od O2, mám od nich zatím mobilní internet, jiné připojení nemám.
Zkoušel jsem "Vytvořit nové připojení", ale tam jsou pro modem volby jenom volby "Bluetooth Dialup Modem", "Generic IrDA" a "Hayes Compatible on COM1". Můj notebook nemá ani Bluetooth, ani IrDA. Je nějaká možnost, jak zprovoznit internetové připojení přes USB kabel z notebooku do PDA pro současné připojení k internetu - USB modem do notebooku? Internet v notebooku funguje, připojení na PDA taky - existuje nějaká možnost, jak internet v PDA rozchodit? Přes Wi-Fi mi jde perfektně, ale bydlím daleko od civilizace a k Wi-Fi se dostanu málokdy. Děkuji za radu!
mberdych
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1172
Registrován: ned kvě 22, 2011 21:54
Zařízení: iPhone 7/Blackberry Priv

Re: iPAQ 214 - připojení na počítač

Příspěvek od mberdych »

Moje rada. Kup si za par stovek router co umi pres USB o2 3G modem a pak to muzes svitit jako wifi a mas po problemu. Router vybirej tak aby byl kompatibilni s tim USB modemem co ti dalo o2.
santini
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: stř bře 27, 2013 14:48
Zařízení: iPAQ 214

iPAQ 214 - připojení na počítač

Příspěvek od santini »

Díky za radu, ale do dvou měsíců snad budu mít pevný internet a tam by mohlo Wi-Fi být. Šlo mi o to překlenout tu dobu. Ten router by byl určitě dobrá volba, ale pak bych ho k ničemu neměl.
Deaktivovaný účet (01.2013)

Re: iPAQ 214 - připojení na počítač

Příspěvek od Deaktivovaný účet (01.2013) »

Na XP by melo stacit mit Activesync spojeni a v PC zaskrtnute sdileno internetu.
Odpovědět

Zpět na „Hewlett-Packard“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 34 hostů