IPAQ 914c - jak rozchodit?

Diskuzní fórum pro majitele zařížení HP iPaq 614 a další...
Odpovědět
flexaretista
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: úte led 27, 2009 18:56

IPAQ 914c - jak rozchodit?

Příspěvek od flexaretista »

Prosím Vás o radu, jsem zcela nezkušený uživatel a pořídil jsem online HP IPAQ 914C, údajně ve 100% stavu. Zkoušel jsem ho spustit, ale mělo to následující průběh:

1. nejprve jsem zkusil bez připojení k USB jen zapnout, žlutá LED pouze blikla, nic jiné nenaskočilo.

2. to samé plus vložená SIM, opět nic

3. se SIM a připojené k USB, LED svítí červeně, stálě žádná akce a displej stále mrtvýani po 1,5 hod (nabíjení)

4. odpojené od USB naprosto nijak nereaguje - ani se SIM, ani bez ní, tedy už ani LED.

5. znovu bez SIM v USB

6. nainstalováno WMDC, ale hlásí, že zařízení nepřipojeno; znovu se SIM v USB a bez baterie a problikává LED žlutá - zelená - když je baterie zandána, je to jen červená barva LED.

Nemám nejmenší potuchy, co s tím je a co s tím mám udělat, abych to rozchodil. Ve fórech jsem nenalezl nic, co by mi pomohlo. Poradí prosím někdo co nejvíc blbuvzdorně, co bych měl udělat?

Díky moc.
kissman
smartguru
smartguru
Příspěvky: 533
Registrován: pon čer 11, 2007 22:41
Zařízení: Lenovo P70
Kontaktovat uživatele:

IPAQ 914c - jak rozchodit?

Příspěvek od kissman »

bootloader jede :?:
flexaretista
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: úte led 27, 2009 18:56

IPAQ 914c - jak rozchodit?

Příspěvek od flexaretista »

pokud bootloader je, že naběhne úvodní boot před startem windows, tak nenaběhne vůbec nic, jen LED. Displej ani nezareaguje. může být vada v displeji? To mi zase ale nesedí s tím, že při pokusu o start na baterii ani nerozjede.
flexaretista
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: úte led 27, 2009 18:56

IPAQ 914c - jak rozchodit?

Příspěvek od flexaretista »

Vyřešeno servisním zásahem, konkrétní vadu mi ale nesdělili. Šlape ale zdá se skvěle.
flash
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: stř pro 20, 2006 15:07
Kontaktovat uživatele:

IPAQ 914c - jak rozchodit?

Příspěvek od flash »

Kolik tě ta oprava stála? A nevíš aspoň, jestli měnili nějaký hardware nebo to byla SW závada?
Odpovědět

Zpět na „Hewlett-Packard“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 50 hostů