HP 6815 problem s wi-fi, bluetooth a sms

Diskuzní fórum pro majitele zařížení HP iPaq 614 a další...
Odpovědět
palikx
nováček
nováček
Příspěvky: 24
Registrován: čtv pro 11, 2008 23:16
Zařízení: HP ipaq 6815

HP 6815 problem s wi-fi, bluetooth a sms

Příspěvek od palikx »

zdravim vas
prosim potrebuji poradit co mam udelat pro to aby mi zacalo fungovat wi-fi jelikoz vubec nejde zapnout.

a co mam udelat pro to aby se HP pripojilo k gps modulu.pri vyhledani zarizeni ho najde a vyzada si i kod.ten zadam zarizeni se ulozi ale nikde neni kolonka pripojit.koukal jsem do navodu a tamjsou informace ktere vubec v hp neni. je tam jen rezim-povolit zjisteni jinymi zarizenimi to mam zapnute,
pak zarizeni kde sviti ld-3w a
pak porty com.nikde neni nic jineho.nekde jsem koukal ze mam zapnout bluetooth manazer ale nic takoveho v pristroji nemam a nemohu sehnat.
a posledni problem je v nastaveni sms.nemohu vubec nic takoveho najit ,vlastne ani nemuzu najit zpravy pokud mi nejaka neprijde.a hlavne potrebuji nastavit zvuk zprav jelikoz to co tam je nastavene neni vubec slyset.
moc prosiiiiim pomuzete nekdo?


přesunuto...Waiet
nofxsak
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 313
Registrován: úte srp 28, 2007 18:20
Zařízení: Samsung Galaxy SII
Bydliště: Rousínov

HP 6815 problem s wi-fi a bluetooth a sms

Příspěvek od nofxsak »

zdravím
můžu se zeptat jaká je tam verze OS? WM6 nebo originál WM5?
V neoficiálních verzích WM pro toto pda, bývá commanager, kde nejde zapnout wifi, abys to opravil musíš upravit registry (napiš verzi OS a napíší ti jak)
Zvuk u zpráv nastavíš v settings --> tam zkuky a upozorneni vyberes upozorneni pro novou příchozí zprávu a tam dáš zvuk který chceš. Pokud tam chceš přidat vlastní zvuk, musíš ho nakopírovat do složky windows.

btw. Je to tvé první pda?
palikx
nováček
nováček
Příspěvky: 24
Registrován: čtv pro 11, 2008 23:16
Zařízení: HP ipaq 6815

HP 6815 problem s wi-fi a bluetooth a sms

Příspěvek od palikx »

ahoj
moc dekuju za odpoved.hned to otestuju.
samozrejme ze je tzo moje prvni pda a tak jsem lama obecna.mam sice nokii se symbianem ale to je jine.
je tam wm 5.
moc dekuju
ps zvuky uz jsem nalezl a zmenil -diiiiiiky
nofxsak
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 313
Registrován: úte srp 28, 2007 18:20
Zařízení: Samsung Galaxy SII
Bydliště: Rousínov

HP 6815 problem s wi-fi a bluetooth a sms

Příspěvek od nofxsak »

hmm pod wm5 by s wifi žádný problém být neměl...
zkus najit v settings connections a tam wifi --> tam otevri menu a dej turn ON wifi pokud si v dosahu mělo by se to připojit, případně ti to dá na výběr z dostupných sítí
i když myslím že by to mělo jít i normálně přes wireless manager

BT GPS jsem nikdy připojit nezkoušel ale snad jiní poradí :)

pokud si ochotný trochu zariskovat, doporučuji přehrát verzi WM5 na WM6.1, teď ji mám a jsem úplně spokojený, i když jestli jsi začátečník tak je to celkem risk, pár lidem se už povedlo udělat z něj těžítko :wink:
palikx
nováček
nováček
Příspěvky: 24
Registrován: čtv pro 11, 2008 23:16
Zařízení: HP ipaq 6815

HP 6815 problem s wi-fi a bluetooth a sms

Příspěvek od palikx »

no v nastaveni a pripojeni jsou jen wifi utility.tam je wifi status-off.je tam menu a tam je wifi enable.dalsi nastaveni nezvladnu.
preinstalovat win 6 uvidim nebo se jeste poradim.
diky
nofxsak
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 313
Registrován: úte srp 28, 2007 18:20
Zařízení: Samsung Galaxy SII
Bydliště: Rousínov

HP 6815 problem s wi-fi a bluetooth a sms

Příspěvek od nofxsak »

no a když dáš wifi enable tak se nic nestane?
palikx
nováček
nováček
Příspěvky: 24
Registrován: čtv pro 11, 2008 23:16
Zařízení: HP ipaq 6815

HP 6815 problem s wi-fi a bluetooth a sms

Příspěvek od palikx »

presne tak kdyz dam enable tak sice zacne neco vytvaret ale nakonec se nic nestane.
uz premyslim o hard resetu.jen nevim jestli mam udelanou zalohu spravne a nerad bych o vsecko prisel.teda hlavne o programy.nic jineho tam zatim neni.
je ale videt ze puvodni majitel na netu urcite byl i kdyz nevim jestli pres wifi.bohuzel on se mnou nekomunikuje a tak nevim co s tim.
jo a ty zvuky ono mi to da na vyber jen malou cast z toho co tam ve skutecnosti je takze to stejne neni dokonaly.a kdyz tam neco nahraju tak to na vyber vubec neda.na vyber jsou jen soubory waw.vsecky ostatni jako mid amr nebo mp3 to na vyber neda.jde to nejak nastavit?
diky
nofxsak
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 313
Registrován: úte srp 28, 2007 18:20
Zařízení: Samsung Galaxy SII
Bydliště: Rousínov

HP 6815 problem s wi-fi a bluetooth a sms

Příspěvek od nofxsak »

no podle me jde na WM5 nastavit jenom waw, na normalni zvoneni i mp3 tu bys mel mit v application data sounds. S tim wifi, jsi v blizkosti nejake volne site? pripadne mas ji nastavenou na routeru? jinak na internet muzes jit aji kdyz sesynchronizujes pda s pc pres active sync nebo WM device center (vista).
palikx
nováček
nováček
Příspěvky: 24
Registrován: čtv pro 11, 2008 23:16
Zařízení: HP ipaq 6815

HP 6815 problem s wi-fi a bluetooth a sms

Příspěvek od palikx »

tak jsem nainstaloval spb phone suite a i kdyz to ma profily nedaji se nastavit takze zvuk na sms lepsi nebude.normalni zvoneni je v poho.
udelal jsem HARD reset v domeni ze se neco konecne stane.bohuzel se nestalo nic wifi proste nejde zapnout a sit -mam notase s wifi kartou tak z toho by to mohlo jit.ale vypada to jako kdyz v ppc vubec karta neni i kdyz mi ji to pri nastaveni na vyber dava.

a problem s bluetooth pretrvava.gps modul je registrovan ale neni jak ho pripojit.kdyz v I go programu dam vyhledat tak hleda v com portech 3,5,8.jenze gps jde nastavit jen na port 0 nebo 9.
tom tom i kdyz dam com port 9 a v tomtomovi dm hledat com port 9 tak nic nenajde.
jsem z toho zoufalej hlavni duvod proc jsem si ppc koupil byla navigace s vetsim displayem.
vite nekdo co s tim?

EDIT: tak dnes jsem si hral jeste s druhym telefonem a posilal jsem si kontakty a soubory pres bluetooth a vse v pohode.ted jsem zkusmo zapnul navigaci a k tomu gps modul a svete div se ONO To FUNGUJE.nastaveni jsem zkousel uz asi 50 krat ale nikdy se to nespojilo.dnes najednou v pohode.vypada to ze neni jedno co se zapne driv.nejdriv asi musi jet navigace a pak teprv modul.
jeste to vyzkousim ale uz ted je to super.
Wifi stale nejde zkusim najit sit a jeji adresy ktere tam zadam.uvidime.jen nechapu proc se ani nezapne ona proste nemuze nic najit kdyz nebezi.

ok
tak jen potvrzeni-nejdriv navigacni soft a pak pri zapnuti modulu se odesle komunikacni info a telefon zapne automaticky blue a pripoji modul.

Tak jsem vyresil i posledni problem( i kdyz mam ted zase jine)WI-FI funguje
na strankach HP jsem nalezl update ROM ky a stahnul a nainstaloval a od hard restastu uz wifi chodi.
jen se ted bojim nahrat zpet zalohu co mam vytvorenou abych zase o wifi neprisel.

Používej tlačítko Upravit. ziminix
nechtel jsem pouzivat upravit aby se v tom nekdo vyznal.takhle to neni prehledny.
tak opravdu wifi opet nejde po nahrani zalohy.jenze po novem updatu uz wifi nebezi.proste se to zakouslo.
prosim je tedy moznost najit wm 6?zkusil bych tento system
Odpovědět

Zpět na „Hewlett-Packard“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 24 hostů