HTC P3300 ARTEMIS - nedokončený flash ROM = SMRT?

Diskuzní fórum pro majitele telefonů od HTC se systémem Windows Mobile
Odpovědět
435523
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: sob pro 17, 2011 9:09
Zařízení: HTC

HTC P3300 ARTEMIS - nedokončený flash ROM = SMRT?

Příspěvek od 435523 »

Žádám o radu.
Předesílám - pročetl jsem spoustu článků na xda-developers, allmobiles i zde... Našel jsem podobné problémy, nikoliv však stejné. Nejde toho příliš odvodit. Takže se případně předem omlouvám, pokud tady někdo vystartuje, že jsem nic nepřečetl a zakládám nové téma. Tedy k věci...

Koupil jsem přes Aukro HTC P3300 ARTEMIS. Prodávající tam uváděl, že se mu telefon občas vypíná a zatuhává. Měl tam WM 5.0, tak jsem do toho šel a řekl si, že flashnu ROMku a bude vše OK. Také bych předeslal, nejsem ve flashování žádný začátečník. Tohle je můj 4 telefon řady HTC ARTEMIS. Na všech jsem si zaváděl jinou ROMku a vždy vše bylo OK.

Zpočátku jsem telefon přes USPL odemkl a nahrál tam nové Radio a WM 6.5 ROMku od Shadyho, které je uváděna jako nejlépe odladěná a ještě ušetří i nějakou paměť oproti stávající originál WM 6. Mám ji v jiném ARTEMISovi a jede skvěle. Jenže tenhle telefon nad očekávání začal padat i s touto ROMkou a to tak, že mu zničehonic úplně zbělel displej a nešlo s ním udělat prostě nic.

Načež jsem přistoupil k flashnutí na originální ROMku WWE_3.13.405.1_4.1.13.44_02.94.90. A nyní nastal ten problém. Při flashování opět nakočil bílý displej a uprostřed flashnutí telefon nešlo již ovládat.Od té doby nejde normálně zapnout. Jediná možnost jak jej zapnout je přes BOOT mod: POWER+HLAS NAHRÁVÁNÍ+RESET stylusem. Najede do trikolory, která zobrazuje pouze:
IPL 3.13.0001

SPL 3.13.000

a dál se s ním nedá nic dělat. Momentálně se to tváří, že je ve stavu bez nainstalované ROMky.

Nejde připojit k PC (testováno na WIN 7 i WIN XP). Active Sync ani Centrum mobilních zařízení jej neregistruje. Přesto že Windows zahraje, že je připojeno nové zařízení, potřebné propojení přes AS prostě není. Zkoušel jsem podle návodu přeinstalovat USB ovladač (USB_modem_win7_vista.rar) i uvolnit zavaděč (mtty1.42.exe). Prostě nic.

Samozřejmě jsem zkoušel i nabotování přes soubor ARTEIMG.NBH přes SD kartu. Kartu jsem měl naformátovanou na FAT32. Trojhmatem jsem navodil BOOT mod. Píše, že čte kartu a pak napíše, že jde o nepodepsaný soubor a nabídne pouze skončit. Pokud už nějaký soubor jakoby zdánlivě zavede, nejde spustit flash. Tlačítko ovládání hlasitosti dolů nic neaktivuje.

http://www.uloz.to/11823122/imag0003-jpg" onclick="window.open(this.href);return false;

Tohle je něco, co tuším, že je asi konec. Vyzkoušel jsem všechny návody a pořád to nejde flashnout. Nikdy se mi nic takového nestalo. Poradí někdo?
vikiscz
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: ned led 08, 2012 8:14
Zařízení: artemis

HTC P3300 ARTEMIS - nedokončený flash ROM = SMRT?

Příspěvek od vikiscz »

Ahoj. Mám podobný problém. Ale o něco huř jsem na tom s tím, že se mi neobjeví ani trikolora. Ty už jsi to nějak vyřešil?
Daxter
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: ned led 08, 2012 12:24
Zařízení: HTC O2 Xda orbit

HTC P3300 ARTEMIS - nedokončený flash ROM = SMRT?

Příspěvek od Daxter »

ja mam htc o2 xda orbit a mam problem...kdyz ho chci zapnout tak mi nabehne na obrazovce 3 pruhy a na nich je napsano IPL 1.25.0001 A POD TIM JE SPL 1.25.0000 . Co mam delat ??
Daxter
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: ned led 08, 2012 12:24
Zařízení: HTC O2 Xda orbit

HTC P3300 ARTEMIS - nedokončený flash ROM = SMRT?

Příspěvek od Daxter »

ne zatim ne ale mam podezreni ze to bude chtit novej OS ale newim jak ho nainstalovat
Odpovědět

Zpět na „HTC“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 hostů