Pomoc s voxem S710

Diskuzní fórum pro majitele telefonů od HTC se systémem Windows Mobile
Odpovědět
venoms
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: ned lis 06, 2011 11:05
Zařízení: HTC S710 VOX

Pomoc s voxem S710

Příspěvek od venoms »

Zdravím mám HTC S 710 VOX byl v pohodě ale sestra si sním chvilku hrála a totálně umřel. Při zapnutí se rozsvítí kontrolka ale hned zase zhasne i když je tel. nabitý. To je jedná činost co tel udělá. Připojení k PC nejde to se jen rozsvítí oranžově kontrolka a nic víc. Nešel mi ani HARDRESET podle návodu a ani flash, hlásí ERROR 260 tak už nevím. V servisu mi žekly že oprava stojí 1700kč což se při dnešní ceně tohoto HTC nevyplatí. Poraďte co s tím pls už jsem v koncích. několikrát jsem už falshoval telefony s WIN a v pohodě ale tady fakt netuším jak přimět telefon k spolupráci. nepovedlo se mi ani dostat se do servisního menu jak je ta červená modrá atd obrazovka. Prostě jen se rozsvítí kontrolka a hned zase umře. Díky všem za nápady.
venoms
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: ned lis 06, 2011 11:05
Zařízení: HTC S710 VOX

Pomoc s voxem S710

Příspěvek od venoms »

Prosím nemáte někdo zkušenost s tímto problémem??? Ve zkratce : připojim přes usb a na telefonu jen svítí kontrolka u sluchátka oranžově a nic PC nenajde. Při pokusu zapnout founa se jen zeleně rožne kontrolka a hned zase zhasne. Jsem bezradnej. Display se nerosvítí vůbec. Když dám na nabíječku a po chvilce odpojím kontrolka se chová jako při pokusu o zapnutí.Poraďte co s tím jestly to teda jde
Odpovědět

Zpět na „HTC“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 hostů