pomoc s ozivenim HTC wizard

Diskuzní fórum pro majitele telefonů od HTC se systémem Windows Mobile
Odpovědět
vtipi
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: ned črc 26, 2009 22:18
Zařízení: HTC S710 "VOX"

pomoc s ozivenim HTC wizard

Příspěvek od vtipi »

ahoj, dostal se mi do ruky kamaraduv HTC Wizard (MDA VArio) s prosbou, jestli bych se ho nepokusil ozivit..

po zapnuti se bud nic nedeje nebo naskoci logo T-mobile a pak 4 barevny pruhy kde je verze IPL a SPL (obojiho cisla 2.21 - vypada to nejak takhle - http://img47.imageshack.us/img47/7982/obrzok623sb2.jpg" onclick="window.open(this.href);return false; ) a pote displej zbela

Poradil by mi nekdo prosim, jestli to lze nejak prehrat a dat do funkcniho stavu ?
Jinak momentalne po par zapnutich mi to nechce najet vubec a na nabijecce na pristroji nesviti zadna dioda - nemela by nejaka svitit pro identifikaci nabijeni ? muze to byt baterkou ?
Co jsem koukal na navody jak prehrat ROM, tak vsude je nutna synchronizace s pc-je to tak ? ..coz me se nepovedlo

Diky vsem za rady a doporuceni!
Uživatelský avatar
Bruca
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 257
Registrován: čtv pro 07, 2006 8:50
Zařízení: BB9780, BB Q5, BB Playbook
Bydliště: Zlín

pomoc s ozivenim HTC wizard

Příspěvek od Bruca »

nejsem si úplně jistý, ale myslím, že na obrázku (pokud není jen "ilustrační") je IPS/SPL 1.01 ???
chce to nahrát originál ROM od T-mobilu (pakliže je to "vario")... ale asi to bude chtít flešovat přes kartu.
mohlo by ti pomoct toto: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=276963

pokud ti bělá displej, může být krom tohoto chyba i v poškozeném flexkabelu...
vtipi
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: ned črc 26, 2009 22:18
Zařízení: HTC S710 "VOX"

pomoc s ozivenim HTC wizard

Příspěvek od vtipi »

-ad. obrazek - je pouze ilustrativni,sry za klam :)
- ad telefon: stale se mi seka pri zapnuti(pokud vubec nabehne do toho bootmenu) nebo po pripojeni usb kabelu - pokazde zamrzne takze neni sance ani ROMku prehrat.. nejaky napad co s tim ? diky!
kubanec86
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: úte kvě 19, 2009 12:01
Zařízení: Samsung i900 omnia
Bydliště: Mělník
Kontaktovat uživatele:

pomoc s ozivenim HTC wizard

Příspěvek od kubanec86 »

Mám též ten samej problém, teda přiznám se udělal sem si ho sám při CID unlocku. Naběhne mi akorát obrazovka s barevnejma pruhama. IPL 1.01 SPL 2.21 a konec, při připojení do usb mi pc nahlaásí že zařízení nebylo rozpoznáno, takže ani opětovnej flash nejde. Nevíte někdo jak by to šlo ještě udělat, jestli to teda pudje?
Uživatelský avatar
Demonicus
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 101
Registrován: sob srp 22, 2009 10:02
Zařízení: BlackBerry 9810

pomoc s ozivenim HTC wizard

Příspěvek od Demonicus »

Flešni to přes paměťovou kartu. Nahraj na ni soubor BLACIMG.nbh a resetni zařízení do bootloaderu, či jak se to jmenuje.
TomJbc
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: úte zář 07, 2010 15:07
Zařízení: HTC Touch Dual

pomoc s ozivenim HTC wizard

Příspěvek od TomJbc »

Pořádně si pročtěte sekci wizardu na http://forum.xda-developers.com" onclick="window.open(this.href);return false; . Tam jsou tyhle problémy docela dobře popsaný. Dokud jsem ho měl, měl jsem stejnej problém a díky tomuhle fóru jsem vyřešil. Bohužel už Vám neřeknu co jsem s tím dělal. ale pokud si pamatuju, muselo se nahrát hard-spl a potom znovu flashnout romku pomocí kabelu. Ta obrazovka s pruhama je bootloader a když v něm připojíš kabel, tak musíš mít ovladač pro flash, jinak ti to pc nerozpozná. jakmile rozpozná, tak de flashovat ;-)
Odpovědět

Zpět na „HTC“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů