Jaký si vybrat herní tým v Pokémon GO?

Žlutý – Instinct, modrý – Mystic nebo červený – Valor? Diskuze věnovaná jednotlivým týmům v Pokémon GO.
Odpovědět
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Jaký si vybrat herní tým v Pokémon GO?

Příspěvek od Jiří Hrma »

Pokud jste se ve hře Pokémon GO dostali přes 5. úroveň, otevírají se vám zcela nové možnosti v hraní. Místa, která označují teritoria, Gymy, můžete nyní navštěvovat, obsazovat a bránit před útoky ostatních. Jenže abyste se vůbec dostali do nějakého souboje, musíte si zvolit tým. Odpověď na to, jaký si zvolit a proč, najdete v tomto článku. Zde můžete diskutovat o výhodách jednotlivých týmů a všem, co se okolo frakcí Valor, Instinct a Mystic točí :)

Obrázek
vauvauvau
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 206
Registrován: stř zář 11, 2013 12:01
Zařízení: LUMIA 950

Jaký si vybrat herní tým v Pokémon GO?

Příspěvek od vauvauvau »

ked vidim tie videa ako ide dav ludi a hladia ako ovce na displej tak mi to nahana strach, krasny priklad toho ako spolocnost vplyvom technologii doslova hlupne, uz to povedalo x intelektualov, vedcov...ludia osprostievaju hlavne generacia poslednych 10 rokov, nehovorim ze teraz mame roztrieskat telefony a pocitace ale je to fest citit uplne vsade, mladym to doslova hrabe ak maju pristup k netu cca od desiatich-15 rokov ked su tie dusevne veci este slabo na tom a potom to tak aj dopadne, co tak vymysliet hru pri ktorej budem hladat volov co hladaju pokemonov? odpoviem si sam, staci ist von a netreba ani soft, nech boh ochranuje ludi ak ja zajtra na pive budem pocut o pokemonoch, ta carmandrova rit potom zazije stredovek
houdek442
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: čtv črc 14, 2016 16:09
Zařízení: iPhone SE

Gym

Příspěvek od houdek442 »

Jak mám s někým spolupracovat v Gymu :?: Jsem asi slepý, nikde nic nevidím... :-(
kllr007
smartguru
smartguru
Příspěvky: 692
Registrován: úte zář 11, 2012 12:54
Zařízení: OnePlus 3
Bydliště: Žilina (SR)

Jaký si vybrat herní tým v Pokémon GO?

Příspěvek od kllr007 »

Chapem to spravne, ak je gym obsadeny povedze modrym, nemam k nemu pristup ? Pytam sa lebo coskoro budem lvl5 a fakt neviem co zvolit. V okoli mam samych modrych a cervenych.
thezelda
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: pon črc 18, 2016 10:26
Zařízení: zařízení

Jaký si vybrat herní tým v Pokémon GO?

Příspěvek od thezelda »

vauvauvau píše:ked vidim tie videa ako ide dav ludi a hladia ako ovce na displej tak mi to nahana strach, krasny priklad toho ako spolocnost vplyvom technologii doslova hlupne, uz to povedalo x intelektualov, vedcov...ludia osprostievaju hlavne generacia poslednych 10 rokov, nehovorim ze teraz mame roztrieskat telefony a pocitace ale je to fest citit uplne vsade, mladym to doslova hrabe ak maju pristup k netu cca od desiatich-15 rokov ked su tie dusevne veci este slabo na tom a potom to tak aj dopadne, co tak vymysliet hru pri ktorej budem hladat volov co hladaju pokemonov? odpoviem si sam, staci ist von a netreba ani soft, nech boh ochranuje ludi ak ja zajtra na pive budem pocut o pokemonoch, ta carmandrova rit potom zazije stredovek
Máš pravdu, takto vysoce inteligentní, věcně zaměřenou a netuctovou kritiku, tu člověk u mladší generace jen tak neuvidí. S takovouto erudici opravdu uděláš nejlépe, když si těch zdegenerovanců nebudeš všímat a budeš se držet toho piva- vysedávání u piva je totiž bezesporu známkou vysoké inteligence, která nastupující zdegenerované generaci chybí, jak správně naznačuješ... :roll:
LocoJLP
nováček
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: čtv črc 21, 2016 15:05
Zařízení: Samsung Galaxy Ace 4

Jaký si vybrat herní tým v Pokémon GO?

Příspěvek od LocoJLP »

kllr007 píše:Chapem to spravne, ak je gym obsadeny povedze modrym, nemam k nemu pristup ? Pytam sa lebo coskoro budem lvl5 a fakt neviem co zvolit. V okoli mam samych modrych a cervenych.
Buďto v gymu bojuješ proti cizímu týmu...Tam jsi v boji buď úspěšný, nebo ne, pokud ano můžeš gym zabrat pro svůj tým.
Pokud bojuješ v gymu, který kontroluje tvůj tým, gymu se přidávají xp a levely, a podle toho levelu je tam i počet pokémonů, v gymu level 2 tvého týmu budou dva pokémoni od hráče XXXX a YYYY, ty je párkrát porazíš a posuneš gym na level 3 a pak tam umístíš svého pokémona. A pak tam budou tři, XXXX, YYYY a tvůj. Takže bude gym složitější dobít ostatními tými.
ivuhol
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: sob črc 23, 2016 10:59
Zařízení: spirit

týmy

Příspěvek od ivuhol »

Ahoj mám level 5 už ke konci a ještě se mi nebyl nabídnut výběr týmu....nevím zda jsem to nějak nepřeklikla,nebo to bude až dokončím 5.level.....a jak poznám že již jsem v týmu...Děkuji za radu a odpověd.
Josef418
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: pát črc 17, 2015 12:53
Zařízení: Nokia Lumia 920

týmy

Příspěvek od Josef418 »

Musíš zajit do nějakýho gymu a tam se te to zeptá do jakyho chceš tymu. Jinak to poznáš když kliknes na info u postavy v jakým jsi tymu
Odpovědět

Zpět na „Herní týmy“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů