Stránka 1 z 1

Volím si tebe! Char- eeh... ?

Napsal: pát dub 13, 2018 12:43
od NP3403
Ahoj všem. :)
Jsem začínající hráč Pokémon Go. Potřebuji prosím poradit. Když jsem začala hru tak jsem si jako svého prvního pokémona chytila samozřejmě svého nejmilejšího Charmandera. Měl CP 10. (Nevím, jestli můžou mít starteři i víc CP, každopádně můj měl tolik.)
Protože z her mám zkušenosti, že víc Charmanderů prostě najít nelze, tak jsem si myslela, že i tady bude extrémně vzácný. Usoudila jsem, že bude zbytečné čekat na silnějšího a 'vykrmila' jsem ho s Charmander Candy asi na 194 CP. Stálo mě to dost trpělivosti a našlapaných kilometrů. Nicméně jsem zjistila že Charmander není až tak vzácný.

Zrovna dneska ráno jsem chytla dalšího Charmandera s CP asi 78. Říkala jsem si ''Páni, mám to ale štěstí.'' Ale jelikož už měl menší CP než můj původní Charmander, hned jsem ho poslala profesorovi, abych měla další Candy na power up.
Avšak za pár hodin se mi objevil další Charmeleon CP 602.
A teď mám dilema. Nechat si Charmeleona, nebo dál cpát Candy svému původnímu Charmanderovi? Případně mám si počkat a chytit si ještě silnějšího?

Protože mě to stálo tolik Candy dát Charmandera alespoň do takového stavu, asi pochopíte že pro mě bude těžké ho prostě nechat bejt a investovat další úsilí do jiného. Nicméně bych ráda slyšela váš názor a co byste dělali na mém místě.
Díky předem.